פארק בית העם – בקריית חיים

כ – 2 מיליון ₪ הושקעו בשדרוג הפארק שנעשה לאחר תהליך שיתוף ייחודי עם התושבים

cohen_reuven050117_13.jpg

צילום דוברות עיריית חיפה ראובן כהן.
בפארק בית העם שבקריית חיים, בימים אלה מושלמות עבודות השדרוג במסגרתן בוצעו עבודות גינון נרחבות, שודרגה תאורת הגן, הותקנו מתקני משחק ייחודים לפעוטות והוקמו מתקני אקסטרים לילדים ובני נוער.
כ – 2 מיליון ₪ הושקעו בשיקום הגן שהתבצע לאחר תהליך שיתוף ציבור ייחודי אותו יזם ראש העיר יונה יהב. במסגרת זו, התקיים בגן לפני כשנה הפנינג המוני תחת הכותרת “מה חסר לי בגן”.
בהפנינג התבקשו התושבים להעלות על כתב את רצונותיהם ביחס לשיקום הפארק המשתרע על שטח כולל של כ – 14 דונם ובו מדשאות ירוקות, עצי אורן ואקליפטוס ושלל שיחים ופרחים.

cohen_reuven050117_8.jpg

צילום דוברות עיריית חיפה ראובן כהן.
לאור בקשות התושבים, הוקמו נדנדות חדישות בהן נדנדה ייחודית לאם ולתינוק המאפשרת השגחה צמודה על התינוק. עבור הבוגרים חובבי האקסטרים, הוקם מתקן הכולל קיר טיפוס,
חבלים ואטרקציות נוספות. מתחת למתקני המשחק הונחו משטחי דשא סינטטי ומעליהם הוקמו הצללות שיאפשרו שימוש במדשאות גם בימי הקיץ החמים.
כל המתקנים עומדים בתקני מכון התקנים ומצויים בסטנדרטים הבטיחותיים הגבוהים ביותר.

cohen_reuven050117_9.jpg

צילום דוברות עיריית חיפה ראובן כהן.
בנוסף, נסללו שבילים חדשים ובוצעו עבודות גינון נרחבות הכוללות כ – 2 דונם של כרי דשא חדשים, מערכת תאורת הגן שודרגה, הפנסים הוחלפו בפנסי לד ייחודים,
והוקם לוח חשמל חדיש שיאפשר חיבור למערכות חשמל הנדרשות לקיום אירועים בגן.
במרכז הגן ניטע “עץ המוצצים” של ילדי קריית חיים. ילדי הקריה יוזמנו לתלות על העץ את המוצץ ממנו נגמלו. וזו בהשראת ספרה של לי טרכטמן, מחברת “עץ המוצצים”.
ראש העיר יונה יהב שביקר השבוע בגן אמר כי, פארק בית העם מצטרף לשורה ארוכה של פרויקטים אותם מבצעת העירייה בקריית חיים בעלות כוללת של מאות מיליוני שקלים.
הפארק משקף את אמות המידה הגבוהות להם אנו מחויבים במתן שירותים לתושבי העיר. עם השלמת העבודות יחנך הגן בהפנינג המוני אליו יוזמנו ילדי קריית חיים והוריהם.

cohen_reuven050117_12.jpg

צילום דוברות עיריית חיפה ראובן כהן.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. ליאת הירשמן אמר/ה

    מה המספר הטלפון של פארק בית העם קרית חיים

הגיבו כאן לכתבה