עופר רווה: שחקן העבר של מכבי חיפה בכדורגל עופר רווה בן 53 הלך לעולמו

שינוי של הרגע האחרון !!!! הלוויה של עופר רווה ז"ל תתקיים היום, יום שישי 23.6, בשעה: 13:00 בצהריים בבית העלמין בזיכרון יעקב ולא בחיפה

עופר רווה
מאת: כתב הספורט של האתר "חי פה"
עופר רווה מי שהיה שחקן העבר בקבוצת מכבי חיפה בכדורגל הלך לעולמו ביום חמישי 22.6.2017  והוא בן 53. לפני שבועיים לקה רווה בדום לב והיה מאושפז, מונשם ומורדם בבית החולים רמב"ם בחיפה, ביום חמישי הלך לעולמו.
עופר רווה גדל ברחוב צה"ל בשכונת קריית אליעזר בחיפה, שכונה הסמוכה אז לאיצטדיון העירוני בקריית אליעזר בה שיחקה קבוצת מכבי חיפה. כילד אהב את משחק הכדורגל וכבר בגיל 11 הצטרף לקבוצת הנערים של מכבי חיפה, עבר את כל מסלולי הקבוצות עד שהגיע לקבוצת הבוגרים של המועדון , שיחק קשר כשלבש את החולצה הירוקה ועליה המס' 30. אומנם רווה לא שיחק הרבה דקות אך הוא זכה עם הקבוצה באליפות בעונת 1984/85. עם השנים היה גם מאמן הנערים של מכבי חיפה.

 

צילום: התמונה צולמה לפני חודש ע"י צלם האתר "חי פה" אדיר יזירף.
בגיל 22 עזב עופר רווה את מכבי חיפה והגיע לליגות הנמוכות. רווה, העלה קבוצות רבות לליגות בכירות יותר ואימן שחקני כדורגל מקצועיים כגון טאלב טוואטחה, יניב בריק, איסמעיל ריאן ורפי דהן.
עופר רווה היה ספורטאי למופת צנוע וביחד עם זאת היה איש שכולו טוב ונתינה ועזרה לזולת, נעים הליכות, תמיד היה מוכן לעזור לתת יד ולסייע רבות בסתר, שיחק כדורגל גם בקבוצת העירייה והיה ראש הקבוצה, עבד באגף תרבות בעיריית חיפה, ביום ראשון הקרוב היה אמור לחגוג את יום הולדתו ה 54, הערב הלך לעולמו והוא בן 53, יהי זיכרו ברוך !

 

תגובה
  1. תמר רווה אמר/ה

    עצוב 😭
    אני תמר רווה וזה דוד שלי
    אבא שלי זה אח שלו -ערן רווה😭

לא ניתן להגיב