האב הנוקם: כלבת פיטבול שרטה קלות את פני בתו – הוא חזר לנקום ודקר אותה למוות

בית משפט השלום בקריות שחרר בסוף השבוע את תושב קרית ים בן 42 הנאשם ברצח אכזרי של כלבת חברו מסוג פיטבול ששרטה קלות את פני בתו הקטנה עת ששיחקה עמה.

בחודש אוקטובר 2017 ביקר הנאשם את חברו בביתו יחד עם בתו הקטנה. בעת ששיחקה הילדה עם כלבת חברו כלבה צעירה מסוג פיטבול, היא שרטה קלות את הילדה בפניה. למחרת פנה האב הזועם לאחיו ותיכננו לחזור לביתו של החבר ולפגוע בכלבה.

הנאשם בעל עבר פלילי עשיר הגיע לבית חברו יחד עם אחיו. האח כלא את בעל הבית (החבר ובני ביתו) בביתם, נעל את הדלת ושם את המפתח בכיסו על מנת למנוע מהם מלעצור את האב הזועם מלבצע את התכנון להתעללות בכלבה והמתתה במזיד. הנאשם דקר למוות באכזריות נפשעת וללא רחמים וחמלה את כלבת חברו.

הנאשם נעצר ושבוע לאחר האירוע הוגש כתב אישום חמור נגדו המייחס לו עבירות של התאכזרות והתעללות בבעלי חיים, השגת גבול כדי לעבור עבירה, איומים, החזקת סכין, היזק לבעל חיים וקשירת קשר לעוון. עבירות שהעונש שלהן מגיע עד לשלוש שנות מאסר. מאז ועד להחלטה שהתקבלה ביום חמישי האחרון הוא היה עצור. ביום חמישי כאמור בית המשפט החליט לשחרר את הנאשם למעצר בית.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

באות כוחו עורכות הדין תמי אולמן ושחף אולמן מסרו לחי פה בתגובה:

“אנו שמחים שבית המשפט הורה על שחררו של הנאשם למעצר בית. הנאשם טוען לחפותו התיק התנהל בבית המשפט ויוכיח את חפותו בבית המשפט”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. מירי אמר/ה

    איש רע

  2. מרי אמר/ה

    למעצר בית? למה לא הורגים אותו