היערכות המשטרה לקראת תהלוכת מתנגדי הקמת ממשלת הימין – מחורב למרכז הכרמל, מוצ"ש 24/12/22

דיור מוגן – רחב

(חי פה) מפלגות שמאל מרכז, ארגוני שמאל והתנועה לאיכות השלטון, יערכו תהלוכת מחאה, נגד הקמת ממשלת הימין המתהווה, בראשות נתניהו. הצועדים ימחו נגד סדרת חוקים אנטי-דמוקרטיים (לדבריהם), אשר עוברים בכנסת בימים אלה, במטרה להכשיר את הקמת הממשלה. המארגנים קוראים לציבור להתייצב להגנה על הדמוקרטיה הישראלית.


מהמשטרה (כרמל) נמסר לחי פה תאגיד החדשות:

היערכות משטרת ישראל לקראת תהלוכה שתיערך בחיפה ממרכז חורב למרכז הכרמל ביום שבת 24.12 החל מהשעה 18.00.

משטרת ישראל ערוכה עם עשרות שוטרים לשמירת הסדר הציבורי והכוונת התנועה, זאת ביום שבת 24.12 בין השעות 18 ועד 20.30.

להל״ן הסדרי התנועה ליום התהלוכה:

 • החל מהשעה 18.00 לא תתאפשר תנועת כלי רכב על רחוב חורב מצומת חורב / פרויד לכיוון מרכז הכרמל והתנועה תופנה לדרך פרויד, צומת פיק״א / חורב והתנועה תופנה לשכונת רוממה.
 • בתוך כך יחסמו לתנועה שד מוריה בקטע שבין חורב לצפרירים, ובהמשך מוריה מצומת צפרירים עד מרכז הכרמל והרחובות הסמוכים.
 • צירי התנועה יפתחו בהדרגה עם התקדמות התהלוכה.
 • התחבורה הציבורית תופנה לדרכים חלופיות ועל שינויים אלו מומלץ להתעדכן באתרי האינטרנט השונים.

יש להשמע להוראות השוטרים בחסימות.

49 תגובות
 1. א.א. חיפה אמר/ה

  מעניין שכל בזמן השמאל דואג לערבים על הזכויות שלהם שנלקחים. מעניין אלה מהן? אז לעדכן אותכם. המיעוטים שהם הערבים. מרוב שכולם דואגים להם הם מקבלים יותר יחס . אף זכויותיהם נשמרות ומוגזמות . הם מקבלים הטבות אפילו יותר מהחיילים . למשל סטודנטים
  בטכניון אוניברסיטאות הם מקבלים מקבלים מעונות סטודנטים ומי ששירת בצבא אמרו בעבר שמגיע להם עדיפות מכולם לבסוף ילדי שהיו סטודנטים יהודים הלומדים בטכניון וגם באוניברסיטאות מעט מהם קיבלו מעונות סטודנטים. וביררנו ראינו שהערבים הם שקיבלו את הזכות. כל השמאל יוצא על החרדים על הבאת ילדים לעולם. ויוצאים בשצף עליהם. למה לא שומעים שום מילה על הערבים על נשואים שלהם לפחות לארבע נשים וביחד מכל הנשים יש לו 21 ואני הכרתי במקרה שיש לו יותר 26 ילדים ואין להם בעיה אף מילה מהשמאל על נשואים אלה. המוכרים והמוגזמות לחיות על חשבוננו. תשלומי ביטוח לאומי לכל ילדיו. . מדוע הממשלה לא יוצאת בחוקים נגד נישואין אלה. מטרתם רק להרבות בילדים להגדלת מספרם באוכלוסיה הערבית. ואף לזכות מביטוח לאומי בסכומים מאוד גבוהים שהם מודים שמתפרנסים מזה למה אף אחד לא יוצא עליהם. יותר קל לצאת כגזענות על החרדי . תתביישו!!!

 2. אופניק אמר/ה

  ההפגנה בגלל כמה שמאלנים קיצוניים חסרי עמוד שדרה שמעדיפים פלסטינים בממשלה מאשר נבחרי ציבור יהודים ימנים ציוניים

 3. א.א. חיפה אמר/ה

  תגובה למי שקורא לעצמו כחכ. אתה שונא יהודים -הישראלים..אהל הגויים דטנאים אותך. גם שתקרא יהודי או ישראלי . כמה שתיהיה נחמד אליהם . כי אתה מסמל עבורם הרבה דברים . בעבר האדימו על רצח ישו. ובגולה האנשים עשירים . אנשים בעלי תפקידים כוח. .ואו ישראלי אז כיבוש. לא רק שטחי יהודה ושומרון אלה כיבוש הפלסתין . מחיפה ויפו משנת 1948. ויהודי שמאלני דעות לעתים שלא מקובלות על הערבי. אחד שנקרא צבוע. מתכחש למה שהוא. כי חושב אם יזרום עם מערב אירופה יתייפיף ויצא נגד הכיבוש כי חושב שהעולם יחבק אותם . אבל אנשים הזויים העולם מסתכל על הכיבוש מאז 1948 וכל מה שעשו הם יצאו נגדכם באו"ם. הערבים בתוכנו ומחוצה לנו רוצים פלסתין. אני קוראת לכם נחש כי אתם משנים את צבעכם את עורכם לפי מצב רוחכם
  ואחד כמוך המתנהג על פי מצב רוח. מסוכן לנו. הגויים ולמי שחיים בקרבנו יקומו עלינו כי ינצלו מצבינו בגלל התנהגותכם. כך היה מלחמת חומות .תתביישו. תקלטו . בלי הימין – היד הימין אתם לא שווים כי מי הפרירים שנלחמים בעד המדינה ורבים מהם מתים לא אתם!

 4. א.א. חיפה אמר/ה

  הי אייל לתקן אותך . בנט לא היה מגיע לו להיות בממשלה. לידעתך ראש ממשלה הנבחר מי שרוב העם רוצה אותו והצביעו לו. מספר המנדטים הכל גבוהה .בנט עבד על בוחריו אמר להם שהוא לעולם לא יחבור ללפיד ועשה כן הפוך , הוא שיקר. וכן מספר המנדטים 6 היה לו. הוא היה ראש ממשלה כי השמאל פיתה אותו שיהיה ראש ממשלה וכך נבנתה ממשלה. הכי לא נורמלית ולא נתפסת . כולם שונים . אבל לכולם היה מחנה משותף רק לא ביבי. וזה היה הרוב שקבע בשמאל. בלי כל מדיניות ממשלתית כלום מוחלט ולכן היא נפלה כי חוץ מביבי זה שהדביק אותם יחדיו שום דבר אחר לא חיבר בין כל המפלגות לכן נפלה.

 5. א.א. חיפה אמר/ה

  מה שאתם עשיתם השמאל וממשיכים נורא. אף מילה על לפיד איך יצא נגד החרדים ועוד ממדיך להפגין נגד ממשלה של ביבי למרות שהיה רוב מוחלט .אתם השמאל גרמתם להקמת הממשלה החדשה . אתם גרמתם לרוב העם לצאת נגדכם תתביישו ועוד ממשיכים . לי היה קשה עם הממשלה של בנט לפיד וגנץ אבל קיבלתי את יום הדין. אתם השמאל לא יכולים להיות באופוזיציה אז ממציאים כל מיני דברים שאנחנו בדרך ממשלת טאליבן. אז ככה תמיד היו חרדים ברוב ממשלות ישראל. והיום הם החרדים בשלטון החליטו יותר לא לשתוק ולפעול. אתם מפחדים שעלול לקרות ממשלה של חרדית
  ומה שהיה ממשלת שינוי,שהיא היתה הכי מוזרה והכי מרגיזה שניסו לפעול נגד החלטות ממשלות הקודמות. למשל בכותל על הנשי הכותל כמה החרדים וגם לא חרדים נגד החלוטותיו של שר הדתות. היה מפחיד. אז מי שיוצא ומצהיר שהחרדים הצליחו להשיג שהחרדים תלמידי ישבות יקבלו יותר כספים יותר מחיילים. ממש לא כך יקבלו הרבה מאוד פחות מהחיילים. סתם מפזרים פאניקה שהעם יצא מגדרו. השמאל מפזר סיפורי בוגי. בנתיים מנדלה של לפיד ובנט רק יוקר מחיה . הכל יקר. מים, חשמל וארנטנה מי הביא לא ביבי אלה אתם . שמאלנים מוכנים למלחמת אחים כך נראה ואולי באמת אנחנו בדרך כי הבחירות הביעו מה שהעם רוצה והשמאל במיעוט.

 6. יעל אמר/ה

  איזה קשקשן. לא כל המדינה בחרה ביבי, וזו בדיוק הדמוקרטיה שאתה ושכמותך מנסים לסיים. מבחינתך דמוקרטיה זה לסתום פיות לאנשים שחושבים אחרת ממך. יותר גרוע בעצם, אתה ושכמותך "דמוקרטים" אבל אלימים. אתה צודק בדבר אחד. היום, רוב האנשים במדינה, אלימים!

 7. מיכאל אמר/ה

  החוליגנים שלא מקבלים את הבחירות הדמוקרטיות .
  מתחילות את ההפגנות הבזויות שלהן .
  במימון ביידן ושונאי ישראל באירופה והמחבלים בעולם הערבי !

 8. מיכאל אמר/ה

  בדיוק מקווה שמחר מישהו ירים את הכפפה ויגיש תביעה על מיליון ש"ח על סגירת הציר ומתן האישור להפגנה הזו .
  יש גן זיכרון יש חוף ים יש את טיילת לואי למרות שעכשיו היא משרתת את החג של החגים .
  בקיצור זה גם לא הזמן להפגין וגם לא המקום להפגין !

 9. מיכאל אמר/ה

  יש מצב שמחורב לכרמל אלה רק האחמדים צועדים עם עוד כמה
  עוכרי ישראל יהודים .

 10. מיכאל אמר/ה

  לא יאמן !
  המשטרה נתנה אישור להפריעה לציבור !
  יש להגיש תביעה אידית לשוטר שנתן את האישור הזה .
  שיפגינו בחוף הים שם הם לא מפריעים לאף אחד !
  צריך מהר לטהר את המשטרה השמאלנית בחיפה .

 11. מפוקח מתמיד אמר/ה

  על איזו דמוקרטיה מדברים כאן ?
  הרי, הדמוקרטיה נרמסה כבר לפני שנתיים !!!
  מי אנס אותנו להחדיר לגוף תמיסה גנטית נסיונית ?
  מי דחף לנו גראפן אוקסיד למוח ? באמצעות מטושים, פעמיים בשבוע – רק כדי שנוכל להמשיך לעבוד.
  מי העביר את חוק הסמכויות ?
  מי חונק ילדים בבתי ספר עם סמרטוטים צמודים לפנים , יום שלם !!!
  מי התקין מכשירים פולטי גז לא ידוע, בתוך הכיתות , ואטם לתלמידים את החלונות ?
  אפילו אוויר נקי אסור היום להכניס לתוך כיתה.
  מי מרסס את השמיים מעלינו, ללא הפסקה , עם רעל .
  בקיצור, ישראל כבר לא דמוקרטית ! במשך שנתיים !!!
  עכשיו נזכרתם לצאת להפגין ?

 12. ברצי אמר/ה

  צעשו מאה תהלוכות העם אמר את דברו ובחר את ביבי אז תקפצו מחורוב למרכז הכרמל

 13. ג'ניפר אמר/ה

  תפגינו תעשו שמיניות באוויר עדר אנרכיסטי.
  תודה לאל שיש ממשלת ימין. לא מוצא חן בעיניכם "יפי נפש" תעופו לקיביניבט.

 14. תומר אמר/ה

  לא לקבל את הבחירות זה אנטי דמוקרטיה. צבועים

 15. שולה אמר/ה

  הפגנת מיעוט? זה שקמה פה ממשלה של עבריינים גזענים לא מפריע לך. מה שמפריע לך היא אי נוחות זמנית? הרי מעכשיו תהיה לך אי נוחות כל החיים

 16. Ilan אמר/ה

  התנועה לאיכות שלטון ..חארטה…השמאל חושב שהוא הבעלים של המדינה…דייי…אנחנו חוזרים בגדול .עם כל אלה שהם בעיניכם המוקצים ..זו דמוקרטיה לשמה.

 17. מירון אמר/ה

  והמיסיםשל חרדיםיכסו את הגרעוח ,תקציב? לוחמים באוהלה של תורה יגנו על הגבולות?

 18. מירון אמר/ה

  אחלה תגובה ביבונית "נאורה" מסבירה יותר טוב מכל התבה את מהות העניין

 19. רחלי אמר/ה

  פשוט לא יאומן.התנועה לאיכות השלטון …השלטון לא איכותי רק כשהוא ימני. כשהוא שמאלני עם ערבים הוא מאוד איכותי. כשהמחירים מאמירים וגואים בגלל חבורה של אנשים שלא מבינים בכלכלה השלטון איכותי. כח החברים של האליטות מרווחים הרבה כסף ויש להם זמן ואנרגיה לשמן את גלגלי השנאה כדי לעורר כאוס במדינה כדי שלא יהיה לנו זמן לחשוב חלילה איך לעשות סדר ולשים את הרכבת המטורפת של עוקר המחייה שדוהרת ללא רסן …אז הפעם זה לא ילך לכם. מחאת ההמחאות.אנחנו רוצים שקט ושלווה ומדינה שעובדת בשבילנו.תנוחו. תנו לעבוד.

 20. דינה אמר/ה

  ההפגנה נגד החלטות 'אנטי דמוקרטיות' לדבריהם… שימו לב ללשון הדיווח העיתונאי- הרי כאשר המדווח מצטט את מטרת ההפגנה כפי שצוינה על ידי יוזמיה זהו דיווח עיתונאי תקני וה'לדבריהם' מיותר אלא אם מראה את הסתייגות הכותב או/ו תאגיד החדשות אותו הוא מייצג.
  מעניין מי עומד מאחורי גוף התקשורת הזה, ניראה לי כבעל אג'נדה ולאו דווקא מצד המפגינים…איני מצפה שיעמדו לצידם אלא את המינימום – אובייקטיביות. אם זה עוד גוף נגוע, אדאג לסלקו מהמרחב הוירטואלי שלי.

 21. משה אמר/ה

  הפגנה נגד תוצאות הדמוקרטיה = אנרכיה.
  אתם אנרכיסטים, שלא תבלבלו במח.

 22. סבא אמר/ה

  הדמוקרטיה בסכנה מכם

 23. כרמית אמר/ה

  יאללללה התחלתם ? המדינה הלכה פארש וכמעט נמסרה לערבים…למה לא הפגנתם ?? עוכרי ישראל שום דמוקרטיה לא נעלמה..תמשיכו בחיים שלכם…הפחד אוכל אתכם….על כלום !!

 24. כחכ אמר/ה

  בעידן הפוליטיקלי קורקט אף אחד לא יגיד יהודים. יגידו ישראלים או ציונים או פשוט "יש משהו בהתנהגות שלכם שגורם לכולם לשנוא אותכם".

 25. אזרח מודאג אמר/ה

  אז אני לא יכול להסיע את הילדים שלי דרך הצירים המרכזיים בגלל הפגנת מיעוט ואני נאלץ לנסוע דרך פרויד? אסור שדבר כזה ימשך עכשיו במשך 4 שנות כהונת נתניהו. שיפגינו אבל לא על חשבון התושבים!!

