גבר מעד לבור בכביש ברח' טשרניחובסקי ופונה על ידי מד"א

תשתיות – רחוב טשרניחובסקי


09_הגבר_ממתין_לפתיחת_האלונקה._צילום_-_יורם_בן-יהודה.jpeg

הגבר ממתין לפתיחת האלונקה. צילום – יורם בן-יהודה
יורם בן-יהודה, קורא חי פה, דיווח לנו באמצעות הוואטסאפ האדום, על גבר כבן 60 אשר חצה הערב את הכביש ברחוב טשרניחובסקי, מעד על מקטע בו היה בור בריבוד הכביש ונפגע באורח קל.
צוות של מד"א פינה אותו.

פנינו בדחיפות לעיריית חיפה, על מנת לטפל במפגע.

מעיריית חיפה נמסר בתגובה לחי פה: מדובר במכסה של תא בזק שנמצא באחריות חברת בזק. העירייה פנתה לחברה בדרישה לתקן את המכסה ולהסיר את המפגע לאלתר.

הבור_בכביש_-_רחוב_טשרניחובסקי._צילום_-_יורם_בן-יהודה.jpeg

הבור בכביש – רחוב טשרניחובסקי. צילום – יורם בן-יהודה
הגבר_שרוע_על_אי_התנועה._צוות_של_מדא_מטפל_בו._צילום_-_יורם_בן-יהודה.jpeg
הגבר שרוע על אי התנועה. צוות של מדא מטפל בו. צילום – יורם בן-יהודה
תגובה
  1. ריבה אמר/ה

    גם לרכבים הבור הזה הפריע, ובכל פעם שעברתי עם הרכב סטיתי מהנתיב כדי לא לעלות עליו, דבר היכול לגרום לתאונה.
    זה לא הבור היחידי בכבישי חיפה, הכבישים בחיפה מלאים בורות – והם לא שייכים לבזק – הכבישים הם באחריות עיריית חיפה שלא מטפלת ולא מתחזקת אותם באופן קבוע גם בכבישים ובמדרכות, שלא תזרוק את האחריות למישהו אחר. גם על המדרכות יש מהמורות ובורות ואנשים וילדים יכולים למעוד וליפול, כשאני הולכת ברגל אני לא הולכת על המדרכה זה יותר גרוע מאשר ללכת על הכביש. מכוניות מתפרקות וכל הברגים שלהם יוצאים מחוריהם בכל נסיעה ברחבות העיר המוזנחת הזו.
    אז בבקשה עיריית חיפה – נא לתקן את הכבישים ולתחזק אותם כי המצב שלהם נוראי ובבחירות הבאות נעיף את ראש העיר הגרוע שלא עושה שום דבר, רק נותנים אישורי תמ"א 38 לכל בניין שני בלי לבדוק אם יש מקום לעוד אלפי דיירים ועוד מיליוני מכוניות, צריך לטפח את העיר לפני שמוסיפים דירות ברחובות צפופים בכרמל.

לא ניתן להגיב