משטרת חיפה: “עצרנו גבר זר בחשד שניסה לבצע מעשה מגונה במטופלות ברמב”ם”

מחלקת הביטחון של בית החולים רמב"ם בחיפה עצרה לפנות בוקר חשוד בניסיון לביצוע מעשה מגונה במטופלות באחת ממחלקות האשפוז בבית החולים.

מיון בית החולים רמב"ם בחיפה - ארכיון (צילום: פיוטר פליטר)

גבר כבן 40 נכנס לבית החולים רמב”ם בתירוץ שהוא זקוק לבדיקה במיון, לפנות בוקר הוא נכנס לאחת ממחלקות האשפוז בבית החולים וניסה לבצע מעשה מגונה במטופלות. אחיות שעבדו במחלקה שמעו צעקה מאחד החדרים, וכשניגשו לשם התלוננה אחת המטופלות שגבר זר נכנס לחדר וניסה לגעת בה. הביטחון הוזעק במיידי ובמקביל התקבל דיווח במחלקה סמוכה על כך שגבר עם תיאור דומה ניסה להיכנס למחלקה אך נתקל באחות ונמלט.

מחלקת הביטחון של רמב”ם פתחה בסריקות רגליות ובמקביל הופעל מבצע  חיפוש מקיף באמצעות מערך מצלמות האבטחה שהצליח לאתר  גבר שנראה  נמלט מהמחלקה המדוברת לכיוון בניין אחר. המאבטחים הצליחו לאתר אותו במקום,  עיכבו אותו והעבירו אותו לידי המשטרה.

על פי החשד הגבר נכנס לבית החולים בתירוץ שהוא זקוק לבדיקה במיון, ולאחר מכן נכנס  לחדר במחלקה דרך החלון ולא דרך הדלת הראשית. הבוקר (ו’) נפגשו נציגי הנהלת בית החולים עם משפחות המטופלות בחדר שאליו נכנס החשוד, ועודכנו על לכידת האיש . משרד הבריאות עודכן בפרטי האירוע.

מהמשטרה נמסר: “החשוד נעצר ונחקר ומעצרו הוארך עד יום שני בבית משפט השלום בחיפה. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום שמו של החשוד ופרטי הקורבנות לתקופה של 7 ימים”.

מבית חולים רמב”ם נמסר בתגובה לאירוע: “מדובר באירוע חמור שבו חשוד שהתחזה לפצוע שזקוק לטיפול במיון  פרץ חלון של מחלקה , נכנס לחדר ופגע במטופלות מבוגרות  חסרות אונים. מייד לאחר שמחלקת הבטחון של בית החולים עצרה את החשוד והעבירה אותו לידי המשטרה,  כינס נציג הנהלה את משפחות המטופלות ועדכן אותן על האירוע. יש לזכור שבית חולים הוא מקום פתוח ונגיש שבו עשרות מלווים נשארים ליד מיטת יקיריהם בלילות במחלקות שונות, ואזרחים רבים נכנסים כל שעות היום והלילה לקבלת טיפול. אנו מזועזעים מהמעשה הנפשע של החשוד ומושיטים יד לסייע ולחזק את הנפגעות ואת משפחותיהן”..

תמונת ארכיון – צילום: פיוטר פליטר

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.