טקס הענקת סיכת לוחם חדשה ללוחמי שייטת 3 בבסיס חיפה של חיל הים

סיכת שייטת 3 צילום דובר צהל

שבוע שעבר ביום ראשון, 27 במאי 2018, הוענקה סיכה יחידתית חדשה לכלל משרתי שייטת 3. הסיכה, שעוצבה על ידי לוחמי שייטת ספינות הטילים מביאה לידי ביטוי את ערכי היסוד שעליה היא מושתת: אהבה, משפחה וניצחון.

סיכת שייטת 3 (צילום – דובר צה”ל)

שייטת ספינות הטילים (סטי״לים) היא הגדולה ביחידות הלוחמה של זרוע הים. השייטת פועלת במבצעים מיוחדים ומורכבים המחייבים התמודדות מול האתגרים הרבים שהים יכול להציע, הרחק מחופיה וגבולותיה של מדינת ישראל. לוחמי השייטת פועלים כיחידה מגובשת ובלתי נפרדת, החיה, פועלת ונלחמת יחדיו. מלבד הפעילות המבצעית חיילים וחיילות רבים הנמצאים בחוף פועלים מסביב לשעון כדי לעמוד באתגרי הזירה.
לכבוד הענקת הסיכה החדשה, התקיים טקס חגיגי בבסיס חיפה בהשתתפות מפקד שייטת הס״טילים, אל״ם גיא גודפרב.בטקס נכחו מעל 100 אנשים, ובמהלכו הופיע גם הזמר אדיר גץ, ששירת בעבר בחיל הים. במהלך הטקס הוענקה הסיכה החדשה למפקדי וחיילי שייטת 3.

הענקת סיכת שייטת 3 ללוחם השייטת (צילום – דובר צהל)

 

מדבריי מפקד השייטת, אל״ם גיא גולדפרב שנמסרו לחי פה:

“מפקדי לוחמי וחיילי שייטת 3, הערב הזה נולד בשבילכם. הסיכה החדשה מסמלת את החזון שחרטנו על דיגלנו, אהבה, משפחה וניצחון.  אני רוצה לציין את כלל מטה שייטת 3 הפועלים כדי לספק את המעטפת הטובה ביותר לשייטת ספינות הטילים. לוחמי הספינות, אתם אלו שעושים ימים ולילות כדי למלא את כלל המשימות הדרושות. אין לי ספק כי ביום פקודה ניהיה מוכנים לכל משימה”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.