חדשות חיפה
film izle

מאסר בפועל לתושב חיפה שכלבו נשך כלבה של אחר בפארק הכט

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

פארק_הכט._צילום_-_ירון_כרמי_-_חי_פה.jpg

פארק הכט. למצולמים אין קשר לכתבה.
(צילום – ירון כרמי – חי פה)

בית משפט השלום בחיפה, גזר היום (ב’) שלושה חודשי מאסר בפועל על תושב חיפה, שכלבו נשך כלבה של אחר, ופיצוי בסך 10,000 ₪ למתלונן.

בית משפט השלום בחיפה, הרשיע היום (ב’) לאחר ניהול הוכחות את תושב חיפה בשלושה אישומים. באישום הראשון הורשע הנאשם בעבירות של מעשה פזיזות ורשלנות ועבירת החזקה לפי החוק להסדרת הפיקוח על כלבים כאשר בהתאם לעובדות אישום זה, הוא הסתובב בפארק הכט בחיפה יחד עם כלבו שלא היה קשור ברצועה וכלב זה נשך את כלבתו של המתלונן וגרם לה לפצע חדירה בקוטר של 11 ס”מ – דבר שהצריך טיפול רפואי אצל וטרינר.

באישום השני הורשע הנאשם בעבירות של איומים והחזקה כאשר בין היתר, איים על המתלונן באמרו “אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק וזה יעלה לך בבריאות”, זאת שעה שהסתובב גם באותה עת עם כלבו ללא רצועה. ובאישום השלישי הורשע בעבירות של תקיפה והחזקה כאשר שוב הסתובב עם כלבו ללא רצועה, והוא תקף את המתלונן בכך שחבט בידו לעבר צווארו.

שופט בית משפט השלום בחיפה, זיאד פלאח ציין, גזר על הנאשם לאחר ששקל את מכלול הנסיבות, הן לקולא והן לחומרא, מאסר בפועל למשך שלושה חודשים. 6 חודשי מאסר על תנאי אשר יופעלו אם יעבור תוך שלוש שנים מיום שחרורו עבירה של אי נקיטת צעדי זהירות בחיה. קנס כספי בסך 5,000 ₪ או חודש מאסר תמורתו. ופיצוי המתלונן בסך של 10,0000 ₪.

אתוס כללי מתחלף מאוזן

זכויות בעלי החיים בחיפה

תאטרון חיפה – רחב
תגובות
בטעינה...