גיא שחר יצעד בחג השבועות בשביל חיפה – 70 ק”מ ביממה אחת. הציבור מוזמן להצטרף

שחר יתחיל ב-03:00 לפנות בוקר ה-31/5/2017, בתחנת השמונה בעיר התחתית ושם גם יסיים. הציבור מוזמן להצטרף לשחר במהלך היום על פי דיווח ההתקדמות.

ספורטן – כללי – רחב

גיא שחר, מייסד “שביל חיפה”, יצעד בחג השבועות כ-70 ק”מ ביממה אחת, על מנת לקדם את המודעות לשמירת הטבע העירוני.   שחר, אשר ייסד לפני כשש שנים את שביל חיפה, יצעד על מנת להעלות את המודעות לשמירת הטבע העירוני בכלל ואת הואדיות של העיר חיפה בפרט, קורא לרשויות לשמור על הטבע העירוני ועל הוואדיות, לקדם את פרויקט שילוט שביל חיפה ולקדם את הנגשת הטבע העירוני לציבור בכלל.

צעידה בוואדיות חיפה (צילום: קוראי חי פה)

הציבור מוזמן להצטרף לגיא שחר במהלך הצעידה. שחר ידווח את מיקומו בשידור חי במהלך הצעידה.

פרטים כאן בהמשך הכתבה…

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

שחר סיפר הבוקר לחי פה:

שביל חיפה הוא קו המקשר בין שכונות ואתרים, בעיר ובטבע, בסיס לספורט ותיירות, חינוך וזהות מקומית. השביל מבוסס על מדרכות, מדרגות, טיילות ושבילים בטבע החיפאי, ומחולק ל-21 מקטעים היוצרים יחדיו מסלול מעגלי של מעל 70 קילומטר. הפרויקט החל כפרויקט עצמאי, ואט אט חברו אליו גופים שונים על מנת לפתחו. החממה החברתית בטכניון תרמה לתשתית המידע, ועמותת התיירות של חיפה קידמה את הפקת מפת השביל. קברניטי העירייה הכירו בחשיבות הפרויקט ונתנו ברכתם. הוקצו משאבים כספיים לשילוט השביל, והשלטים כבר עוצבו.
משום מה נתקע פרויקט השילוט, ובינתיים, השריפה שהתחוללה בחיפה, ופרויקטי בינוי משמעותיים, משפיעים משמעותית על תוואי השביל. בנוסף לתחזוקה העתית של המידע על השביל בדף אינטרנט ייעודי ובדף פייסבוק, נדרש עתה גם עדכון משמעותי לאור השינויים בשטח.
למעשה, כמייסד השביל, מעולם לא הלכתי אותו ברציפות. ביליתי לאורכו ימים ארוכים בסקרי שטח, ובהמשך בליווי מטיילים ומבקרים אותם אני לוקח לסיורים וטיולים. החלטתי שהגיע הזמן ללכת את השביל ברציפות, ותוך כך לקרוא לעירייה לחדול מהסחבת בקידום השביל, לבצע מיידית את השילוט בשטח, ולהקצות משאבים לניהול ותחזוקת המידע על השביל.

ההליכה תתחיל בנקודת המוצא והסיום של השביל ליד תחנת חיפה מרכז השמונה בעיר התחתית,
בחג השבועות, יום רביעי, בשעה 03:00 בתאריך 31 במאי. כלומר בשעה 3 לפנות בוקר בין שלישי לרביעי.
הסיבה לשעה המוזרה היא, כדי לטייל בחלקים ההרריים של השביל (מקטעים 5 עד 15) בשעות האור.

ההליכה פתוחה למי שירצה להצטרף, לחלקים או לכלל המסלול. אזכיר שאין מדובר בטיול, אלא בהליכה ספורטיבית בלוח זמנים מאתגר. אעדכן אודות מיקומי בפוסט האירוע בדף הפייסבוק של שביל חיפה, בקישור זה…

השתתפות אינה כרוכה בתשלום כלשהו והיא על אחריות המשתתפים.

מפה מקוונת ומידע מפורט על מקטעי השביל, באתר השביל, בקישור זה…

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תאטרון חיפה – רחב
קייטנות בחיפה
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הסטודיו – אירועי החודש
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB