“צאו לרוץ” 5- רצים ותורמים לקהילה

כ -4500 רצים, לקחו חלק בהפנינג הריצה הענק “צאו לרוץ”,שיצא היום(שישי) לדרך בפעם החמישית בחיפה. המסלול נסגר כשעה לפני הצפי המקורי בגלל עומס חום. התמונות והתגובות בכתבה הבאה.

(צילום: בן סער)

בשעה 07:00 בבוקר, החל המירוץ כאשר מאות משתתפים כבר פקדו את גן האם, משם הוזנקו למסלול בן 2 ק”מ שהתחיל בגן האם, עבר במנהרת הכרמלית, המשיך דרך טיילת לואי לרחוב יפה נוף ובחזרה לגן האם, כשכל אחד מהרצים יכל להמשיך ולחזור על המסלול כמה פעמים אשר ירצה. בכל ק”מ המשתתף במירוץ תרם 20 ש”ח ( דהיינו 40 ש”ח לסיבוב אחד) ובתחילת כל סיבוב קיבל המתחרה צמיד ירוק. את התרומות תעביר הקרן ידידות לניצולי שואה, אוכל למשפחות שידן אינה משגת ונוער בסיכון.

רצים ותורמים למטרה טובה. (צילום: חגית אברהם)
נקודת הזינוק והסיום בגן האם. (צילום: בן סער)

במתחם עצמו נערך הפנינג עם מוזיקה, עמדת קרוספיט, ספות מנוחה וכמובן עמדות מים למשתתפים. המירוץ היה אמור להסתיים בשעה 12:00 אך עקב עומס החום הצפוי, המסלול נסגר כבר ב11:00.

 

גם הכלבים השתתפו:) (צילום: חגית אברהם)

                                           תגובות

 

דידי נישליס, יזם ומפיק “צאו לרוץ” סיפר על סיכום המירוץ השנה ומה היה בעצם שומה מאירועים קודמים :

למרות החששות מעומס החום הכבד, הופתענו לטובה, עד עשר היה מזג אוויר נעים. כנראה שקראו את העדכונים והאזהרות שלנו על עומס החום והרבה אנשים הגיעו סמוך לפתיחה וכבר מוקדם היה עמוס לחיוב. התוצאות היו יפות מאוד וכנראה שנעבור לראשונה את המיליון ש”ח, זה רף שהצבנו לעצמנו, השנה אמנם היו פחות משתתפים אבל אנשים רצו הרבה יותר בממוצע.

 

יפתח שוע, מנהל קבוצת הקרוספיט של חיפה והקריות, המתגורר בכפר חסידים וגם לקח חלק במירוץ, התראיין לחי פה :

 

הכרתי את האירוע כבר לפני 5 שנים, דרך חיפוש אחר אירוע ספורט קהילתי להשתתף בו עם המתאמנים שלי,  על מנת לגבש את החבר’ה,ומאז כל שנה, אני מגיע עם מתאמנים מקרוספיט חיפה וקרוספיט קריות לרוץ ביחד ולתרום למען מטרה טובה.
השנה בחרנו לתרום לאזרחים ותיקים וניצולי שואה.

(צילום: בן סער)
(צילום: חגית אברהם).
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו