גופת גבר נפלטה לחוף מרידיאן בחיפה

(חי פה) - הים היה סוער בחיפה ביום ו',...

5 כלי רכב נשרפו כליל הלילה בחיפה

(חי פה), שוב שרפת רכבים בחיפה והלילה ברחוב ערד...

השכונה היוקרתית בחיפה כבר לא כ"כ שלווה – "החיים שלנו הפכו לסיוט"

(חי פה) - התושבים בשכונת 'סביוני דניה' מתארים תחושת...
באנר גורדון 230524
באנר - צעדת קריית ביאליק ה-41 - שבת, 1/6/24 - רחב
באנר קריית אתא עצמאות 080524

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

מגדל הנביאים בהדר הכרמל – תקווה נכזבת

מגדל הנביאים שוכן בקצהו הצפוני של רחוב הנביאים, מרחק...

ילדים, שירים ואבטיחים במקום לימודים ביום העצמאות

בית הספר עין הים יורד לים מחצלות נפרשו על החוף,...

בן שמיח או פשוט משיח – אמן קירות קלאסיים

אומנם בן לא נולד בחיפה, אבל הוא הכי חיפאי...

רותי סגל • אלת פריון היצירה • ציירת ואוצרת חיפאית

ציוריה, ביתה ואוצרות מעונה של רותי סגל משרים על...

בשורה ענקית לתושבי הצפון: רכבות כל הלילה למרכז ולירושלים

(חי פה) – היום, רביעי 20.3.24 התקבלה הודעה ממשרד התחבורה ומרכבת ישראל אודות שדרוג השירות של רכבת ישראל – יהיו רכבות לאורך כל הלילה מתחנות הצפון למרכז הארץ ולירושלים, והפוך.

ממשרד התחבורה ומרכבת ישראל נמסר לחי פה תאגיד החדשות:

בשורה לנוסעי הרכבת בדרום ובצפון- שדרוג השירות מן הקצה אל הקצה. בקצה הצפוני- רכבות לאורך כל הלילה מנהריה, עכו, קריות, חיפה, בנימינה, נתניה לת"א, נתב"ג וירושלים;

בקצה הדרומי- לצד פתיחתה של תחנת שדרות לראשונה מאז תחילת המלחמה, הפעלת רכבות גם בימי שישי ומוצ"ש, הארכת שעות הפעילות בימי השבוע לשעה 22:30 (בקירוב), שיפור זמני ההחלפה בתחנת באר שבע לטובת המשך נסיעה ליעדים נוספים, הקדמת שעות הפעילות בתחנת אשקלון ועיבוי התדירות אל התחנה בשעות הערב.

בהנחיית שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב, משרד התחבורה ורכבת ישראל פועלים לשיפור השירות הרכבתי בכל רחבי הארץ ובדגש על איזור הדרום והצפון, זאת לטובת שיפור חוסנם האזרחי של איזורים שלה וקידום שיקומם של הישובים שהושפעו מהמלחמה. 

בשורות שירותיות נוספות לנוסעים באיזור הדרום והצפון

לאחר שבימים האחרונים פתחה הרכבת מחדש את תחנת שדרות, לראשונה מאז תחילת המלחמה, כעת מודיעה הרכבת על שורה של בשורות שירותיות נוספות לנוסעים באיזור הדרום והצפון. לנוסעים מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, הישומון, או מוקד השירות הטלפוני (*5770).

עו"ד משה שמעוני, יו"ר דירקטוריון רכבת ישראל:

בהתאם להנחיית שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, אנו מביאים היום בשורה למשתמשי הרכבת וממשיכים בקידום ושיפור השירות הרכבתי ברחבי הארץ ובדגש על איזור הדרום והצפון, אשר זקוקים כיום יותר מתמיד לשירות רכבתי אמין מהיר ומתקדם, לטובת שיפור החוסן הלאומי ומרקם החיים של התושבים.

רכבות כל הלילה בין הצפון לת"א, נתב"ג, ולירושלים (בשני הכיוונים)

החל ממוצאי שבת 30.3.24 תופעלנה רכבות לילה במשך כל שעות הלילה, בתדירות של רכבת אחת בשעה, לכל כיוון, בין תחנות נהריה, עכו, קריית מוצקין, חיפה מרכז השמונה, חיפה חוף הכרמל, בנימינה, חדרה מערב, נתניה, ת"א סבידור מרכז ונתב"ג (תחנה אחרונה). 

נוסעים בשעות הלילה שיעדם או מוצאם תחנת ירושלים יצחק נבון, יוכלו לבצע החלפת רכבות בתחנת ת"א סבידור מרכז, ולהמשיך ליעדים נוספים בצפון. 

ממשיכים בשדרוג השירות הרכבתי באיזור הדרום והנגב המערבי

לצד חידוש תנועת הרכבות בתחנת שדרות, מודיעה רכבת ישראל, לראשונה מאז תחילת המלחמה,  על הפעלת שירות הרכבות בתחנות שדרות, נתיבות ואופקים גם בימי שישי (בין השעות 5:00-16:30 בקירוב) ובמוצאי שבת (22:00-01:00 בקירוב). 

