נשר לא תצטרף לתאגיד המים: האם המחאה הצליחה?

ראש עיריית נשר, אבי בינמו, הודיע בטקס הרמת כוסית שנערך השבוע כי עיריית נשר לא תצטרף לתאגיד המים, זאת בשונה מהודעה קודמת שהתפרסמה ובה הודיע בינמו, על הצטרפות עקרונית לתאגיד והביאה בעקבותה מחאת נגד בהובלת שלומי זינו מסיעת נשר בתנופה.

כזכור, לפני כחודש התפרסמה ידיעה עם כותרת ראשית באחד המקומונים, בה הודיע ראש עיריית נשר אבי בינמו, על הצטרפות עקרונית לתאגיד המים האזורי “מעיינות החוף”. בעקבות ההודעה, החל דובר ורכז סיעת נשר בתנופה שלומי זינו, בפעולות מחאה נגד הצטרפות לתאגיד המים שבמסגרתן, החתים 400 תושבי נשר על עצומה, פתח קבוצה בפייסבוק בשם “תושבי נשר נגד הצטרפות לתאגיד”, שאליה הצטרפו מאות תושבים.

שלומי זינו מסיעת נשר בתנופה במחאה נגד ההצטרפות לתאגיד המים. צילום – שלומי זינו

בנוסף, ארגן זינו, הפגנה מאושרת ברחבת עיריית נשר, רכש והפיץ כ-150 כרזות בעיר, ועוד כ-200 שלטים שפוזרו ברחבי העיר וחולקו בהפגנה שאליה הגיעו כ-120 איש. כמו כן, הגיש חבר מועצת העיר דן תיכון, הצעה לסדר נגד הצטרפות לתאגיד המים בנשר.

השבוע בטקס הרמת הכוסית שנערך בעירייה הודיע בינמו, כי עיריית נשר לא תצטרף לתאגיד. האם המחאה אותה הוביל זינו הצליחה?

שלומי זינו צילום – אלבום אישי

זינו בתגובה: “האם המחאה שלנו הצליחה ? שלא יעבדו עליכם. בימים האחרונים, ראש העיר וסגניו מפזרים התחייבויות, הבטחות והצהרות כי עיריית נשר יורדת מהרעיון להצטרפות לתאגיד המים. אנו לא נפסיק את המחאה, עד אשר תתקבל החלטה מפורשת בעניין, במועצת העיר נשר”.

 

 

אבי בינמו (צילום: חי פה בשטח)

ראש עיריית נשר אבי בינמו: “הודעתי השבוע בטקס הרמת הכוסית לרגל חג הפסח, כי נשר לא מצטרפת לתאגיד מים. ההחלטה נתקבלה בהתייעצות ובנוכחות יו”ר המרכז לשלטון מקומי, חיים ביבס, אשר נכח בטקס הרמת הכוסית ונתן גיבוי ותמיכה להחלטה. הצלחתי למנוע את הקמת תאגיד המים במשך 3 שנים ואמשיך יחד עם משרד הפנים והשלטון המקומי לשנות את כול הגישה בארץ בנושא התאגידים”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.