 26. יוסי אמר/ה

  כל ה"מתיוונים" ההזויים, המפגינים הערב, אמרו, שאם ביבי יעלה לשלטון, למרות שזכה ברוב מוחץ של מצביאים, הם יעזבו את הארץ. אז יאללה, שיעמדו בהבטחתם ויעלו על המטוסים שיקחו אותם רחוק מעבר לגבולות ארצנו. הם לא חסרים לאף אחד.

 27. אורי אמר/ה

  זה יביא להפגנות נגד ואלימות. לא עוד הפיכה שלטונית בעזרת המשטרה, הפרקליטות והיועמ"שית מטעם השמאל. הזורע רוח יקצור סופה

 28. אלה אמר/ה

  כל עוד ניתן למחות ולהביע התנגדות בכתב ובקול, יש לנצל את המצב. בעתיד ידאגו לסתום את הפיות ולחוקק חוקים בהתאם.

 29. איל מ אמר/ה

  לירון. ארוך מידי. כל עשרות פרשות ביבי ומישפחתו. מערכת המשפט משרד החינוך….
  למעשה ללא ארה"ב מדינת ישראל היתה בסכנה קיומית לפחות ביידן יכול להגביל את ההשתוללות של הימין הגזעני.
  ימין זה גם בנט גם ריבלין וגם בני בגין רק הם לא ימין גזעני

 30. רפי רפאל - חסון.חיפה עיתונאי אמר/ה

  שתעבור בהצלחה התהלוכה בחיפה. כל הכבוד למשטרת ישראל על היערכותה.חג חנוכה שמח

 31. איל מ אמר/ה

  יש חוק לגבי בחירת ראש הממשלה בנט עמד בחוק בדיוק כמו ביבי כעת.
  אם החוק לא מעניין אותך אז לפי כמות המצביעים כאשר כוללים את מצביעי מרצ ובלד הגוש של ביבי ממש אינו הרוב. עבור ביבי הצביעו חצי אלא אם אתה טוען שמי שיש לו מצביע אחד יותר זכאי לעשות כל מה שהוא רוצה.

 32. איל מ אמר/ה

  המצב כל כך גרוע שזה אפילו נשמע אמין ולא תגובה צינית ?

 33. ניקול אמר/ה

  אםםםם. אני צריכה שיצילו אותי כי אני עדיין לא מבינה מאיפה הגיזענות הזו.?‍?
  מתישהו הימין עשה משהו כלומר ביבי, לא.
  מתישהו שמאל עשה משהו כלומר יצחק רבין כן.
  לפחות ניסה עד שהרגו אותו בגלל שהוא שמאלני והוא גם לא עשה כלום לימן.
  לדעתי אם לא היו הורגים אותו אז גם לא היו שונאים יהודים (יותר נכון ישראלים)
  לפני כמה חודשים שמעתי שאמרקאי כספר מקצועי, סגר את המספרה לישראלים כי הוא כבר לא סבל את הערסניות שלנו אבל הוא לא אמר שם שהוא סוגר את המספרה בשביל יהודים,
  הוא אמר שהוא סוגר בשביל הערסים ישראלים.
  ואני אומרת שאני כבר מעדיפה לא לכעוס מזה כי מה זה יעזור להבנת הסביבה של הישראלים (אני גם ישראלית אבל ערסית אני לא?)

  אני באמת מקווה שתבינו שמה שמעפיין את הערסים זה לזרוק פחית קולה על הריצפה בלי לחשוב על העתיד ולקחת 20 סיגריות בשעתיים בלי ידעיה שעכשיו ברגע הזה יש עוד הרבה ערסים שעושים זיהום אוויר רק מכל העצלנות להיות מתורבתים…..
  בקיצור זה לא יהדות זה משהו אחר!!!

  מאיפה באה המילה ערס מי ערסניות…….?

 34. שוקי אמר/ה

  ממשלת זדון תתפרק במהרה. אמן.

