רונן נודלמן מונה למנהל האדמיניסטרטיבי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

המנהל האדמיניסטרטיבי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, רונן נודלמן, סוגר מעגל זאת לאחר שהוא שב למחוז בו החל את דרכו בכללית בשנת 1999, ולאחר סבב תפקידי ניהול במחוזות כללית ברחי הארץ.

נודלמן, תושב רמת ישי, נשוי ואב ל-3. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל מערכות בריאות אותו סיים בהצטיינות, החל את דרכו בכללית בתחום ניהול ההיבט הכלכלי כשותף בהקמת יחידת הביזור במחוז חיפה וגליל מערבי, מהלך שהיה אז חדשני ופורץ דרך.

בהמשך, הוא היה עוזר מנהל המחוז, מנהל אדמיניסטרטיבי במינהלת שבגליל המערבי והתקדם לניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז הצפון ובהמשך ניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז ירושלים, עד לכניסתו לתפקיד החדש, תוך שהוא רושם הישגים רבים ומקדם את המחוז שאף זכה לאחרונה בפרס מנכ”ל כמחוז מצטיין.

עתה נכנס לתפקיד המאתגר של ניהול אדמיניסטריבי במחוז הגדול והמורכב בארץ – מחוז חיפה וגליל מערבי כשהוא מדגיש כי ברצונו לקדם ולפתח את השירות ל-750 אלף מטופלי כללית במחוז, תוך טיפוח ומתן כלים לצוות המינהל שמעניק להם שירות ובמקביל שיפור והתאמת המרחב הפיזי בו ניתן השירות ללקוחות ב-200 מרפאות כללית ברחבי המחוז.

מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי, אלי כהן:

“חזרתו של נודלמן, לצוות המוביל של המרחב  מבורך וחשוב. נודלמן, מביא עמו שילוב של רוח צעירה וחדשנות עם נסיון רב שצבר בשורה של תפקידי ניהול משמעותיים ומוצלחים במחוזות כללית. הוא שב למחוז בו החל דרכו בכללית ומכיר אותו היטב ואין ספק שעובדה זו תסייע בהשתלבותו המהירה בתפקיד תובעני, הכולל את כל מערך הבינוי, הפיתוח והתחזוקה במחוז גדול ועם פרישה גאוגרפית נרחבת כל כך, כמו גם הובלת השירות המינהלי במחוז, בדגש על שיפור שירות וייעולו לרווחת המטופל”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.