ניצחון מרשים וענק ל”מכבי נווה שאנן” על “הפועל אחווה” 3:0

שנה טובה

בדרבי החיפאי: ניצחון מרשים וענק ל”מכבי נווה שאנן” על “הפועל אחווה” 3:0!

1.JPG

שחקני “מכבי נווה שאנן אלדד” (בכחול) בעוד ניסיון בדרך לכיבוש שער היריב.
מאת: כתב הספורט של האתר “חי פה”

ביום שישי 24.3.2017, במסגרת ליגה ג’ במחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל התקיים משחק הדרבי החיפאי בו אירחה “הפועל אחווה חיפה” את “מכבי נווה שאנן אלדד” למשחק מסקרן במגרש “אתו”ס” בחיפה. החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל כשמולם קבוצה חזקה ועיקשת המסוכנת בהתקפותיה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה ובאמתחתה עוד 3 נקודות ליגה חשובות.

הסטודיו – הרשמה לסדנאות

2.JPG

לירן סבג מנווה שאנן חולף על פני שחקן יריב מהפועל אחווה.
המשחק נפתח למן הדקה הראשונה כאשר האורחת מנווה שאנן תוקפת גלים גלים ומאיימת את שערה של הפועל אחווה וכבר בדקות הראשונות נרשמו מספר החמצות בהם הכדור לא מצא את הרשת. במהלך המחצית נווה שאנן שיחקה כדורגל אטרקטיבי ויפה ושלטה לרוב במחצית המשחק, אך היה זאת ללא כיבוש שערים והקבוצות ירדו להפסקה בתוצאה 0:0.

3.JPG

נתי לוי שחקן “מכבי נווה שאנן אלדד”, עובר מגן יריב בדרכו לכיבוש שערו.
למחצית השנייה עלתה נווה שאנן משוחררת יותר נחושה ומדוייקת כשהיא ממשיכה להוביל בשליטה מלאה במשחק ובדקה ה-65, היה זה ניסן כהן מנווה שאנן שמסר כדור רוחב מדוייק היישר לרגליו של נתי לוי שלא היסס בעט בחוזקה למסגרת והכניע את היתם עודה שוערה של הפועל אחווה, 1:0 לנווה שאנן !

4.JPG

שחקן נווה שאנן קיריל בלקרוב מכדרר בין שני מגיני הפועל אחווה.
בדקה ה-80 ערך באסם עבד אלפתאח, מאמנה של נווה שאנן חילוף כפול כשהכניס למשחק את 2 שחקני קבוצת הנוער יובל פוקס וקיריל בלקרוב שאף תרמו את חלקם בהצלחה רבה בהכרעת המשחק ומאותה דקה נווה שאנן החלה להניב גם פירות בצורת שערים, כשבדקה ה-90 היה זה יובל פוקס שהתחיל מהלך חכם כשחטף כדור במרכז המגרש ומסר אותו לנתי לוי, וזה ישירות לרגליו של הראל ג’ורנו שכבש והעלה את נווה שאנן ל 2:0. ו-4 דקות חלפו בתוספת הזמן והשער השלישי גם הוא הגיע, כשבדקה ה-94 היה זה בלקרוב מהנוער שפרץ בכנף ימין ובמסירת כדור רוחב נהדרת ומדוייקת מצא שוב את רגליו של הראל ג’ורנו, שכבש את שערו השני במשחק וקבע גם את תוצאת המשחק 3:0, ניצחון ענק ומרשים ל”מכבי נווה שאנן אלדד” !

6.JPG

באסם עבד אלפתאח מאמן “מכבי נווה שאנן אלדד”.
שחקניו של באסם עבד אלפתאח, מאמנה של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין במהלך כל 90 הדקות ועם סיומו של המשחק בראיון לכתב הספורט של “חי פה”, אמר: “התחלנו את המשחק בלחץ חזק על היריב ובמקביל היו לנו גם החמצות רבות שאם הכדורים היו נכנסים לרשת היריבה במחצית הראשונה, התוצאה היתה יכולה להיות גדולה. את המחצית השנייה פתחנו בטירוף ולאחר שהתחלתי בחילוף הראשון וריעננתי את הקישור הכנסנו גם את השער הראשון. בדקה ה – 80 ביצעתי חילוף כפול והכנסתי אל כר הדשא את 2 שחקני הנוער, יובל פוקס וקיריל בלקרוב, ובאמצעות ההתלהבות שהביאו במגרש כבשנו עוד 2 שערים. התודה לכל השחקנים על רוח לחימה ונחישות גדולה, במיוחד אציין את אלעד לידור שהוא למעשה ה”דינמו” של הקבוצה. החשוב הוא שלקחנו עוד 3 נקודות בטבלה ואנו ממשיכים הלאה, כולי תקווה שתהיה לנו המשכיות ונחישות. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו ממשיכים עם הפנים קדימה למשחק הביתי הקשה הקרוב הבא שלנו שייערך ביום שישי הקרוב (31.3) נגד קבוצתה העיקשת והחזקה של “הפועל עוספיא”.

7.JPG

שחקני “מכבי נווה שאנן אלדד” מספר דקות לפני תחילת המשחק.
יש לציין, כי שופט המשחק איתיי פיינשטיין שפט את המשחק בצורה מדוייקת ובהגינות כששלף גם 5 כרטיסים צהובים, כשמסייעת לו ומביאה המון כבוד גם למין הנשי הקוונית קרן אוחיון שנתנה הופעה מכובדת, ובסיועו של הקוון השני עידו כץ.

8_שריקי.JPG
יוסף שריקי ז”ל , צילום: יוסף הירש

במלאת 11 חודשים לפטירתו של יוסף שריקי ז”ל מי שהיה מקים ומייסד מועדון הכדורגל של “מכבי נווה שאנן אלדד” ועמד בראשו שנים רבות, תתקיים ביום ראשון הקרוב בתאריך: 2.4.2017 אזכרה, תפילה וסעודת מצווה לזיכרו בבית העלמין, בבית הכנסת וב”בית הילד” בנווה דוד בחיפה, מוקירי זיכרו מוזמנים, פרטים מלאים ניתן לקבל אצל מר אלי פסו מנהל מועדון הכדורגל, בטלפון: 5069050 – 050.

צילומים: כל הזכויות שמורות לדוברות “מכבי נווה שאנן אלדד” / אדיר יזירף, חגית אברהם).

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...