חדשות חיפה

סכנה לנהגים: בור עמוק בצומת בשכונת זיו בחיפה

בחודש האחרון נפער בור עמוק באמצע צומת זיו, ורכבם של נהגים שמנסים לעבור את הצומת, נפגע. יש לציין, שבשכונות בעיר יש בורות, אך הבור בצומת זיו הוא מאוד עמוק והוא בצומת מרכזי.

בור בכביש במרכז זיו
סטודיו לפילאטיס – WB

בור באמצע צומת זיו

“אני עובר בצומת מספר פעמים בשבוע”, אמר לכתבת חי פה רון, בן 45 משכונת סביוני דניה, “מי שכבר יודע שיש כאן בור רציני, נוסע לאט ונזהר, אבל תמיד יש כאן נהגים, שלוקחים מהר את הפנייה כי הם לא יודעים על הבור, ואני כבר לא מדבר על הנזק, שהם עושים לרכב שלהם, אבל הם ממש מסכנים את עצמם, כי הבור כל כך עמוק, עד שלפעמים נראה שהם כמעט מאבדים שליטה על הרכב. אני נוסע כאן כבר שנים, ולפני בערך חודש עבדו בכביש והשאירו את הבור הזה, וזה מאוד מסוכן, וחבל שלא מגיעים לכאן בדחיפות ומתקנים את זה”.

בור בכביש (צילום: מיכל ירון)

יש לציין, כי תושבים בשכונות רבות מתלוננים על כך שיש פגיעה באספלט במדרכות ובכבישים. מספר תושבים אף צילמו את המפגעים והעלו לרשתות החברתיות. בשכונת נווה דויד חברת המועצה מטעם סיעת חיים בחיפה טלי משולם איטח פנתה מספר פעמים לגורמים הרלוונטיים בעירייה על מנת שיסדירו את המפגעים בשכונה.

בשכונת נווה שאנן עו”ד טל שדה  מתריע לעתים תכופות בפני העירייה על מפגעים במדרכות ובכבישים, וזוכה למענה מהיר.

בצומת זיו נפגשים הרחובות טרומפלדור, שלום עליכם ודרך חנקין. זה צומת מרכזי מאוד ומרומזר, שעוברים בו מאות רכבים מדי יום. מי שמגיע לצומת במהירות גורם לפגיעה קשה בבולמי הזעזועים של הרכב, בגלגלים

 ג’ונתן קושניר, העובד כשליח על קטנוע, ציין כי כבר פעמיים נפל מהקטנוע בבור הזה.

כללית היריון בטלפון אחד WB

מעיריית חיפה נמסר: בהמשך לפניית חי פה, הנושא  יטופל באופן מיידי,  אחרי החג ובנוסף, כל הצומת תחודש 

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...