צפו: איימן עודה מתעמת עם שוטרים בבית חולים בחיפה בניסיון להגיע לעציר ג`עפר פרח

ח"כ איימן עודה: "בימים האחרונים אנחנו עדים למתקפה מאורגנת של המשטרה נגד מפגינים"

תאטרון חיפה – רחב

העציר ג`עפר פרח, מנכ`ל מרכז מוסאוא לזכויות האזרחים הערבים בישראל, מאושפז בבית חולים בחיפה, לאחר שנפצע אמש במהלך התפרעות בהפגנה בלתי חוקית ברחוב נתנזון בחיפה. חברו מהרשימה המשותפת, ח”כ איימן עודה, ניסה לבקרו בבית החולים, אך כשהניסיון נמנע ממנו, התעמת עם השוטרים.

צפו בווידאו

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כזכור, ג`עפר פרח נפצע במהלך ההפגנה האלימה אמש. פרטים נוספים תמצאו כאן: 

 

איימן עודה מסר לחי פה בתגובה:

בהמשך להתנהלות ברוטאלית ולא חוקית של המשטרה בכל הארץ בניסיון לדכא הפגנות מחאה שהובלו על ידי אזרחים ערבים, נעצרו אתמול בהפגנה בחיפה 21 עצורים לאחר שהוכו על ידי השוטרים. בין העצורים גם ג’עפר פרח מנהל מרכז מוסאוא שתועד ברגעי מעצרו בריא ושלם אך אושפז במהלך הלילה עם שבר בברך. פרח שנעצר ללא על עילה סבירה, הוחזק בבית החולים שהוא אזוק למיטה.

ח”כ איימן עודה בהגיעו לבית החולים נמנעה גישתו אל פרח. השוטרים שנכחו באירוע התעמתו עם חבר הכנסת באגרסיביות. בתום האירוע בעקבות התערבותו של עודה הוסר האיזוק על פרח.

ח”כ איימן עודה הוסיף:   “בימים האחרונים אנחנו עדים למתקפה מאורגנת של המשטרה נגד מפגינים, אזרחים ערבים, בכל הארץ בנסיון לדכא ולהשתיק את המחאה על האירועים בעזה. הגעתי לבית החולים על מנת לבדוק את מצבו של ג׳עפר פרח שנעצר בריא ותחת ידם של השוטרים הגיע למצב שנזקק לאשפוז. השוטרים שהתעלמו מהחסינות הפרלמנטרית שלי חסמו את דרכי באגרסביות. כל אזרח שמאמין בחופש הביטוי צריך להזדעק נגד התנהלות המשטרה בימים האחרונים ולהצטרף אלינו למחאה.

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

ספורטן – כללי – רחב
קייטנות בחיפה
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
הסטודיו – אירועי החודש
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב