ניצחון פתיחה מרשים ל”מכבי נווה שאנן אלדד” על “בית”ר חיפה” 3:2 בליגה ג’ !

אלי פסו
משה חדיף – וילות – רחב
שופטי המשחק, מימין: הקוונית קרן אוחיון, רז בן נון השופט המרכזי במשחק, והקוונית אמילי יוסף.

מאת: כתב הספורט של האתר “חי פה”

עונת המשחקים החדשה לשנת 2017/2018 בליגה ג’ של מחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל יצאה לדרכה. קבוצת “מכבי נווה שאנן אלדד” שיחקה ביום שישי שעבר במחזור הפתיחה שהתקיים במגרש ע”ש “אבי רן” בחיפה נגד קבוצתה העיקשת של בית”ר חיפה כשהמכבים מנווה שאנן ירדו בתום 90 הדקות כשידם על העליונה בתוצאת ניצחון ענק ומרשים של 3:2 לזכות נווה שאנן. (0:1 במחצית לבית”ר חיפה), את השערים לזכות נווה שאנן כבשו הראל ג’ורנו (דקה 49), עומרי דדון שנכנס כמחליף בתחילת המחצית השנייה וכבש שער מרהיב (דקה 59) ואת השער המכריע במשחק כבש אלעד ונונו (דקה 83) שקבע גם את תוצאת הסיום 3:2 ניצחון ענק ל”מכבי נווה שאנן אלדד” !

יש לציין, כי שופט המשחק רז בן נון שפט את המשחק בצורה מדוייקת וחלקה ובהגינות רבה כששלף במהלך המשחק מכיסו 9 כרטיסים צהובים וכרטיס אדום אחד לשחקן שלומי חבושה מבית”ר חיפה, סייעו לשופט המשחק בן נון הקווניות קרן אוחיון ואמילי יוסף.

אלי פסו, מנהל מועדון “מכבי נווה שאנן אלדד” אמר בסיום המשחק: “אנחנו משחקים משבת לשבת וממשיכים קדימה, כל הכבוד לכל השחקנים שנלחמו על כל כדור על כר הדשא. העבודה הקשה שלנו באימונים נותנת את התוצאות גם במגרש. מה שחשוב הוא שלקחנו עוד 3 נקודות יקרות בתחילתה של עונה ארוכה ואנו ממשיכים קדימה, כולי תקווה שתהיה לנו המשכיות ונחישות, המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו ממשיכים עם הפנים הלאה למשחק הבית הקרוב והקשה שלנו ביום שישי (13.10) מול יריבה עיקשת נגד קבוצתה החזקה של “מועדון ספורט פרדס חנה”.

כללית  – מיון לייד הבית – רחב

צילום: דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד” / אדיר יזירף

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
תגובות
בטעינה...