מנכ"ל בז"ן לשעבר ישר בן מרדכי שב לכהונה חדשה כמנכ"ל החברה

ישר בן מרדכי- צילום: רמי שלוש

ישר בן מרדכי, מי שכיהן כמנכ"ל קובצת בז"ן לאורך שנים והתפטר, מונה שוב לכהן כמנכ"ל קבוצת בז"ן ע"י דירקטוריון החברה וזאת לאחר התפטרותו של המנכ"ל היוצא אבנר בן מימון.

בן מרדכי, תושב חיפה, כיהן בעבר במשך 11 שנים כמנכ"ל בזן, בעל ניסיון ניהולי עשיר בתעשיית הזיקוק והפטרוכימיה ובמשק הדלק, ובשנים האחרונות כיהן בן-מרדכי כיועץ בכיר בתעשיית הזיקוק והפטרוכימיה. יש לציין כי לבן מרדכי, היכרות עמוקה עם כל תחומי הפעילות של קבוצת בז"ן, החל מפעילות תפעולית-טכנית וכלה בפעילות מסחרית, עסקית ופיננסית.

עם מינויו לתפקיד אמר בן מרדכי:

"אפעל על-מנת שקבוצת בז"ן תמשיך לפעול באופן מקצועי, בטוח, ותהיה יעילה, תחרותית וגמישה, תוך טיפוח כוח אדם מקצועי ואיכותי בתוך סביבת עבודה נעימה ומעודדת יצירתיות. נמשיך להיות קשובים לסביבה ונפעל להשתלבות בצורה מיטבית של קבוצת בזן בקהילה הסובבת אותה. כמי שמכיר את בזן לפני ולפנים אני מאמין כי לקבוצת בזן יש את היכולות לממש הזדמנויות עסקיות משמעותיות ולהסתכל לעתיד בביטחון".
יו"ר דירקטוריון בזן, עובדיה עלי:

"בשמי ובשם דירקטוריון קבוצת בזן, אני מודה לישר שנענה לאתגר. אני סמוך ובטוח שישר הוא האיש הנכון בזמן הנכון. ניסיונו העשיר של ישר והיכרותו המעמיקה עם החברה, עם התעשייה, עם שוק ההון וגורמים נוספים, יתרמו להעברת תפקיד חלקה ולהמשך הצלחתה ושגשוגה של קבוצת בזן".

לא ניתן להגיב