הוארך מעצרם של החשודים בפרשת ההתעלות בקשישים

בית משפט השלום בחיפה, האריך היום (א’) את מעצרם של החשודים בהתעללות בקשישים בבית אבות נאות כיפת הזהב בעיר. ארבעה חשודים הוארך מעצרם עד יום שלישי והחשודה שהוחלט על שחרורה חל עיכוב של יום אחד בשחרור.

P70219-130619.jpg

החשוד פיטר גוסקוב באולם המעצרים – צילום: סמר עודה
המשטרה הביאה הבוקר לבית משפט השלום את חמשת החשודים שנעצרו הלילה בחשד להתעללות בחסרי ישע בבית אבות נאות כיפת הזהב בחיפה, אירנה יגודין בת 67 מקרית ים, סרגיי מיטרוחין, בן 60 מחיפה, פיטר גוסקוב בן 24, מחיפה חוסאם אבו אחמד בן 50 מנצרת, ואנדריי קיס בן 49 מחיפה.

אירנה יגודין, אחות אחראית בבית האבות חשודה באי דיווח בגין התעללות פיזית ונפשית בקשישים ע”י המטופלים במקום. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה בחמישה ימים, השופט לא נענה לבקשה והורה על שחרורה למעצר בית מלא וזאת לאחר שנענה לבקשת באת כוחה עו”ד שושי חיון. השחרור עוכב ביממה.

סרגיי מטרוחין, מטפל בבית האבות חשוד כי תקף והעליב בהזדמנויות שונות דיירים חסרי ישע בבית האבות. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים, השופט לא נענה לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו ביומיים (עד יום שלישי).

עו”ד אולג פרגין, בא כוחו של החשוד מיטרוחין

פיטר גוסקוב, מטפל בבית האבות, חשוד כי תקף בהזדמנויות שונות, העליב וקילל דיירים חסרי ישע בבית האבות. בכתבה בה חשף יוסי מזרחי את ההתעללות המזעזעת מתועד גוסקוב בשני מקרי התעללות אחד מהם, הקשישה שהיתה מורמת במנוף במקלחת. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים, השופט לא נענה לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו ביומיים (עד יום שלישי).

חוסאם אבו אחמד, מטפל בבית אבות חשוד בתקיפה וגם העלבה בהזדמנויות שונות דיירים חסרי ישע. בכתבה שחושפת את הזוועת רואים את אבו אחד תוקף ונותן אגרופים לקשישים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים, השופט לא נענה לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו ביומיים (עד יום שלישי).

אנדריי קיס, מטפל בבית האבות חשוד כי איים ותקף פיזית מטופלים קשישים חסרי ישע. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים, השופט לא נענה לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו ביומיים (עד יום שלישי).

המשטרה ממשיכה בחקירה וצפויים מעצרים נוספים.הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חדשות חיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו