"נמאס לנו להיות החצר האחורית של חיפה" | תושבי קריית חיים הקימו רשימה בשם “עוצמה”

יניב שטרית

תושבי קריית חיים הקימו רשימה בשם "עוצמה", שתייצג את תושבי השכונה בבחירות המוניציפאליות הקרובות.

22 אלף בעלי זכות הצבעה מתגוררים בשכונת קרית חיים, אך לעומת זאת אין סיעה אחת שמייצגת אותם במועצת העיר חיפה.

יניב שטרית תושב הקריה 20 שנה:

"אנחנו תושבי קריית חיים חווים כבר עשרות שנים קיפוח והזנחה. אנחנו יודעים שמגיע לנו הרבה יותר. הגיע הזמן שלנו להתעורר ולקחת את הגורל שלנו בידיים שלנו כדי להפוך את קריית חיים לפנינה שמגיע לנו שהיא תהיה כי נמאס לנו להיות החצר האחורית של חיפה. בשביל שזה יקרה הבנו שאנחנו צריכים להיות במקום בו נקבע גורלנו: במועצת עיריית חיפה." 

יניב שטרית

"לכן החלטנו שלקראת הבחירות הקרובות אנחנו הולכים לקחת את האחריות על הנעשה אצלנו והקמנו רשימה בשם "עוצמה לקריית חיים". אנחנו כבר זוכים להתלהבות גדולה של אנשים בקרית חיים שהיו צמאים לייצוג של מישהו מתוכם, שכל מעייניו הם אך ורק למען השכונה. לא ייתכן שעיריית חיפה רק תהנה מהמיסים והמבנים שלנו אך המיסים האלה לא יחזרו אלינו תושבי השכונה שכבר שנים חשים הזנחה ואף זלזול מצד העירייה".

 

כנס פתיחת הקמפיין של הרשימה החדשה יתקיים ב-29.5 בשעה 19:30 בפאב ברברוסה בקריית חיים.

 

בראש הרשימה יעמדו כאמור יניב שטרית (40), חבר הנהלת ועד קריית חיים, פעיל ומתנדב חברתי במשך שנים רבות, בין היתר בוועד ההורים ובסיירת ההורים ועו"ד פז גולדהורן (38)

עו"ד פז גולדהורן

עו"ד פז גולדהורן (38) שמתגורר בקריית חיים כל חייו, בעל משרד עורכי דין שממוקם בקריית חיים וחבר הנהלה במועדון הכדורסל מכבי קריית חיים. "בפעם הראשונה יהיה כוח אמיתי לקריית חיים שיוכל להשפיע מבפנים למען תושבי השכונה. לא מוסט פוליטית, לא כפוף לראש העיר, נקי לגמרי עם נטו כוח ממשי לקרית חיים. אנחנו קוראים לכל תושבי הקרייה להגיע לכנס הפתיחה שלנו ולהצטרף אלינו", סיכם עו"ד גולדהורן.

 

 

הגיבו כאן לכתבה