ניצחון ענק 0:4 ל”מכבי נווה שאנן אלדד” על “מכבי עירוני ברטעה”

נמל חיפה – שנה טובה – WB

001-_מימין_חלוץ_נווה_שאנן_נתי_לוי_בדרך_לכיבוש_אחד_משעריו_במשחק.jpg

מימין: חלוץ נווה שאנן נתי לוי בדרך לכיבוש אחד משעריו במשחק
מאת: כתב הספורט של האתר “חי פה”

ביום שישי 17.2.2017, במסגרת ליגה ג’ במחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל התקיים משחקה הביתי בו אירחה “מכבי נווה שאנן אלדד” את “מכבי עירוני ברטעה” למשחק מסקרן במגרש “אתו”ס” בחיפה, שכן הקבוצות דולקות אחת אחרי השנייה בטבלת הליגה. החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל מול קבוצה חזקה ועיקשת המסוכנת בהתקפות שלה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה.

אורן_משולם_מאמן_השוערים_של_מכבי_נווה_שאנן_אלדד_ולצידו_רועי_סבג_שוערה_המצטיין_במשחק.JPG

אורן משולם מאמן השוערים של מכבי נווה שאנן, אלדד ולצידו רועי סבג שוערה המצטיין במשחק
המשחק נפתח כאשר נווה שאנן איימה ראשונה על שערה של האורחת וכבר בדקות הראשונות היה זה נתי לוי חלוצה המצויין שבעט בעיטה חזקה שלמזלו של שוער היריבה מברטעה, פגשה רק את הקורה. נווה שאנן המשיכה לתקוף את הקבוצה האורחת כשמנגד האורחת מהווה יריב דיי שקול לאורך כל המחצית הראשונה המנסה לכבוש את שערו של רועי סבג שוערה של נווה שאנן שהיה מצויין במשחק, עם זאת הקבוצות ירדו להפסקה בתוצאה 0:0.

למחצית השנייה עלתה נווה שאנן נחושה ומדוייקת יותר, כשמאמנה החדש באסם עבד אלפתאח ערך חילוף ראשון במשחק כשהכניס לכר הדשא את קשרה האחורי לירן סבג שניהל את המשחק בהצלחה, ומאותן דקות שחקני נווה שאנן הכתיבו את קצב המשחק, כשבדקה ה- 58 היה זה שוב נתי לוי חלוצה המצויין שקיבל כדור ששלח אלעד לידור בין בלם ומגן היריבה, כשלוי בועט לפינה הקרובה של הרשת 0:1 לנווה שאנן.

באסם_עבד_אלפתאח_מאמן_מכבי_נווה_שאנן_אלדד.JPG

באסם עבד אלפתאח מאמן מכבי נווה שאנן אלדד
נווה שאנן המשיכה לתקוף גלים גלים את שערה של ברטעה, כשבדקה ה- 75 היה זה קשרה הראל ג’ורנו שפרץ משמאל, מסר כדור רוחב למוחמד חטיב שמצא את אלעד לידור בדיוק באמצע שבעט מ-20 מטר ברגלו השמאלית ישירות לפינה העליונה של השער, 0:2 לנווה שאנן.

תאטרון חיפה – מתחלף WB

מנגד, האורחים מברטעה המשיכו לצאת להתקפות מתפרצות וניסו אף הם הם לסכן את שערו של רועי סבג, אך הם עשו זאת ללא הצלחה כשהשוער סבג שומר על שער נקי. שחקני נווה שאנן המשיכו במומנטום של רוח הלחימה, בשאפתנות ובהקרבה ועם נחישות רבה לתקוף את שער האורחים ובכך הם המשיכו לשלוט ללא עוררין במשחק כשהם מציגים כדורגל טכני משובח ברחבת שער היריבה וגם השער השלישי לא איחר לבוא, כשבדקה ה- 80 היה זה לירן סבג שהכניס כדור עומק בין בלמי היריבה ישירות אל נתי לוי שללא היסוס בעט בחוזקה שוב ישירות לפינה הרחוקה של הרשת כבש וקבע 0:3 לנווה שאנן.

חמש דקות לסיום, בדקה ה-85, היה זה שוב לירן סבג המצויין שמסר כדור ברחבה לקשר הראל ג’ורנו שעשה תנועה אלכסונית בין 2 שחקני יריב, שמצא את עצמו לבד אחד על אחד מול שוערה של ברטעה ובבעיטה קובע גם את תוצאת הסיום של המשחק 0:4, ניצחון ענק ומרשים לנווה שאנן !
נוסיף כי מאמן הקבוצה זימן לסגל המשחק 4 שחקני מקבוצת הנוער של המועדון והם: השוער ניתאי זר, אליעזר פיטגו, יובל פוקס ותאמר חאמד, ובהמלך המשחק אף שיתף בדקה ה- 45 את אליעזר פיטגו כמגן שמאלי ובדקה ה- 80 את יובל פוקס שתיפקד בהצלחה כקשר אחורי.

יש לציין כי שופט המשחק אגנייהו אדיסו, שפט את המשחק ברמה גבוהה, בצורה חלקה ובדייקנות רבה והיה מצויין בכל שלבי המשחק ביחד עם 2 קווניו המסייעים לו גיא קליפר וזוהר מאור.

מוחמד_חטיב_מנווה_שאנן_עובר_שחקן_יריב.JPG

מוחמד חטיב מנווה שאנן עובר שחקן יריב
חניכיו של באסם עבד אלפתאח, מאמנה החדש של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין ברוב שלבי המשחק ועם סיומו אמר ל “חי פה”: “כל הכבוד לכל השחקנים שלי שהיו ממושמעים ונלחמו על כל כדור במגרש, הם לא ויתרו והיו נחושים עם הרבה רצון ורעב לכיבוש שערים. כל ההוראות הטקטיות שביקשתי מהשחקנים לפני תחילת המשחק בחדר ההלבשה בהנעת הכדור, ולצרפו לחלק ההתקפי של הקבוצה בוצע על הצד הטוב ביותר של שחקניי. בתחילת המחצית השנייה ערכתי את החילופים המתאימים ששינו לנו את התוצאה ואלה הביאו גם לכיבוש 4 השערים. כולי תקווה שתהיה לנו המשכיות ונחישות. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו כרגע ממשיכים עם הפנים קדימה למשחק החוץ הקשה הקרוב הבא שלנו שייערך ביום שישי הקרוב בפארדיס נגד מוליכת הטבלה החזקה קבוצת “הפועל בני פארדיס”.

שלושת_כובשי_השערים_לזכות_נווה_שאנן_מימין_נתי_לוי__אלעד_לידור__והראל_ג_ורנו.JPG

שלושת כובשי השערים לזכות נווה שאנן מימין נתי לוי אלעד לידור והראל ג’וררנו
שחקני_נווה_שאנן_חוגגים_על_כר_הדשא_לאחר_כיבוש_שערו_של_אלעד_לידור.JPG
שחקני נווה שאנן חוגגים על כר הדשא לאחר כיבוש שערו של אלעד לידור
צילום: כל הזכויות שמורות לדוברות “מכבי נווה שאנן אלדד” / אדיר יזירף וחגית אברהם
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...