יצורים גמדיים מוזרים נצפו מסתובבים ברחובות הדר בחיפה !

מאת: כתב החדשות של האתר “חי פה”

החל משעות הבוקר המוקדמות (שני,2.4.2018) הגיעו פניות רבות אל חדר החדשות של האתר "חי פה" של תושבי חיפה מודאגים לטענתם צפו ליד פינת רחוב הרצל-ארלוזורוב ורחוב ירושלים שבשכונת הדר הכרמל שבעיר ב 2 יצורים מוזרים, גמדים קטנים המהלכים לאיטם בעיר.  כן, מכל המקומות בעולם 2 הגמדים הקטנים האלה בחרו דווקא להגיע אלינו אל העיר חיפה דווקא בחופשת הפסח.

 

הגמדים הקטנים והמוזרים האלה הם טובים וסימפטיים והם אוהבי אדם ויותר מכל משתוקקים להרבה אהבה.

אך אל דאגה, אין מה לדאוג … מבדיקה ראשונית שערך כתב החדשות של האתר "חי פה" הסתבר כי אלה הם 2 הגמדים הקטנים שסוחבים את בתיהם על גבם, שניהם הגיעו אלינו ישירות מהולנד. זהו מופע נע קסום ופיוטי ואחד ממופעי החוצות המקסימים של ה”פסטיבל להצגות ילדים” המתקיים בחול המועד פסח במתחם הפסטיבל בגן בנימין וברחבת התיאטרון העירוני שבשכונת הדר בחיפה.

שני יצורים גמדיים אלה מטיילים בכל העולם עם סלים על הגב, מלאים במזכרות, מהתלות והרפתקאות, שהם אף פעם לא מפסיקים לאסוף והפעם הם הגיעו אלינו לחיפה. כל עובר אורח בעיר חיפה הוא עבורם הזדמנות להכיר עוד חבר, לצחוק, להתקרב ולפתוח את הלב. אז נכון שהסלים על גבם כבר מלאים בהפתעות אבל תמיד יהיה מקום לחברים חדשים ולעוד חוויות.

משך המופע שלהם הוא כחצי שעה ומתאים לכל הגילאים ולכל המשפחה – לכו לראות את המופע שלהם, המופע שלהם לא ישאיר אף אחד אדיש, אסור לפספס, רוצו לראות אותם, הם מבקרים אותנו כאן בחיפה עד ליום שלישי במתחם הפסטיבל להצגות ילדים בגן בינימין בהדר בחיפה, במתחם גן בנימין והמופע יוצא מבמה 4 בכל ימי הפסטיבל בשעות הפסטיבל בשעות: 11:05, 13:10, 15:55

צילום: אדיר יזירף מיוחד לאתר “חי פֹּה”.

לא ניתן להגיב