נדחה הערר נגד סגירת תיק החקירה בגין הטרדה מינית נגד ראש מועצת עוספיה

משפחת כיוף במסיבת העיתונאים

פרקליטות המדינה החליטה היום (ה’) לדחות את הערר נגד סגירת תיק החקירה בגין הטרדה מינית  נגד ראש מועצת עוספיה וג’יה כיוף.

כזכור תיק החקירה נגד ראש המועצה עוספיה, וג’יה בגין הטרדה מינית של אחת הפקידות במועצה נסגר בספטמבר 2016. המתלוננת הגישה לפרקליטות המדינה והיועץ המשפטי ערער נגד ההחלטה לסגירת התיק. היום כאמור פרקליטות מדינה דחתה את הערר ובכך הסיפור הסתיים סופית.

באת כוחו של וג’יה, עו״ד אולמן תמי:

“אנו שמחים על החלטת דחית הערר, מדוברר בהחלטה נכונה שעושה צדק עם מרשי, אשר נפגע קשות מתלונת הסרק כנגדו”.

 

 

 

בעקבות ההחלטתה קיים ראש המועצה וג’יה כיוף, מסיבת עיתונאים בביתו כשמסביבו בני משפחתו, אשתו בנותיו וילדיו.

משפחת כיוף במסיבת העיתונאים

 

“אני מודה לאלוהים שהצדק יצא לאור”

“ביום הזה אני מודה לאלוהים שהצדק יצא לאור”, אמר כיוף במסיבת העיתונאים, “מדובר באירוע משמעותי עבור משפחתי, אשתי ובנותיי. אני מודה להם שעמדו לצידי לאורך כל הדרך ומודה לכל המשפחה שלי, תושבי עוספיה ודלית אל כרמל וכן תושבי הגליל והחברה הערבית וכל מי שעמד לצידי. זאת לא הדרך להוריד אדם או להזיז אותו מתפקידו כשרוצים לעשות זאת יש דרך אחרת עושים זאת בקלפיות. כאן לא מדובר רק במתלוננת מדובר בשותפים רבים שתכננו לתפור את התיק הזה. בכוונתי לפנות לבית המשפט כדי למנוע מקרים כאלה בעתיד ולשים קץ לאנשים האלה שמגישים תלונות שווא על מנת לרמוס אדם ולנקום. אני שוב מודה למשפחתי על הימים והלילות הקשים שעברו ועמדו לצידי. זה לא קל להאשים משפחה בדבר כזה. מאוד חשוב לי להגיד לאנשים אל תפחדו ממי שמפחד מאלוהים, תפחדו מאלה שלא מפחדים מאלוהים”.

 

אשואק, רעייתו של כיוף אמרה לבעלה במסיבת העיתונאים:

“האמנו בך ובחפותך לאורך כל הדרך. אנחנו לא צריכים הוכחות או מסמכים מבית המשפט כדי לדעת זאת אנחנו מכירים אותך וכל מי שעמל לילות כדי להפיל אותך נכשל”.

“היום כבר אין רק הטרדות מיניות נגד נשים יש גם הטרדות נגד גברים ובשביל השוויון צריך מושג חדש הטרדות נגד בני אדם” 

 

“היום הצדק יצא לאור. כאישה כאמא ורעייה הדבר הכי מסוכן זה להאשים אדם בשביל לנקום. אנחנו תמיד הושטנו יד כדי לבנות בחברה, אנחנו חברה חיובית ששוללת נקמה. כל התושבים עמדו לידנו לאורך כל הדרך. הגיע הזמן שהצדק יצא לאור. כאישה אני דורשת שינוי ושוויון. אומרים כל הזמן הטרדות מיניות נגד נשים אבל יש גם הטרדות מיניות נגד גברים. היום יש הרבה גברים שמפחדים מנשים ואני דורשת שינוי ושוויון כי היום כבר לא מדובר בנשים או גברים מדובר בהטרדות נגד בני אדם וצריך לתת את הדין בין אם מדובר נשים או גברים. אני לא מאחלת לאף משפחה לעבור את מה שעברנו לא לאויבים ולא לאלה שתכננו את הנקמה הזאת. אני קוראת למתלונני השווא או מתכנני תלונות תרחמו על המשפחה על הילדים ועל הסובבים של האדם אותו אתם רוצים לנקום”, סיכמה אשואק.

 

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.