ערב הדרכה – חיזוק המערכת החיסונית – כללית רפואה משלימה

 

מומחי “כללית רפואה משלימה” אירחו חיפאים באודיטוריום חיפה, להרצאה פתוחה חינמית בנושא מחלות החורף ודרכי מניעתן באמצעות רפואה אלטרנטיבית

 

צפו בוידאו שצילמנו בערב ההדרכה
מגישה: הדס בן ארצי, צילום ועריכה: חי פה

טוני חורי, מטפל המתמחה ברפואה סינית ויפנית, הרצה אודות הקשיים הפיזיולוגיים, אליהם אנו נחשפים בתקופת החורף, והדריך את המשתתפים אודות הדרכים שמציעה הרפואה האלטרנטיבית למניעה וטיפול במחלות החורף. הרפואה האלטרנטיבית מציעה מגוון רחב של דרכים טבעיות לחזק ולהגן על הגוף. טוני הדגים חלק מן הכלים העומדים לרשותו, כמטפל והפתיע את הקהל בהמחשות על מתנדבים מקרב הקהל.

09_-_טוני_חורי_והדס_בן_ארצי.jpg

טוני חורי והדס בן ארציבין הטיפים שקיבלנו: “אם אי אפשר להיות עם חלון פתוח, דרך מצוינת לקטול את החיידקים שבאוויר היא להבעיר שמן ארומטי של עשב לימון, בקבוקון קטן ניתן למצוא בכל רשתות הפארם ומוצרי הטבע בעיר, הבקבוקון עולה ע-30 שקלים ומספיק לכל החורף.”

טוני ציין כי ה”מרידיאן” הוא ערוץ אנרגיה על פני הגוף, שעליו יש נקודות דיקור.
אחת הדרכים לטיפול בנקודות האנרגיה היא לחמם אותם באמצעות מכשיר מיוחד הנקרא טייגר וורמר (Tiger Warmer).

חימום_נקודת_אנרגיה_באמצעות_טייגר_וורמר.jpg

חימום נקודת אנרגיה באמצעות טייגר וורמרבכללית משלימה זוכה המטופל לליווי רפואי שלם. רופא קונבנציונאלי נפגש עם המטופלים וביחד מתאימים את הטיפול המתאים ביותר לצרכי המטופל ובהתאם למצבו.
מלבד הדיקור היפני והדיקור הסיני, שהודגמו במפגש על ידי טוני, מציעה “כללית רפואה משלימה” מגוון רחב של טיפולים נוספים: אוסטאופתיה, הומאופתיה, טווינא, כירופרקטיקה, נטורופתיה, עיסוי רפואי הוליסטי, פלדנקרייז, פרחי באך, רפלקסולוגיה ושיאצו.

גבריאל_קונפינו_והדס_בן_ארצי.jpg

גבריאל קונפינו והדס בן ארציגבריאל קונפינו שהתנדב להדגמה מול הקהל, אמר בתום הטיפול: “אני באמת מרגיש הקלה מידיית משמעותית אחרי הטיפול. שמח שהגעתי ויותר שמחתי לגלות שיש טיפול פשוט לבעיות שרציתי לפתור. סלחי לי, אני הולך לקבוע תור לעצמי לשבוע הבא לפני שכולם פה יתפסו לי את כל התורים”… אמר בחיוך והלך לקבלה.

בימים אלה הכללית משיקה מחירי הכרות של 60 שקלים בלבד לטיפול כדאי לנצל לפני שיגמר.הדרכה_בכללית_רפואה_משלימה.jpg

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.