חבר מועצת העיר שלומי זינו נבחר ליו”ר סיעת נשר בתנופה

חברי סיעת נשר בתנופה בחרו בחבר מועצת העיר נשר, שלומי זינו, לתפקיד יושב ראש ובא כוח סיעת נשר בתנופה.

שלומי זינו

חברי סיעת נשר בתנופה בחרו בישיבת סיעת נשר בתנופה שהתקיימה אמש (ב’) בחבר המועצה שלומי זינו, לתפקיד יושב ראש ובא כוח סיעת נשר בתנופה במקום דוד עמר והרימו כוסית לחג.

שלומי זינו, הושבע כחבר מועצת העיר בישיבת מועצת העיר נשר שהתקיימה בשבוע שעבר במקום חבר מועצת העיר דוד עמר שכהונתו הופסקה על ידי ראש העירייה, אבי בינמו ששלח מכתב לעמר על התפנות מקומו במועצת העיר בשל היעדרויותיו הרבות מישיבות מועצת העיר.
זינו, פתח את ישיבת המועצה האחרונה בנאום בו סיכם את כל פעילויותיו בעיר נשר בשנים האחרונות,  פעולות בהם פעל לחשיפת שחיתויות בעיריית נשר שהובילו לדו”חות קשים של מבקר המדינה ומבקר העירייה ואף להדחת סגן ראש העירייה, משיח עמר ופתיחה בחקירה פלילית נגד מ”מ ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך לשעבר,  יחיאל אדרי. במקביל סקר זינו את המחאות החברתיות אותם יזם והוביל בעיר נשר נגד יוקר המחיה, נגד הזיהום ולמען איכות הסביבה בעיר נשר, כגון תוספת סייעת שלישית בכל הגנים, מאבקים נגד העלאת הארנונה נגד הטלת מס שמירה, מאבקים נגד הקמת תאגיד המים, מאבקים להמשך סבסוד מחירי הקייטנות והצהרונים מידי שנה והצלחתו בקיץ האחרון להביא לילדי העיר נשר את הפרויקט המוצלח של קייטנת המדע.

זינו, ביקר בנאומו את נציגי הציבור ששתקו כשנחשפו שחיתויות בעיריית נשר וגם כשהיה קרבן להתקפות אלימות, בקשר לפעילותו הפוליטית והציבורית וסקר את השימוש הרחב שעשה במשך השנים ברשתות החברתיות על מנת לבקר את נבחרי הציבור בעיריית נשר, פעולות שגרמו להדחת מושאי הפרסומים שלו מעיריית נשר. זינו, אף קרא בנאומו לתושבי העיר נשר, לחדול מלשתף פעולה עם פרסומים ברשתות החברתיות הנעשים באמצעות פרופילים מזויפים בפייסבוק תוך שהוא מעודד את הביקורת והשתתפות הציבור בשיח הפוליטי הלגיטימי תוך שמירה על כתיבה בצורה מזוהה שבה אמורה היתה להיות שפת שיח ראויה, מכוח הבושה, מכוח המצפון ומכוח הביקורת.

זינו, בירך על כניסתו למועצת העיר ואמר: “יש לפעול לעידוד כניסתם לרשות הרבים הציבורית את אלה שיש משמעות עמוקה לדבריהם ולפלס את הדרכים שבהם ניתן יהיה לשוב ולעסוק בנושאים החשובים ביותר. בהזדמנות, אני מודה לכל התושבים שתמכו ועזרו לי בכל הפעילות שלי עד כה ושמח שהצלחתי ברוב המאבקים לפני שהתמניתי כחבר מועצת העיר ובטוחני שנכונה לי עוד עבודה רבה עכשיו כנבחר ציבור, אני מבטיח להמשיך ולפעול אך ורק למען האינטרס הציבורי ולמען כלל תושבי נשר ללא מורא וללא חת למען הווה ועתיד טוב יותר לכולנו  ומכאן אני שולח ברכת שנה טובה ומתוקה לכל תושבי נשר וכל עם ישראל, מי ייתן ונחתם כולנו בספר החיים”.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
שלומי זינו

הגיבו כאן לכתבה