משלחת של כ-100 קוריאנים מארגון  KCSI – הנוצרים הקוריאנים לשלום ירושלים, הגיעו לישראל בין היתר בכדי להופיע בפני חברי איל”ן במרכז העמותה בחיפה.

משלחת של כ- 100 נוצרים קוריאנים לשלום ירושלים הגיעה לישראל לסיבוב הופעות במסגרתו הציגו את מיטב שירי וריקודי התרבות הקוריאנית בשילוב שירי ארץ-ישראל היפה. כחלק מסיבוב ההופעות והקשר המיוחד אשר נוצר עם עמותת איל”ן, הגיעו השבוע למרכז העמותה בחיפה, שם הופיעו בפני יו”ר עמותת איל”ן רו”ח אהוד רצאבי, מנכ”ל העמותה שמעון צוריאלי, סמנכ”ל העמותה ענת לוי, מנהל בית קסלר משה דולב ועשרות רבות של חברי העמותה.

במהלך ההופעה התחבקו עם חברי איל”ן והרעיפו עליהם אהבה רבה שריגשה מאוד את היושבים באולם.
יו”ר העמותה רו”ח אהוד רצאבי: “שיתוף פעולה בינלאומי בדגש על יכולות הגופים ההתנדבותיים בישראל עם שכמותם ברחבי העולם, עשוי לסייע לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וכן ליצור עולם טוב יותר לחיות בו”.

במהלך ההופעה הציגו את אמנות הלחימה הקוריאנית – טקוואנדו, שירים מסורתיים קוריאניים וכן ריקודים מסורתיים. בהמשך רקדה המשלחת לצלילי “הבה נגילה” וצרפה את חברי איל”ן לריקוד משותף ומרגש. המשלחת, שבנוסף קיימה סיור במקום, הרעיפה אהבה רבה לחברי העמותה ובריקוד מסורתי נגשה לחברי איל”ן, חיבקה ונישקה אותם. האקט החם והלבבי ריגש את כל יושבי האולם עד כדי דמעות. בהמשך התכנסו האמנים חברי המשלחת בחדר יצירה שם יצרו מניפות קוריאניות מסורתיות ביחד עם העמותה.

בראש המשלחת הקוריאנית, עמדו מאן סונג- נשיא ארגון kibi העולמי וד״ר הו צ׳ינג צ׳ונג – סגן נשיא ארגון kifa , שהתרשמו מהפעילות והביעו התרגשותם הרבה מההופעות בישראל ומהמפגש המרגש עם חברי איל”ן, לו הם חיכו מאוד עוד כשפגשו את יו”ר העמותה בביקורו לפני כ-3 שבועות בקוריאה, שם נוצר הקשר ושיתוף הפעולה.

יו”ר העמותה, רו”ח אהוד רצאבי:“הקשר עם הקוריאנים החל עוד בתערוכת הציורים של ילדי איל”ן במשרד החוץ שהתקיימה לפני מספר חודשים. מאז, היה זה תחילתו של מסע הכרה בינלאומית ביכולותיה של עמותת איל”ן בטיפול רחב וכולל באנשים עם מוגבלויות ברחבי העולם. התערוכה נדדה לקוריאה, שם התקיים החיבור לארגון הנוצרים הקוריאנים שחיכו מאוד לשתף עמנו פעולה ולהגיע ארצה להכיר מקרוב את פעילותנו. אני מאמין ששיתוף פעולה בינלאומי בדגש על יכולות הגופים ההתנדבותיים בישראל עם שכמותם ברחבי העולם, עשוי לסייע לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וכן ליצור עולם טוב יותר לחיות בו”

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

ארגון KCSI הם קואליציה עולמית של נוצרים קוריאנים המכירים בחשיבות המקראית של העם היהודי. חבריה, מאזורים שונים סביב הגלובוס, כולל דרום קוריאה, ארה”ב, סין, יפן וטאיוון, מפללים לשלום ירושלים במשך 30 השנים האחרונות. פסטיבל התרבות הקוריאנית “שלום ירושלים” – המתקיים ממש בימים אלה, הוא אירוע שנתי שהחל לפני 4 שנים, כניסיון לאחד בין הקהילה היהודית והקהילה האסייתית הנוצרית. הארגון מקווה שהפסטיבל יהווה צעד קטן ומשמעותי לקידום תמיכה בינלאומית לשלומה וביטחונה של מדינת ישראל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.