יום הבחירות בנשר 2018 – דיווחים מהשטח – ראיונות וידאו עם המועמדים

בנשר נפתחו הבוקר הקלפיות ויום הבחירות לראשות העיר נשר ולמועצת העיר יצא לדרך. אנו בהרכב מלא בשטח ונדווח כאן במהלך היום מכל רחבי העיר. הישארו אתנו.

אחוזי הצבעה בעיר נשר נכון לשעה 21:30  53%

מספר בוחרים רשומים בנשר: 19,993
הבחירות בעיר נשר נראו כמו סוג של “קרנבל קטן”, בבית הספר ע”ש רבין ברמות יצחק בו ביקרתי, הוקמו דוכנים של המתמודדים והסיעות, הייתה מוזיקה עליזה והרבה חיוכים והבטחות שפוזרו 🙂

את רועי לוי ויחיאל אדרי, תפסתי בבית הספר “רבין” , כשהם מקבלים בברכה את מי שבא להצביע בקלפי. שלומי זינו היה באזור מטה הליכוד, צמוד לעיריית נשר. ראש העיר המכהן, אבי בינמו, לא היה זמין ליצירת קשר עם חי פה  והסתפק בתגובה בהודעת ווצאפ: “בהצלחה לעיר נשר ותושביה”.

רועי לוי:

“הרגשה טובה, חגיגה לדמוקרטיה בנשר, כיף לראות את התושבים באים ומחבקים, לאלה שעוד לא יצאו להצביע ומתלבטים, צאו להצביע, אין מה להתלבט, נשר צריכה לצאת לדרך חדשה כמה שיותר מהר , כמה שיותר מוקדם , ייחד ייטב לכולנו.


יחיאל אדרי:

יום חג לעיר נשר, דמוקרטיה לשמה, חבל שמשתלטים על דירות ציבוריות ועושים תעמולה לא חוקית, אך בסופו של דבר מאמין שהבוחר יאמר את דברו. אני פונה לתושבי נשר, נצלו את יום השבתון הזה, בואו להצביע.


שלומי זינו (ליכוד)

ההרגשה טובה, למרות כל המגלומניות שהייתה בלילה בדוכנים השונים בעיר, אני חוש שהציבור מבין כמה שחשוב לבחור בראש עיר שלא מקבל תרומות מקבלנים או בעלי אינטרסים. צריך לבחור בראש עיר חדש ואמיץ שנתמך על ידי ממשלת ישראל.


תמונות יום הבחירות בנשר


כחלון במטה רועי לוי בחירות 2018 (צילום מטה רועי)
כחלון במטה רועי לוי בחירות 2018 (צילום”גיק”)
כחלון במטה רועי לוי בחירות 2018 (צילום מטה רועי)
כחלון במטה רועי לוי בחירות 2018(צילום” גיק”)

 

יחיאל אדרי (צילום: גיל נחושתן)
יחיאל אדרי (צילום: גיל נחושתן)

 

שלומי זינו מועמד הליכוד בנשר, עם חברת הכנסת עינת ברקו (צילום: מטה זינו)
שלומי זינו מועמד הליכוד בנשר, עם חברת הכנסת עינת ברקו (צילום: מטה זינו)
רועי לוי עם המשפחה ביום הבחירות 2018
רועי לוי עם המשפחה ביום הבחירות 2018
אבי בינמו. הסתפק בתגובה קצרה בווצאפ

הגיבו כאן לכתבה