אסיף איזק דוהר לראשות המועצה האזורית חוף כרמל ומגייס את תמיכת חברי המועצה המכהנים

עם פרישתו של ראש המועצה הוותיק, כרמל סלע, אשר הודיע כי לא יתמודד לכהונה נוספת, איזק מסתמן כמוביל במירוץ. כעת, ביצע איזק מהלך מרשים – מפקד חברי המועצה המכהנת (תחת הנהגתו של כרמל סלע) במפקד מסתמן כי הרוב המוחלט של מליאת המועצה מתייצב כבר לצידו אסיף איזק – 24 נציגי יישובים במליאת חוף הכרמל הביעו תמיכתם באסיף איזק.

אסיף איזק סיפר לחי פה – אלה הם הנבחרים שהביעו עד עתה את תמיכתם:

זהבה מרקוביץ’- עתלית   ■  אילנה סבג- מגדים ■  ורד יהלום- עין כרמל  ■  דורית קוגוט- נחשולים ■  בת שבע ברוש- בת שלמה  ■  כרמל אברהם- קיסריה  ■  דני אסף- גבע כרמל  ■  גדעון אקשטיין- בית חנניה ■  רונן ברגר- עין איילה ■ שי גלבוע- עתלית ■ יגאל גרוסמן- עתלית ■ זרי גרמי- עופר, יורם דרור- מעגן מיכאל ■ אלכס האובר- עתלית  ■ גיל יפה- קיסריה ■   איציק כהן- דור ■ ערן כהן- שדות ים ■ שמואל כץ- ניר עציון ■ יעקב מזרחי- צרופה  ■  אורי נוי- עין הוד ■  ספיר הלל- נווה ים ■ אייל פולק- בית אורן ■ זהר קנטור- הבונים ■ איתן שטנגר- מעין צבי. יצוין כי מדובר בתמיכה חסרת תקדים של למעלה מ-  70 אחוז מנציגי הישובים, והדבר מעיד על האמון הרב שהשיג אסיף בעבודה המשותפת. צפוי כי בשבועות הקרובים יצטרפו עוד חברי מליאה לתמיכה באסיף.גם השר לשעבר עמי אילון ורעייתו ביבה הודיעו על תמיכתם

השר לשעבר, עמי אילון ורעייתו ביבה, תושבי כרם מהר”ל, הודיעו על תמיכתם באסיף איזק. עם סיומו של חוג בית שערכו בביתם, פרסמו השניים הודעה מיוחדת לציבור ובה נאמר :

“התרשמנו עמוקות מהדרך בה אסיף רואה את תפקיד ראש המועצה. דרך שמתבססת על מנהיגות המשתפת את התושבים בקביעת יעדים ובנטילת אחריות להובלת השינוי הנדרש. אנחנו רואים בו את האיש הראוי לעמוד בראש המועצה ולהוביל את השינויים בשנים הבאות”

 

אסיף איזק, לחי פה:

אני נרגש מתמיכת רוב חברי למליאה ומתמיכתם של עמי וביבה אילון. אני מחויב לכל התושבים ולכל הישובים בחוף הכרמל.

עמי וביבה איילון מעורבים בחיי חוף הכרמל. ביבה הובילה במשך שנים נושאי רווחה במישור הלאומי וסייעה רבות למועצה האזורית ולעומדים בראשה. עמי איילון, פעל בשירות המדינה במשך עשרות שנים כלוחם נועז, כמפקד הקומנדו הימי, מפקד חיל הים, ראש השב”כ ושר בממשלת ישראל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.