באנר טירת כרמל 240624

נפרדים משמחה אלאלוף ז"ל: האישה שהקימה מוסד קולינרי בחיפה

(חי פה) - השבוע התבשרנו על פטירתה של שמחה...

ירי מקלעים כבדים מול חופי חיפה

(חי פה) - תושבי חיפה שמעו הלילה, 11/7/24, 22:50,...

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

מגדל אשכול – ״מגדל השן״ של אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה שוכנת על הר טללים, אחת מפסגות הר...

הצריח בחיפה שנהרס לפני עשרות שנים ייבנה מחדש

(חי פה) - שר הפנים משה ארבל הודיע בביקור...
באנר חזית הים רחב
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר גורדון 240624
באנר חברה כלכלית 100724
פרסום בחי פה - רחב - מונפש
באנר קריית אתא קיץ 2024
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב
באנר מוזאוני חיפה 230624

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

יוסי ברגר • מעצב מוצר, צלם וסופר חיפאי

פגישה עם יוסי ברגר עשויה לתת טעם של הימצאות...

המלון בבת גלים נבנה במהירות הבזק על אף שהוא חוסם את קו החוף

זוהי כתבת המשך לכתבה שפרסמתי לפני כחודשיים בתקופת הבחירות...

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

שקד מקריית ים, ליאור מקריית אתא ומתן מקריית ביאליק – זוכי 'אות רמון' לתלמידים מצטיינים

שלושה תלמידים מצטיינים ממחוז חיפה זכו באות על שם אילן, רונה ואסף רמון

"אות רמון", הוענק ל-15 תלמידות ותלמידים מצטיינים מכל רחבי הארץ, ביניהם שלושה ממחוז חיפה: שקד בכר מקריית ים ליאור חונדיאשוילי מקריית אתא ומתן גרסטמן מקריית ביאליק.

נבחרו בסינון קפדני

תוכנית המנהיגות 'אות רמון' היא מיזם משותף של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה, משרד החינוך וקרן רמון. התלמידים נבחרים לפרויקט מכל הארץ לאחר תהליך סינון קפדני על-פי הישגיהם הלימודיים, פעילותם החברתית וההתנדבותית בבית הספר ובקהילה ואישיותם האיכותית. כל זוכה מקבל מלגה עבור התנדבותו ויוזמתו למען הקהילה שלו.

ברוחם ובדמותם

במהלך השנה משתתפים התלמידים בתכנית ייחודית של מפגשים וסדנאות המעצימות את יכולת המנהיגות שלהם, מעמיקות את היכרותם עם החברה הישראלית על שלל גווניה, ומציידת אותם בארגז כלים ניהוליים שיסייעו להם להוביל את החברה הישראלית ברוחם ובדמותם של אילן, רונה ואסף רמון. הזוכים ב'אות רמון' נמנים מכל חלקי החברה בישראל.

שקד בכר מתיכון מקיף ע"ש רבין בקריית ים

שקד בכר מקריית ים היא תלמידה מצטיינת, שלומדת במגמות מדעיות. בבית הספר היסודי ובחטיבת הביניים הייתה פעילה במועצת התלמידים, השתתפה בפרויקט "גם אני יכול" בו יזמה ופיתחה מוצרהעוזר לאנשים עם צרכים מיוחדים להתמודד עם חיי היום-יום בקלות, בשנה השנייה לפרויקט פעלה כמנטורית לקבוצה. כיום שקד פעילה בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", המשלבת ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. תחילה כחונכת וכיום כמדריכה בסניף.

שקד בכר, קריית ים (אלבום פרטי)

במהלך השנתיים האחרונות התנדבה שקד בעזרה לילדים ובני נוער שיצאו מהמסגרת הבית ספרי בעקבות מצב רפואי, להשלים את הפערים הלימודיים שנוצרו. השאיפה של שקד היא לשלב בין אהבתה לספורט לבין רצונה לשלב ילדים עם צרכים מיוחדים בחברה ובכך להקים מקום שיוכל לתת מקום לכל אדם ואדם ללא יחס שונה. בשנה הבאה תצא שקד לשנת שירות ב"כנפיים של קרמבו".

ראש העיר דוד אבן צור:

"שקד היקרה וגם חבריה ועמיתיה ללימודים הם תוצר מופלא ראשית של כישוריהם והוריהם, וגם של מערכת החינוך המושקעת שלנו. השנה זכינו בארבעה פרסי חינוך – שיאני מחוז חיפה, מהגן ועד התיכון, והתוצאות ניכרות בשטח בכל התחומים. יישר כוח לשקד, אני בטוח שנשמע ממנה עוד רבות".

