כבוד חיפאי: להקת ג’יפסושיגן מחיפה נבחרו לחמם יוצרים מובחרים ברחבי הארץ, הבחירה מתוך 100 להקות ויוצרים שהגישו מועמדות

להקת ג’יפסושיגן מחיפה היא אחת משבע להקות שנבחרו לחמם יוצרים מובחרים ברחבי הארץ, מתוך 100 להקות ויוצרים שהגישו מועמדות ל”בימות פיס”.

השבוע התקיימה באולם מרכז קריגר בחיפה הופעתה של תזמורת “פירקת אלנור”, במסגרת מיזם “בימות פיס”.
התרגשות רבה נרשמה בקרב הקהל הרחב שגדש את האולם, כאשר להקת החימום שנבחרה להופיע לפני פירקת אלנור, היא להקת ג’יפסושיגן מחיפה!

להקת ג’יפסושיגן מורכבת מ- 6 חברי להקה צעירים המנגנים את התכנים של הרכב ג’יפסושיגן של הבוגרים, אך עם אינטרפטציות משלהם. בנוסף הלהקה מבצעת קטעים מקוריים בשלל סגנונות מוסיקאלים, לצד תכני קאבר למוסיקת המועדונים הפופולארית כגון אינפקטד מאשרום, אדל וואן רפבליק, לינדסי סטרלינג ועוד, המבוצעים בכלים אקוסטיים בלבד. חברי הלהקה הם: ארז אונגר, אריאל מאטיאס אלגבלי, מרק אברמובסקי, יהונתן פלד, אסא ניאסטיל ומתן טל.

להקת ג’יפסושיגן בהופעה

הלהקות נבחרו על ידי ועדה מקצועית ברשות המוסיקאים אסף רוט ונעם רותם.
אסף רוט החל את דרכו בהרכבים מוסיקאליים שונים בחו”ל, זכה במלגות מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל ומטעם Manhattan School of Music , שם סיים את לימודי התואר הראשון. מלבד היותו נגן כלי נקישה, מנצח אסף על תזמורת נוער במרכז המוסיקה ת”א-יפו וכן מעורב בניהול מוסיקלי, כתיבה ועיבוד של מוסיקה לתיאטרון ולהרכבים שונים.
נעם רותם, זמר ומוסיקאי, סולן להקת “קרח תשע”. השתתף בפרויקטים מוסיקאליים רבים, עבד עם טובי המוסיקאים בארץ, ואף זכה בשנת 2009 בפרס אקו”ם לעידוד תמלילן.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.