טלי משולם איטח נגד חדוה אלמוג: בנו חניות ברחוב גורדון

בהצעה לסדר היום שהגישה חברת המועצה טלי משולם איטח מסיעת חיים בחיפה היא מבקשת שהעירייה תקים מגרש חניה קטן על הגבעה הנמצאת בקצה רחוב גורדון. לישיבת המועצה האחרונה הגיעו כמה דיירים מהרחוב, שטענו שכבר שנים ארוכות הם מחכים לפתרון בעיית החניה ברחוב, אך דבר אינו קורה.

 

טלי_משולם_איטח.JPG
טלי משולם איטח – חברת מועצת העיר חיפה

משולם איטח כתבה בהצעתה: “בשעות הלילה כל החניות ברחוב תפוסות, והמכוניות האחרונות עולות על הגבעה שנמצאת בקצה הרחוב. כיום על הגבעה הזו יכולות לחנות עד שבע מכוניות בתנאים לא תנאים. בגלל תוואי השטח, הבוץ והיעדר סימון, השטח לא מנוצל כראוי. בדרך כלל נוצרת שורה אחת של מכוניות שמונעת את ניצול השטח הפנימי. עם תכנון טוב יכולה הייתה גבעה זו לאכלס כמה עשרות מכוניות”.
“אלא שעד היום התוכנית נמצאת במגירה”. משולם איטח הוסיפה בהצעתה כי תוכניתה של העירייה אינה מיטבית מכיוון שהיא מאפשרת הכשרת 20 מקומות חניה בלבד בגבעה, בעוד שניתן ליצור במקום מקומות חניה ל־40 כלי רכב.

משולם איטח דרשה ממלאת מקום ראש העיר חדווה אלמוג להתחייב על לוחות זמנים, אך אלמוג השיבה לה: “אני מבינה שהבאת לכאן תושבים, אך שתינו יודעות שזה לא יהיה רציני להתחייב לתקופת זמן בלי לעשות בדיקה מקיפה קודם”.

הגיבו כאן לכתבה