מתן גרסטמן, אורט קריית ביאליק

מתן מקריית ביאליק הוא תלמיד מצטיין בתחום הלימודי, חברתי ובספורט. הוא לומד בכיתת נחשון למצוינות חברתית-לימודית. ממלא תפקיד כמרכז שבט, במסגרת התפקיד אחראי על הפעילות השוטפת והתהליך החינוכי של חניכי השבט והשכבה הבוגרת בפרט. במהלך החטיבה השתתף בתוכנית FLL בבית הספר שבה פיתח רובוטים כך שיבצעו משימות שונות. מתן בילה את רוב שנותיו בחטיבה בפיתוח וקידום הפרויקט לממדים רחבי היקף ולאחר החטיבה נהפך למנטור לקבוצות הרובוטיקה הקיימות בבית הספר אשר אותן מלמד ערכים חשובים לחיים לצד הבנייה והתכנות.

מתן גרסטמן, קריית ביאליק (אלבום פרטי)

מתן כיהן בתפקידים שונים במועצת הנוער הבית ספרית, העירונית והמחוזית ובה קידם עשייה ויוזמה של תלמידי בית הספר וכן יזם הקמה של פארק עצום שמוקדש לאימוני נינג'ה בעיר הולדתו. את הפארק פוקדים בכל יום עשרות ילדים, נערים ובוגרים. כארבע שנים מאז שהתחיל להתאמן הגשים את חלומו והתמודד בתוכנית נינג'ה ישראל 2023.

ראש העיר אלי דוקורסקי:

"אני גאה בבני הנוער שלנו שפעם אחר פעם קוטפים פרסים. עלו והצליחו".

ליאור חונדיאשוילי, הישיבה התיכונית למדעים ואומנויות בקריית אתא

ליאור הינו תלמיד בולט ומצטיין בבית ספרו. הוא לומד במגמת פיסיקה ואלקטרוניקה עם הצטיינות יתרה ומתעניין מאוד בתחום מדעי המחשב. הוא השתתף בתוכנית המצוינות של "בר אילן" וסיים אותה בהצלחה יתרה עם ציון של 98 בבגרות 5 יח״ל, וכן השתתף בתוכנית "אתגר" למצטיינים בתיכון, במסגרתה למד והשתתף בקורסים בפקולטה למדעי המחשב באוניברסיטת חיפה.

ליאור חונדיאשוילי, קריית אתא (אלבום פרטי)

בנוסף, ליאור פעיל בולט ומהותי בקבוצת הגרעין של תנועת בני עקיבא בעירו. במסגרת תפקידו הוא מקדם יוזמות חברתיות וחינוכיות לחניכי הסניף באופן שמטיב עם חיי הקהילה תוך הענקת ערך מוסף לחניכים ומקדם ערכי סולידריות חברתית, אחריות, נתינה, סובלנות ומנהיגות. ליאור מתכוון להמשיך את דרכו לרכישת ידע והשכלה במקביל למעורבות חברתית ומקווה לקדם שאיפות אלו במהלך שירותו הצבאי הקרב. לליאור שאיפות רבות בתחום הייטק ויזמות באופן כזה שיתרמו לחברה מתוך רצון להפוך את העולם שבו אנחנו חיים לעולם טוב יותר.


זוכי אות רמון מכל רחבי הארץ (צילום: אות רמון)

ד"ר סער הראל, מנהל המחוז:

"אות רמון הוא אות של כבוד, מצוינות והצטיינות ערכית ואנושית – מופת לערכים של הובלה ומנהיגות, של בני הנוער שלנו. בטוחני כי בני הנוער הללו יהיו בין המנהיגים שיובילו בעתיד את החברה שלנו.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

כתבות קשורות לנושא זה

תגובה 1

  1. שנשמע ממנה עוד רבות. שבועות שמח

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

חברת החשמל בתרגיל מלחמה ראשון מסוגו

חברת החשמל בתרגיל מלחמה רחב היקף שיתנהל לאורך חמישה ימים ובמספר זירות. התרגיל יתחיל ביום ראשון 12/07/24 בשעה 07:00 ויסתיים ביום חמישי, 18/07/24 בערב....

31 נפטרים מקדחת מערב הנילוס

משרד הבריאות מעדכן כי עד כה דווח על 31 נפטרים כתוצאה מקדחת מערב הנילוס. כ-80% מהנדבקים בקדחת מערב הנילוס אינם מפתחים תסמינים כלל. עם זאת,...

בלורות • מי שלא שיחק……סימן שהוא צעיר…. • סיפור קצר

בערבית מדוברת גביש זכוכית נקרא בלורה. שם זה שמור לחיפה רבתי עם ייחוד לעמק-הזיתים, קסל ובן-יהודה. הארץ חולקה לאזורים לא על פי חלוקת "בזק"...

מוצרי בשר של מפעלי אירנה לבצק ממולא בע"מ – קריאה להחזרה (ריקול)

לאחר דיגום שיגרתי של שירות המזון במשרד הבריאות נמצא חיידק סלמונלה במספר מוצרים, וכמשנה זהירות ומתוך חשש להימצאות החיידק וממצאים מיקרוביאלים חריגים נוספים, החברה...

מהיום, משלבים שייקים למען תזונה בריאה

שייקים כבר מזמן אינם נחלתם הבלעדית של שוחרי הבריאות. בשניםהאחרונות הם הפכו לפופולריים ושכיחים בתפריטים שונים ומגוונים. השייקים, שהיו בעבר מנת חלקם של אלו...