מרפאת איינשטיין של הכללית נפתחה בטקס חגיגי ובכך מצטרפת ל-225 מרפאות במרחב חיפה וג"מ

ראש עיריית חיפה ומנהל מרחב חיפה וג"מ בכללית גוזרים את הסרט בטקס פתיחת מרפאת איינשטיין של הכללית (צילום - סמר עודה)

מרפאת איינשטיין של הכללית בניהולה של ד"ר סבטלנה ברגמן, נחנכה השבוע בטקס חגיגי במעמד ראש עיריית חיפה, יונה יהב, ומנהל מרחב חיפה וגליל מערבי בכללית אלי כהן. המרפאה שמשתרעת על פני 800 מ”ר וכוללת 17 יחידות טיפול, משרד מרווח ובית מרקחת גדול תעניק את כל השירותים החיוניים והחשובים למשפחה ולנשים מבוטחי הקופה תחת קורת גג אחת.

במרפאה שעוצבה תוך הקפדה על נגישות ופרטיות המטופל ויצירת אוירה נעימה ורגועה למטופלים וחדר המתנה ידידותי ומותאם לילדים יינתנו שירותים למשפחה ולילדים ע"י רפואי משפחה, מומחים ברפואת ילדים, קרדיולוגית ילדים, דיאטנים וכן מומחים ברפואת נשים, שירותי משרד ובית מרקחת והכל תחת קורת גג אחת.

מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי של הכללית אלי כהן,

בראיון לחי פה:

"מרפאת איינשטיין מצטרפת ל-225 מרפאות שיש במרחב חיפה וגליל מערבי ומאות רופאים עצמאיים. מרפאת איינשטיין ממשיכה את הגישה שמאוד מקובלת בעולם של הוצאת שירותים מתוך בתי החולים ומתן השירותים בתוך הקהילה. מרפאת איינשטיין יש בה רפואת משפחה, בית מרקחת, סיעוד וכל המבוטחים מקבלים את כל השירותים תחת קורת גג אחד (שירותי משרד, סיעוד, בדיקות דם רופא ומסיים בבית מרקחת. אנחנו פותחים גם אגף נשים עם הרופאים של מחלקת הנשים בבית חולים כרמל".

"נדאג לתת למבוטחים שלנו שירות קרוב למקום המגורים שלהם"

"אנחנו משתדלים שתוכנית הפיתוח שלנו תתאים לתוכנית הפיתוח של העיר ובכל מקום שנבנית שכונה חדשה אנחנו נמצאים כרגע אנחנו מאיישים מרפאה ברמת הנשיא, יש לנו כוונה לפתוח מרפאה בנאות פרס, כל מקום שהמבוטחים שלנו נמצאים אנחנו נדאג לתת להם שירות קרוב למקום המגורים שלהם".

ד"ר עמית דמתי מנהל מחלקת הנשים במרפאת איינשטיין, ורופא בכיר במחלקת נשים בבית חולים כרמל:

"הקשר בין הקהילה לבין הבית חולים הוא קשר חשוב ביותר שמטייב את הטיפול בנשים ההרות והנשים הלא הרות. דבר נוסף ייחדו במרפאה נשים בהריון מקבלות את כל הטיפול תחת אותה קורת גג. (בדיקות דם, חלבון עוברי, שקיפות עורפית וסקירת מערכות מעקב היריון בסיכון) זה מה שמייחד את מרפאת הנשים שלנו כאן".

יש לציין כי נחלקת הנשים מצויידת בציוד אבחוני חדיש, כמו מכשירי אולטרה סאונד עדכניים, והשירות יכלול גם ייעוץ גנטי.

ראש עיריית חיפה יונה יהב:

"אני עשרות שנים חבר בקופה ואני משתאה לראות איך הקופה משתפרת ומתעלה על עצמה".

טקס פתיחת מרפאת אינשטיין (צילום – סמר עודה)

 

 

 

לא ניתן להגיב