פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

דילול החזירים בירי יצא לדרך בחיפה – צפו

(חי פה) - תושבים בשער העלייה שמעו קולות ירי...

איסור דיג בים התיכון במהלך עונת הרבייה

עונת הרבייה והגיוס מתחילה • חל איסור על הדיג...

חיפה • חילוץ בלב ים בתנאי רוח קשים

התהפכו עם קייאקים, נסחפו ללב ים וחולצו על ידי...

מרכז הכרמל מרכז מבקרים ומגדלור של תקווה • יוסי לובלסקי

בצומת הרחובות שער הלבנון עם הציר המרכזי שדרות הנשיא...

רותי סגל • אלת פריון היצירה • ציירת ואוצרת חיפאית

ציוריה, ביתה ואוצרות מעונה של רותי סגל משרים על...

ח"כ ירון מזוז: "סוגרים את המיכל, לא את המפעל"

כ-200 עובדי חברת חיפה כימיקליים הפגינו מחוץ לביתו של ירון מזוז, בגלל החשש מפטורם הצפוי עקב ריקון מיכל האמוניה

הפגנה_1.jpgח"כ ירון מזוז: "סוגרים את המיכל, לא את המפעל. אני עומד לרשותכם, אבל באיומים לא משיגים כלום. אף אחד לא יפגע בכם, כולנו משפחה אחת" עובדי המפעל: " אנחנו גם לא רוצים את המיכל הזה, אבל צריכים לדאוג לעצמנו"

כ-200 עובדי חיפה כימיקליים הגיעו אמש להפגין אתמול (מוצ"ש) מחוץ לביתו של ירון מזוז, סגן השר להגנת הסביבה, זאת בעקבות פיטורם הצפוי עקב ריקון מיכל האמוניה במפרץ חיפה, שאמור להסתיים עד ה-01/04/2017 סגן השר מזוז מזוז הוא הממונה מטעם המשרד להגנת הסביבה לטפל בנושא ריקון מיכל האמוניה והטיפול בזיהום מפרץ חיפה. העובדים, שחסמו בשבוע שעבר גם את כביש מספר 1 כאות מחאה, הלינו בפני סגן השר על פיטורם הצפוי וההתנהלות בעניינם.

ירון_מזוז_-_תמונה.jpeg"כולנו אותה משפחה, כולנו מדינת ישראל", אמר להם ח"כ מזוז, "לא משנה צפון או דרום. אנחנו ערב חג הפסח ואנחנו מחויבים למצוא פיתרון. אתם צריכים לשבת עם המנכ"ל, באיומים לא משיגים כלום. חובה עליכם להיות מאוחדים, אף אחד לא יכול לפגוע בכם. אתם נלחמים על הלחם והפרנסה שלכם. אני אתכם, תהיו עם הצדק שלכם. באתי לכנסת עם אג'נדה חברתית ואני רוצה לעזור לאנשים. אני עומד לרשותכם והולך לדבר אישית עם השר זאב אלקין. נגיע לאן שצריך, ואתם צריכים לדעת איך לנהל את המלחמה שלכם – מבחינתכם זה להיות או לחדול. אתם צריכים לגרום לבעלים של המפעל להבין שבזמן הזה, הוא ירוויח פחות כסף. אבל, כמו שהלחם חשוב, החיים חשובים. אני לא יכול להעמיד אלפי אנשים בחיפה בסכנה מידית".

הפגנה_2.jpg

עובדי המפעל טענו בפני סגן השר כי "יש נתק בין המנכ"ל לוועד העובדים בצפון, אבל אנחנו מאוחדים. אנחנו גם לא רוצים את המיכל הזה, אבל צריכים לדאוג לעצמנו. המנכ"ל שלנו מטייל עכשיו בחו"ל. רוצים לפטר את כל העובדים וזה תרגיל שהוא כבר עשה עלינו בעבר. אם הוא מקבל כסף שאנחנו משלמים עליו מיסים, שאנחנו נקבל את הכסף הזה".

[bs-thumbnail-listing-2 columns="4" title="המשרד להגנת הסביבה – חיפה" tag="106" count="4" pagination-show-label="0" pagination-slides-count="3" slider-animation-speed="750" slider-autoplay="1" slider-speed="3000" bs-show-desktop="1" bs-show-tablet="1" bs-show-phone="1" paginate="slider"]

מערכת חי פה - חדשות חיפה
מערכת חי פה - חדשות חיפה
תכנים מחדר החדשות של חי פה - תאגיד החדשות של חיפה והסביבה מייל למערכת: [email protected] צרו קשר: 052-2410689

כתבות קשורות לנושא זה

כל הכתבות בחי פֹה

סוגיית הגיוס › ראיון עם אלחנן זליקוביץ': ״תלמידי ישיבה נושאים בנטל כל החיים״

סוגיית הגיוס מנקודת המבט של העולם החרדי: בג"ץ קבע בסוף חודש מרץ 2024 כי החל מתחילת חודש אפריל שליש מתלמידי הישיבות לא יתוקצב יותר, מכיוון...

ישיר מחיפה – רוח דרומית 26/4/24 › תחזית לגולשים בחיפה והקריות • סנסורים זמן אמת • מד רוח • גובה הגלים • טמפרטורה...

שישי, 26/4/24 - אפיק מטורקיה מכניס אלינו אוויר קריר, עננות נמוכה ורוח של 12/15 קשרים. נכנס גם סוואל צפון מערבי מסודר של 40 ס"מ....

אישה הוכשה על ידי נחש בישוב בחוף הכרמל • מצבה קשה

ממד"א נמסר לחי פה: בשעה 20:05 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל, על אישה שהוכשה על ידי נחש בחצר בית ביישוב במועצה...

הולך רגל נפגע מרכב בחיפה

הולך רגל בן 56 נפגע מרכב • במצב בינוני ממד"א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 17:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א...

איתי אלימלך: "ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה"

במפגש עם ראשי ובכירי העדה הדרוזית קרא הבוקר (יום ה' 25.4.24) איתי אלימלך, יו"ר מחוז חיפה והצפון בארגון נכי צה"ל, להידוק וחיזוק מערכות היחסים...