החברה הכלכלית לחיפה מארחת בכירים מברזיל מטעם המכון הבינלאומי למנהיגות

משלחת, מטעם המכון הבינלאומי למנהיגות התארחה בחברה הכלכלית (צילום: החברה הכלכלית)

משלחת המכון הבינלאומי למנהיגות התארחה בחברה הכלכלית

משלחת של אנשי עסקים ובכירים ותעשייה מטעם המכון הבינלאומי למנהיגות, התארחה, השבוע, בחברה הכלכלית לחיפה. המשלחת הגיעה לחיפה על מנת לעמוד מקרוב על פיתוח העיר וההזדמנויות העסקיות הגלומות בה, לצורך שיתופי פעולה עתידיים.

משלחת, מטעם המכון הבינלאומי למנהיגות התארחה בחברה הכלכלית (צילום: החברה הכלכלית)

המשלחת מנתה כ- 16 אנשי עסקים, רובם מברזיל, תעשייה וטכנולוגיה שהגיעו לארץ לקורס מיוחד של יזמות וחדשנות, והגיעו לחיפה לראות מקרוב מודל מצליח. חלק משמעותי מהביקור הוקדש לנעשה בתחום זה בחיפה.

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה שאירח את המשלחת, סקר בפניהם את פעילות החברה הכלכלית בפארק מת"ם, פארק המדע וההייטק, אצטדיון סמי עופר ואת פעילות חברת הבת "היי סנטר" בה התארחו בהמשך היום וקיבלו סקירה על פעילות האקסלרטור אינוונטק.

החברה הכלכלית לחיפה מארחת משלחת בינלאומית מברזיל (צילום: החברה הכלכלית)

אור שחף:

"שמחנו מאוד לארח בעיר חיפה משלחות בינלאומיות, גם לצורך למידה הדדית, וגם לצורכי שיתופי פעולה עתידיים. היה לי חשוב להדגיש בפני האורחים את חלקה של החברה בפיתוח מנועי צמיחה כלכליים ויצירת מקומות תעסוקה איכותיים עבור ההון האנושי המצוין שיש בעיר".

חברי המשלחת התרשמו מאוד וציינו את שיתוף הפעולה המצליח בין המגזר העסקי והציבורי. כמו כן, התרשמו מאוד מהעיר חיפה, ממגוון מקורות התעסוקה בכלל ובהייטק בפרט וממוסדות האקדמיה השלובים בה. חברת המשלחת הבכירה טוניה מאנסאני נשיאת העיר פונטה גרוסה, אף הציעה לבחון שת"פ בין הפארקים בשתי הערים.

בהמשך היום, ביקרה המשלחת גם בהייסנטר ובאינוונטק בעיר התחתית.

המכון הבינלאומי למנהיגות מייסודה של ההסתדרות, הוא הבית של האיגודים המקצועיים וועדי העובדים בישראל. המכון, המורכב ממחלקות שונות, מקבל כל שנה מאות אנשים שמגיעים ממקומות שונים בעולם, להשתתף בהדרכה ובקורסי מנהיגות דרך המחלקה הבינלאומית.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה❣.עיתונאי אמר/ה

    כל הכבוד ידידי אור שחף מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה על אירוח המשלחת מברזיל. שבת שלום

הגיבו כאן לכתבה