כל אישה היא מלכה במ.ט.י גליל מערבי קריות

במ.ט.י גליל מערבי קריות חושבים שכול הנשים מלכות, ומצטרפים לאחת התכניות המרתקות והחדשניות לנשים בישראל – פרויקט “מלכת מ.ט.י במדבר”, סדנה חווייתית ומעצימה שכולה הנאה צרופה.

המלכה של מ.ט.י גליל מערבי קריות. מסע “מלכת מ.ט.י במדבר” מתנהל כתחרות בין צוותי נשים המנווטות ברכבי שטח. המתחרות מתמודדות ביניהן על פי קריטריונים שנקבעים מראש, תוך שימת דגש על יכולת עבודה בצוות. במסע עוברות המשתתפות סדנה חווייתית מרתקת המחברת ומהווה למעשה מסע אל תוך העצמי. המסע מתחיל לטיול שטח מרתק בן יומיים במדבר, המבוסס על ניווט ברכבי שטח המשולב עם פעילויות אתגריות, כאשר הנשים המשתתפות במסע באות מקשת רחבה של גילאים, מקצועות ותחומי עניין.

במ.ט.י גליל מערבי קריות פיתחו את סדנת “מלכת מ.ט.י במדבר” כתהליך העצמה המבוסס על סדרה של 14 מפגשים בהם מתגבש ל-20 הנשים המשתתפות: חזון אישי, מנהיגות אישית ותקשורת בינאישית וקבוצתית ומיומנות הנהגה אישית העובדת על יוזמה ויצירתיות. המסע המעצים מתחיל בנופי המדבר עוצרי הנשימה המשרים אווירה חמה וקסומה הנוצרת מחיבור של נשים שעד לפני מספר ימים היו זרות אחת לשנייה, אך למרות זאת יוצרות קשר קרוב, היוצר מעין רשת חברתית חזקה.

לדברי יוזם המסע ומנכ”ל מ.ט.י גליל מערבי קריות הנרי ביטון, “המסע שמתקיים בשיתוף משרד התמ”ת, מהווה לרוב נקודת מפנה בחיים של הנשים. המסר של העצמה נשית ואחריות נשית-חברתית בקרב אלפי נשים בישראל הוא רב עוצמה ולרוב, אף מניב קשרים עסקיים והצלחה מקצועית. המסע מלבד היותו פלטפורמה עסקית מצוינת, מעצים גם ברמה האישית”.

לפרטים והרשמה ניתן לפנות למחלקת הדרכה במט”י גליל מערבי טל’: 04-9814027 שלוחה 106. או במייל – anat@matigalil.org.il

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.