מנהלים חדשים בבתי הספר בחיפה האזור: שלווה, אחוזה, חוגים, דוד ילין, דגניה – הכירו אותם

לצד 45,000 התלמידים שיתחילו עוד 4 שבועות את שנת הלימודים, יהיו השנה גם מנהלים חדשים בבתי הספר השש שנתיים והיסודיים בעיר. בואו והכירו אותם.

בית ספר אחוזה (זיכרון יוסף)

ענת דניאל תנהל משנת הלימודים הקרובה את בית הספר אחוזה )זכרון יוסף). דניאל הייתה מדריכה מחוזית לתכנית מרום, וזהו בית הספר הראשון שתנהל.
משרד החינוך מיישם מודל תקצוב דיפרנציאלי לבתי הספר היסודיים ולחטיבות הביניים, במטרה לקדם שוויון הזדמנויות. תכנית "מרום" מציעה מעטפת ליווי פדגוגי אירגוני ותמיכה לבתי ספר במדד טיפוח גבוה, במטרה לסייע להם למצות באופן מיטבי את שעות הלימוד, לשפר את הישגיהם ואת האקלים החינוכי ולצורך צמיחה בית ספרית.
דניאל בעלת תואר שני בלשון מאוניברסיטת חיפה, נשואה + 3.

ענת דניאל

בית ספר שלווה

יובל צרפתי ינהל את בית הספר שלווה בקריית אליהו. לצרפתי יש ניסיון ניהולי עשיר. הוא עבד 13 שנה בבית הספר "אורט בנימינה" ובתפקידו האחרון בבית הספר הוא ניהל את החטיבה העליונה. לאחר מכן הוא ניהל את בית הספר היסודי "תלי אלונה" במשך 3 שנים. לצרפתי תואר שני כפול, הראשון בניהול ארגונים עם התמחות בבתי ספר והשני בספרות עברית והשוואתית. הוא בן 44 וגר בקריית אתא. צרפתי יחליף את המנהלת היוצאת, אורלי דמבינסקי.

יובל צרפתי שלווה (צילום: אלבום אישי)
יובל צרפתי שלווה (צילום: אלבום אישי)

בית הספר דוד ילין

כמו שפורסם, את מיכאל שחר תחליף מנהלת בית הספר דינור בנווה שאנן, אילנית מועלם. מועלם תצטרך למלא את הנעליים הגדולות שהשאיר שחר, שגם התלמידים וגם ההורים היו מאוד מרוצים מהאופן בו הוא מילא את תפקידו.

חטיבת הביניים בבית הספר השש שנתי שיפמן

לאחר שמנהלת חטיבת הביניים שהתחילה השנה לעבוד, סיימה את תפקידה נערך מכרז לתפקיד. נכון לעכשיו, אין אישור פרסום למנהל החדש.

בית הספר השש שנתי אליאנס

בבית הספר השש שנתי אליאנס ייערכו בשנה הבאה שינויים אירגוניים, במסגרתם ייכנסו לתפקיד שתי רכזות פדגוגיות. מנהלת התיכון אסנת גרשון סיימה השנה את תפקידה ולא תוחלף על ידי מנהל אחר.
המנהלת השש שנתית של ביה"ס, מיכל גל, תוביל את התיכון יחד עם הרכזות הפדגוגיות ורכזי השכבות.

כמו שפורסם מילנה מירון תהיה המנהלת החדשה של בית הספר השש שנתי חוגים. מירון ניהלה עד עכשיו את החטיבה העליונה בבית הספר השש שנתי רבין בקריית ים. את בית הספר ניהלה בהצלחה גדולה רחל ויינברג ז"ל, שהלכה לעולמה ביום הלימודים הראשון בשנת הלימודים, שהסתיימה.

מנהלת בית הספר חוגים מילנה מירון
מנהלת בית הספר חוגים מילנה מירון

 

בית הספר היסודי בית יהושע בנשר

גלית סידיצקי בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי, תיכנס לתפקידה בשנה"ל הקרובה.
מנהלת חדשה תיכנס בשנה"ל הקרובה, תשע"ט, לתפקידה בבית הספר היסודי "בית יהושע" בעיר נשר. המנהלת החדשה, גלית סידיצקי, שימשה בתפקידה האחרון בשנה"ל תשע"ח, כמנהלת בית חינוך "גלי עתלית", שבתחום המועצה האזורית חוף הכרמל.

סידיצקי, בת 48, נשואה ואם לשלושה, מתגוררת ביישוב שכניה שבמשגב. היא אשת חינוך וותיקה, בעלת ניסיון עשיר ומגוון. היא התחילה את הקריירה כמחנכת ורכזת תחומי המתמטיקה והמחשבים בבית הספר היסודי בקיבוץ יגור ולאחר מכן הצטרפה לצוות הניהול הבית ספרי של בית ספר "ניצנים" בכרמיאל ולמערך ההדרכה המחוזי. כמו כן, כהנה כסגנית וכמובילת תהליך הפיכת בית הספר "ניצנים" לבית ספר "משלב".

גלית סידצקי
גלית סידצקי

בית הספר דגניה בטירת כרמל

זהבית חיון מנהלת חדשה תיכנס לתפקיד בבית הספר היסודי דגניה בטירת כרמל.
זהבית נשואה ואימא לשניים, הגיע לחיפה לפני 10 שנים יחד עם משפחתה. זהבית חיון בוגרת התכנית 'אבני ראשה' להכשרת מנהלים והיא מחזיקה בתואר שני בארגון וניהול מערכות חינוך, עוסקת למעלה מ-28 שנים בחינוך ברזומה שלה: בית ספר יסודי ראלי מטו"ס, שותפה לתחילת דרכו של בית הספר היסודי בליאו באק ובתפקידה האחרון ניהלה את אשכול הפיס בקריית החינוך עתידים באור עקיבא.

זהבית חיון

לא ניתן להגיב