מרקוס ריד, הזר הנוצץ שמשלים את הסגל של הפועל חיפה בכדורסל

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
מאת: כתב הספורט של האתר "חי פה"
מועדון הכדורסל הפועל "קופל גרופ" חיפה גאה להודיע היום על החתמת זר שני בקבוצה, הגארד, למרקוס ריד. ריד בן ה-28 (1.96 מ׳), מגיע להפועל "קופל גרופ" חיפה לאחר עונה בקבוצת טארגו מורס מרומניה, שם השיג ממוצע עונתי מרשים של 14.8 נק׳, 4.4 ריבאונדים ו-3.1 אסיסטים. טארגו מורס, ביחד עם למרקוס ריד, שיחקו בעונה החולפת באירופה במסגרת פיבא יורופקאפ וריד אף הצטיין במפעל עם 17 נק׳ בממוצע למשחק, 6 ריבאונדים ו-3 אסיסטים. ברזומה של ריד נכללים תצוגות מרשימות נגד גזיאנטספור הטורקית, שבמשחקים מולה קלע בממוצע 15 נקודות וקטף 7 ריבאונדים.
ריד הינו גארד גבוה ומגוון שיכול לשחק בשלוש עמדות. בקריירה של ריד רשומות הופעות ב"אריס סלוניקי" מהליגה היוונית הראשונה ואף היה גורם משמעותי בעלייתה לפיינל פור היווני עם ממוצע של 8 נקודות ו-4 ריבאונדים ב-22 דקות למשחק. בין היתר שיחק ריד גם בליגה הבלגית והצרפתית.

 

יובל רוסמן, יו"ר הפועל "קופל גרופ" חיפה, התייחס להחתמה:

"לא בכל יום מגיע שחקן לליגה אשר בעונה לפני זה הצטיין במפעל אירופי. ההחתמה המשמעותית הזאת מהווה חלק חשוב מבניית הסגל, הן בצד המקצועי והן בצד החברתי ואנו בטוחים שלמרקוס ריד יראה זאת על הפרקט".
שרון אברהמי, המאמן,  סיפר על הבחירה שלו:
״למרקוס שחקן בדיוק בעמדה שחיפשנו, עם גודל טוב, ניסיון באירופה ושחקן קבוצתי שמתאים מאוד לרוח של הקבוצה שאנחנו בונים. אני שמח על ההחתמה ובטוח שיעזור לקבוצה להשיג את המטרות שלה״.
מועדון הכדורסל הפועל "קופל גרופ" חיפה שמח על החתמתו  של למרקוס ריד ומאמין ביכולותיו להצעיד את הקבוצה לעבר המטרות שהציב העונה.
צילום: דוברות הפועל חיפה.
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...