כדורגל: “מכבי נווה שאנן אלדד” חזרה לנצח: ניצחון 1:3 ענק ומרשים על “מכבי בני ריינה” !

כובשי שלושת השערים לזכות נווה שאנן, מימין: נתן נודלמן, מריק שמחייב וארנון רבינוביץ. (צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד", סתיו צאל).

בסוף השבוע (שישי, 4/10), התקיים במסגרת ליגה ב’ צפון ב’ משחקה הביתי במחזור ה-4 בו אירחה קבוצת “מכבי נווה שאנן אלדד” את קבוצתה החזקה והעיקשת של “מכבי בני ריינה” המועמדת העיקרית לעלייה לליגה א’, למשחק חשוב ומסקרן במגרש ע”ש “אבי רן” בחיפה. הביתיים מנווה שאנן, עלו לכר הדשא בידיעה שזה עומד להיות משחק קשה ונוקשה מול קבוצה מסוכנת בהתקפותיה, אך נווה שאנן מצידה הייתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה.

 תדרוך אחרון לפני תחילת המשחק (צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד", סתיו צאל).
תדרוך אחרון לפני תחילת המשחק (צילום: דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”, סתיו צאל).

המשחק נפתח כאשר כל אחת מהקבוצות מגששת מול שער היריבה, כשמנגד נווה שאנן איימה מספר רב של פעמים מול שוערה של היריבה כשבעקבות שליטתה במשחק גם השערים לא איחרו לבוא כשבדקה ה-18 היה זה שחקנה ארנון רבינוביץ שקבע 0:1 לנווה שאנן. לא עברו 7 דקות ושחקנה של נו”ש הוכשל ברחבה ואת האחריות בבעיטת העונשין מ-11 מטר לקח נתן נודלמן בבעיטה חלקה שקבע 0:2 לנווה שאנן ולאחריה הקבוצות ירדו להפסקה. 

שחקני "מכבי נווה שאנן אלדד" בתדרוך בתחילת המשחק (צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד", סתיו צאל).
שחקני “מכבי נווה שאנן אלדד” בתדרוך בתחילת המשחק (צילום: דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”, סתיו צאל).

עם תחילת המחצית השנייה עלו חניכיו של אייל הלטמן מאמנה של נו”ש כשהם נחושים ומדויקים יותר כשהם ממשיכים לשלוט במשחק כשהם מציגים גם כדורגל משובח, טקטי ויפה לעין עם נחישות רבה כשבמהלכו גם השער השלישי לא בושש לבוא כשבדקה ה-65 היה זה שחקן הרכש החדש של נווה שאנן במשחק הבכורה שלו בקבוצה ארז יוסף שקיבל כדור ברחבה וזה העביר אותו מדויק היישר לרגליו של חלוצה מריק שמחייב כשמול שוער היריבה מריינה בעט בחוזקה לשער הכניע אותו וקובע גם את תוצאת סיום המשחק 1:3, ניצחון מרשים וענק ל”מכבי נווה שאנן אלדד”. 

מימין, אייל הלטמן מאמן מכבי נווה שאנן (צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד", סתיו צאל).
מימין, אייל הלטמן מאמן מכבי נווה שאנן (צילום: דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”, סתיו צאל).

בסיום המשחק אמר אייל הלטמן מאמנה של נווה שאנן לכתב הספורט של “חי פה”:  

משחק טוב של הבחורים, התכוננו ברמה הכי גבוהה שאפשר, אני שמח שזה בא לידי ביטוי גם בתוצאת המשחק היום. השחקנים עובדים קשה מתחילת השנה ואני שמח שהם באים על שכרם. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו ממשיכים עם הפנים קדימה וחושבים כבר על 3 המשחקים הקרובים שלנו שיתקיימו בימים הקרובים, משחק החוץ הקשה שלנו והקרוב בשישי בשבוע הבא נגד קבוצתה החזקה של “הפועל בני פאראדיס”, משחק בית שאף הוא קשה מאוד נגד “מכבי איכסאל” מצמרת הטבלה ולאחריו נגד “מכבי אום אל פאחם”, בחוץ. בהזדמנות זו אומר מילה טובה למנהל המקצועי דורון בן דור ולמנהלה הספורטיבי של המועדון שגיא גונן על התמיכה.
שחקנה של נווה שאנן מריק שמחייב בדרך לכיבוש שער היריבה (צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד", חגית אברהם).
שחקנה של נווה שאנן מריק שמחייב בדרך לכיבוש שער היריבה (צילום: דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”, חגית אברהם).

בתוך כך, יש לציין את שוער הקבוצה מנווה שאנן אחמד עודה שהפגין בין הקורות רמה מאוד גבוהה לאורך כל שלבי המשחק. בתום 90 הדקות של המשחק אמר מאמן השוערים של הקבוצה.

אורן משולם לכתב הספורט של חי פה:

השוער אחמד עודה עובד איתי כבר שנה שנייה ברציפות בקבוצה, עוד כשלקח אליפות עם הקבוצה והיה גורם מכריע משמעותי ושותף מלא להעפלתה של הקבוצה לליגה ב’. עודה הוא שוער ממושמע ויש לו ריכוז גבוה מאוד ! מעבר לכך הוא חכם ובעל אינסטינקטים מצוינים ! היום במשחק אין לי צל של ספק שכולם נהנו לראות אותו ואת הרמה הגבוהה שלו, הוא נתן הצגה עם מספר הצלות שלא מביישות כל שוער בליגת העל בישראל ! עודה לקח כדור משתי מטר פתח את הגוף ברמה הכי גבוהה שהייתה אף הצלת המשחק, כולל מספר הצלות מצוינות נוספות, שלט בכדורי הגובה ללא עוררין, ציון שלי לשוער אחמד עודה למשחק היום הוא 9.5 !
כובשי שלושת השערים לזכות נווה שאנן, מימין: נתן נודלמן, מריק שמחייב וארנון רבינוביץ. (צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד", סתיו צאל).
כובשי שלושת השערים לזכות נווה שאנן, מימין: נתן נודלמן, מריק שמחייב וארנון רבינוביץ. (צילום: דוברות “מכבי נווה שאנן אלדד”, סתיו צאל).
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו