חדשות חיפה

סדנת הרזיה ושינוי הרגלי אכילה של הכללית

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

תכנית קבוצתית ייחודית לשינוי הרגלי אכילה והפחתה במשקל לטווח ארוך

על הסדנה:

כל מי שניסה לרדת במשקל למד על בשרו שלא תמיד זה מצליח. אתם מוזמנים לפרוץ איתנו את מעגל הדיאטות בסדנה ייחודית זו, שתעניק לכם את כל הכלים לרזות נכון, תוך מתן כלים לשמירה על ההישגים לטווח הארוך.

“בית דרך חיים” מציע לך סדנת הרזייה ייחודית המשלבת בין העברת תכנים על ידי המנחה בנושאי אכילה מאוזנת ואימוץ הרגלי אכילה נכונים, לצד אימון אישי, לביצוע תהליך של שינוי אמיתי באורח החיים. שינוי זה, יכול לתרום לירידה מבוקרת במשקל ושמירה על התוצאות לאורך זמן.

המפגשים הם מפגשים קבוצתיים בהם ניתנת הדרכה מקצועית בנושא תזונה והרגלי תזונה נכונה, תוך שימוש בכלים מעולם ה-coaching. המפגשים מועברים בצורה חווייתית, תוך התנסות בנושאים הנלמדים ושיתוף של דילמות אישיות שבהן תיתקלו בתהליך. הפגישות ייערכו באווירה קלילה ונעימה , בשילוב הפעלות, משימות אישיות וקבוצתיות, והעצמה ותמיכה הדדיות.

קניון שער הצפון – מתחלף – WB

בסדנה יחולקו למשתתפים תפריטים ומתכונים למזונות בריאים. הסדנה תלווה גם בשקילה אישית של כל אחת מהמשתתפים. כמו כן, יימדדו הרכב שומן ושריר בתחילת הסדנה, ובסיומה.

לפרטים והרשמה 2700*

מדיניות ונהלים – סדנאות

ניתן לבטל הזמנת סדנה/הרצאה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981.

פתיחת הסדנאות/ההרצאות מותנית במינימום משתתפים.

ניתן לשנות מועד של סדנה עד שבועיים לפני מועד פתיחתה. במקרה שאדם מעוניין להירשם לסדנה מאוחרת לסדנה שאליה נרשם, ונתן הודעה על כך פחות משבועיים לפני מועד פתיחתה, ייגבה ממנו תשלום נוסף בשווי 20% מחיר הסדנה ששולם.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...