סיור לימודי - ה.ב.ל.ו.ן שיווק אתרי תיירות בגליל

נקודת מפגש לבעלי עסקים בחיפה לצורך זיהוי הזדמנויות משותפות, רישות עיסקי, יזמויות

סיור לימודי - ה.ב.ל.ו.ן שיווק אתרי תיירות בגליל

מאת: אודי דהן
18/12/2016, 19:05
הודעות: 42
סיור לימודי בגליל לסוכני נסיעות

בתאריכים 7-8/12/2016 ו - 16-17/12/2016 התקיימו שני סיורים לימודיים לסוכני נסיעות ומפיקי תיירות. הסיורים הופקו בחסות רשת מלונות "אוליב" ובניהול של חברת ה.ב.ל.ו.ן שיווק אתרי תיירות


צפו בווידאו שצילמנו בסיור הסוכנים בגליל
צילום ועריכה: ירון כרמי - חי פֹּהאודות חברת ה.ב.ל.ו.ן


משמעות השם ה.ב.ל.ו.ן הינה ראשי תיבות של "הנקודה בה לקוחות ועסקים נפגשים"
חברת ה.ב.ל.ו.ן שיווק אתרי תיירות מפגישה בין לקוחות ועסקים אשר עוסקים בענף התיירות
בית מלון,מסעדה,מרכז מבקרים,מוזיאון,סדנאות,אומנים וזמרים וכל מוצר ,אתר ועסק אשר רוצה ומעוניין בלקוחות מענף התיירות .

untitled.pngהסוכנים יוצאים לגליל


הפעם התקיים הסיור באזור הגליל, כאשר הנקודה המרכזית של כל הסיור הייתה סביב מלונות רשת אוליב הפרוסים מתל אביב ועד הצפון (רמות נפתלי).

מטרת הסיור הנה להפגיש את אותם מפיקים וסוכנים עם אותם אתרים אשר אותם מציעים הסוכנים ללקוחותיהם, כי הרי אין כמו מראה עיניים וכפי שהיה בסיור, זה גם טעם שפתיים...

הסוכנים ביקרו במרכזי המבקרים, טעמו את הארוחות וחוו בעצמם את הפעילות שיש לכל אתר ואתר להציע, לרבות רכיבה על רייזרים במושב שזור, ביקור במרכזי מבקרים כגון סבא חביב, מרכז המבקרים שקד תבור, תיירות כפר מסריק, רשת חדרי קריוקי פלאג אין ברמת ישי, המוזיאון הפתוח בתפן, אירוח בקיבוץ דברת, הופעה של הזמרת חני ברמנסקי וכמובן ביקור אירוח ולינה במלונות אוליב נהריה ודולפין וויליג' בשבי ציון.


מפגש בשטח


הסיור עצמו נערך באופן מקצועי מאוד ומלא תוכן, כאשר המטרה היא לראות כמה שיותר אתרים ולחוות אותם על מנת להקל על הסוכן במכירה של אותם אתרים. כאשר הגיעו הסוכנים לאתרים עצמם, הם קיבלו סקירה תמציתית ומהירה על אופי הפעילות במקום ואף חוו הדגמות שונות.

ההיצע בשוק אתרי התיירות הינו עצום ולסוכנים ולמפיקים קשה לבחור ולדעת מה למכור ללקוחות שלהם. סיור לימודי שכזה מקל עליהם מאוד והם לומדים למעשה על המיקום של אותו אתר מבחינה גיאוגרפית ואופציות הסיורים והטיולים באזור.

הסוכנים במפגש עם מפעילי הקריוקי - פלאג אין.jpg
הסוכנים במפגש עם מפעילי הקריוקי - פלאג אין ברמת ישיקרבה ומקצועיות


סיור לימודי זה מקרב ומחזק את הקשר של הסוכנים והמפיקים הן עם צוות ה.ב.ל.ו.ן (אודי ולירון דהן שהם הבעלים של החברה) והן עם מפעילי אתרי הנופש ומוקדי הבילוי. קירבה זו היא בעלת חשיבות רבה בשיווק מקצועי של אתרים, מכיוון שהסוכנים והמפיקים יכולים לעמוד מקרוב על המאפיינים של כל אתר ואתר ובכך להתאים בצורה טובה את האתרים המוצעים ללקוחותיהם.

את תוצאות הסיור ניתן לראות כבר בימים אלו שאותם אתרים שאירחו את הסוכנים והמפיקים מדווחים על ביקושים רבים הצעות מחיר ואף סגירות בפועל מאותם סוכנים ומפיקים אשר חוו את המוצר בעצמם.

צרו קשר עם אודי דהן לשיווק אתרי תיירות בכל רחבי הארץ: 050-691-9354

תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל כלכלה ועסקים בחיפה