וכן על הארכת שעות הפעילות בימי השבוע (א'-ה') בכשעתיים נוספות כך שהשירות בתחנות שדרות, נתיבות ואופקים יסתיים בשעה 22:30 (בקירוב).  בנוסף, ישופרו זמני ההחלפה בתחנת באר שבע מרכז לנוסעים מתחנות שדרות, נתיבות ואופקים המעוניינים לבצע החלפת רכבות ולהמשיך ליעדים נוספים בכל רחבי הארץ.  כך שיוכלו לבצע החלפת רכבות ולהמשיך ליעדים נוספים ברחבי הארץ. זמני ההחלפה יעמדו על 8-10 דקות בשעות השיא. 

עדכונים נוספים:

יוקדמו שעות תחילת הפעילות בתחנת אשקלון. הרכבת הראשונה תצא מתחנת אשקלון לכיוון צפון בשעה 4:58 בבוקר (במקום 5:18). תעובה תדירות הרכבות בין מרכז הארץ לאשקלון בשעות השיא ערב וזו תעמוד על 3 רכבות בשעה בין השעות 15:00-17:00.

כמידי שנה בהתאם לשעון הקיץ, יעודכנו שעות סיום ותחילת הפעילות בימי שישי ומוצ"ש. בימי שישי תנועת הרכבות תסתיים עד השעה 17:00 (בקירוב). במוצ"ש תנועת הרכבות תחל בשעה 22:00 (בקירוב). 

מנכ"ל רכבת ישראל, שיקו זנה:

אנו מביאים היום שורה של בשורות שירותיות לנוסעי הרכבת בצפון ובדרום, וזאת למרות האתגרים העצומים העומדים לפתחנו מאז תחילת המלחמה, ובראש ובראשונה מחסור בעובדים שגויסו לשירות מילואים, לצד אילוצים בטחוניים ותפעוליים רבים. לשמחתי הצלחנו לשפר את השירות הרכבתי באיזורים אלה, להגדיל את תדירות הרכבות ולהרחיב את מסלולי הנסיעה, ולהפעיל שירות לילה לתושבי הצפון. כל זאת תוך שמירה על רמת דיוק גבוהה.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

מיה זהבי
מיה זהבי
מיה זהבי - עורכת בחי פה - תאגיד החדשות

כתבות קשורות לנושא זה

13 תגובות

  1. שרת התחבורה . התחלה יפה . לדעתי אחד הדברים החשובים ביותרהשצריך לעשות על הקלת הפקקים בכביש 4 וכביש 1 חכיוון ירושלים. הפעלת רכבת מבני ברק לירושלים בימי שישי ומוצ"ש וימי חמישי. זאת הקלה משמעותית בכבישים במקום ים אוטובסים שמזהמים את האויר וגורמים לעומס על הכבישים.

  2. ומה עם רכבת העמק ? למה לה אין הארכת שעות בלילה למרכז, בכלל למה צריך עצירה בחיפה , אפשר להמשיך ישירות דרך עתלית . 2 בקשות

  3. כבר מזמן הגיע הזמן
    עכשיו נותר רק לקוות שהשיפור הזה יחזיק מעמד ולא יבוטל. רכבות לילה חשובות מאוד מהרבה סיבות וחבל שלא הבינו את זה קודם

  4. אבל שווה להתחיל בתחבורה ציבורית אחרי 23:00 בתוך העיר אם אתם רוצים שהעסקים בעיר הזאת יתפרנסו,
    כרגע אתם רק מקלים עלינו לברוח

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

הפגנה בחיפה – מוצ"ש 25/5/24

הודעת מטה "מחאת העם חיפה" חיפאיות וחיפאים, תושבי הצפון האמיצים,ביום שבת 25/5/24שימו לב ל*שינוי השעות: חד פעמי❗עקב הגבלות המשטרה בשל מדורות ל״ג בעומר 🔥♦ 18:00...

תאונה עם חזיר בר בחיפה – אזהרה (!) התמונות קשות לצפיה

(חי פה) - מכת חזירי הבר בחיפה - לחי פה מגיעים דיווחים על תאונות בין כלי רכב, כמעט מדי שבוע. שמאי הרכב מדווחים לחי...

גופת גבר נפלטה לחוף מרידיאן בחיפה

(חי פה) - הים היה סוער בחיפה ביום ו', 25/5/24. בשעות הערב התנשאו הגלים לגובה של כ-150 ס"מ והזרמים היו חזקים מאד. סביב השעה...

הסוף לחניית רכבים על המדרכות • מטפלים בחוויה של הולכי הרגל בחיפה

קבוצת "הרחובות של חיפה" התחילה מהלך שמטרתו לשפר את החוויה של הולכי הרגל במרחב הציבורי. ביום שלישי 21/05/2024, נערכה הפגישה הראשונה של הקבוצה, שהחליטה...

בן שמיח או פשוט משיח – אמן קירות קלאסיים

אומנם בן לא נולד בחיפה, אבל הוא הכי חיפאי שיש. הוא עבר לחיפה לפני כעשור, ומאז הוא מכתיב טון של יצירה עצמאית וחיפאית. המדיום...