מכבי XT חיפה זוכה בגביע המדינה בכדורעף נשים | סיקור וידאו מרוממה

במשחק במעמד חד צדדי, ניצחו הירוקות של חיפה את הבנות של האלופה הפועל כפ"ס, 3-0 במערכות וזוכת בגביע בפעם השלישית ברציפות. צפו בתגובות והחגיגות בכתבה שבפנים

חיים קסל - יו"ר מכבי חיפה בכדורעף נשים בריאיון לבן סער
תאטרון חיפה – רחב

מעל ל-1000 צופים הגיעו לרוממה ויצרו אווירה ביתית מחשמלת. בתמורה, הם קיבלו את מכבי XT חיפה במיטבה, כשהיא מוחצת את אלופת המדינה הפועל כפ”ס 3-0 במערכות.

(צילום: בן סער)

| עליונות מוחלטת של מכבי חיפה:

כבר במערכה הראשונה ראו שיש רק קבוצה אחת על המגרש והמערכה הסתיימה בתוצאה 25-12. המערכה השנייה גם התחילה באותה צורה אך שאננות של החיפאיות כמעט הביאה לשוויון של האורחות. בסופו של דבר, מכבי התעשתה וניצחה את המערכה 25-23. המערכה השלישית כבר הייתה לפרוטוקול ומכבי XT חיפה מנצחת 25-16 וזוכה בגביע בפעם השלישית ברציפות ,מה שאומר שהגביע נשאר לצמיתות במועדון על פי חוקת הכדורעף.

במעמד צד אחד. מכבי XT חיפה. (צילום: בן סער)

| המדליסטית האולימפית תום לוגאן

הירוקות הפגינו משחק קבוצתי נהדר, אך הבולטות היו נטליה נזרובה וכמובן מי אם לא לוגאן תום, האמריקאית בת ה37 שהגיעה העונה עם רזומה מרשים של זכיה כפולה במדליות הכסף באולימפיאדת בייג’ינג ולונדון. תום הייתה בכל מקום על הפרקט, בסרווים, בהגנה ובהנחתות.

| צפו בנקודת ההכרעה וחגיגות הזכייה:

(צילום:בן סער)

בסיום המשחק ולאחר קבלת הגביע, חגגו הירוקות עם האוהדים ועם אודי אנג’ל, נותן החסות לקבוצה וכמובן היו”ר חיים קסל. מכבי כבר עם הפנים לליגה כשהיא כרגע מדורגת במקום ה-1 ותרצה לקחת את האליפות ולהשיג את תואר הדאבל אותו לקחה לאחרונה לפני שנתיים.

מכבי חיפה – הרשמה לחוגים – רחב

| צפו בריאיון עם תום לוגאן:

(לוגאן, שחקנית מכבי חיפה ומדליסטית אולימפית עם נבחרת ארה”ב)

| צפו בריאיון עם חיים קסל:

אודי אנג’ל, נותן החסות, עם המשפחה והגביע הנכסף. (צילום:חגית אברהם)
תום לוגאן בריאיון לבן סער – מכבי חיפה בכדורעף
חיים קסל – יו”ר מכבי חיפה בכדורעף נשים בריאיון לבן סער

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...