 35. יוסף אמר/ה

  גם לדמוקרטיה יש גבולות , לא עושים מה שרוצים

 36. יהורם אמר/ה

  לפיד שמינה את עצמו כבר בפעם השלישית הוא סמל הדמוקרטיה או אולי בנט עם כלופ מנדטים ומפלגה שנעלמה,או רע"מ,או ליברמן הדיקטטור? הדמוקרטיה קבעה שהם לא הצליחו לנצח.

 37. ניקול אמר/ה

  אםםם…. שמשהו יציל איתי מהמצב הזה אני עדיין לא מבינה למה אנשים לעזעזל עדיין חושבים שימין יעשה משהו, אי פעם ביבי עשה משהו, לא
  אי פעם יצחק רבין עשה משהו כןן ויצחק רבין שמאלני… יותר נכון היה כי ימני הרג אותו.
  אני יעדיף להגיב לטימטום הזה מאומטימיות ופשוט לצחוק ולא לכעוס לא ניראה לי שזה פשוט יעזור לכם ולכן להבין ???
  ?
  ועוד משהו מאיפה הגיזענות הזו…
  נכון אנשים שונאים אתונו כי אנחנו ישראלים?
  לפני חודשניים קראתי בערוץ חדשות כלשהו שאיזה אמריקאי במקצוע של ספר
  לא נותן לישראלים להכינס למספרה רק בגלל שלא היה לא כיך בחברתנו.
  אנשים לא שונאים אותנו כי אנחנו יהודים אנשים שונאים אותנו כי אנחנו ישראלים זה כבר לא יהודים זה כבר ערסים אנוכיים
  וזה שדווקה הגבתי לסימה זה לא ספציפית אליה וזה לא ליהודים זה לישראלים!

 38. לולה אמר/ה

  עצוב שאתם לא מזהים שנפער כאן ריב אחים!
  בעבר המחיר היה חורבן הבית, הפעם נותרה המדינה. מחריבייך ומהרסייך ממך ייצאו.
  בטוח שאף אחד לא רוצה בכך. בין קיצוניות אחת לאחרת יש שביל ביניים ובו יש לדבוק

 39. דליה אמר/ה

  משועממים נמאסתם
  ממשלת חידלון שנה וחצי איפה הייתם
  בשם השנאה תצעדו לכם להפגין אנטי דמוקרטיה
  ושנאת חינם
  בושה וכלימה לכם

 40. מוש השור אמר/ה

  לא הבנתי מה אתם רוצים…
  הפסדנו, סתמו את הפה
  זכותם להחריב את המדינה אם זה מה שבחרו
  צאו להצביע פעם הבאה

 41. אבישי אמר/ה

  תתפוצצו!!! רק ימין חזק !

 42. רונה אמר/ה

  את בורה וטפשה, זכויות המיעוטים כאן נשמרות יותר מזכויות האזרחים. אתם לא תחליטו איזו ממשלה תהיה פה אנרכיסטים חוליגנים מרושעים.

 43. רונה אמר/ה

  מה אתם יודעים על דמוקרטיה חוליגנים אנרכיסטים,צבועים.
  דמוקרטיה משמעה שהעם בוחר,העם בחר ביתרון ברור ביום.
  בסופו של שבר יעצרו אתכם ולכלא.

 44. סימה אמר/ה

  שמואלנים בזויים תיתפוצצו ורק ביבי ישלוט במדינה קחו ??????עוכרי ישראל רק ביבי ?????????

 45. ברכה אמר/ה

  אם אלו התגובות מובן כעת למה מגיעה לנו ממשלת אופל, גם אם היא ממשלה נבחרת. היא רומסת את המיעוטים, את קודשי הדמוקרטיה, את הסטאטוס קוו, את הנשים. לכו ללמוד מהי דמוקרטיה לפני דאתם מקשקשים בורות.

 46. אסתי אמר/ה

  תוצאות הבחירות הדמוקרטיות לא מקובלות עליכם ?

 47. מתנגדי דמוקרטיה אמר/ה

  יש לאסור ולעצןר את כל המפגינים האנרכיסטים מתנגדי הדמוקרטיה שאם לא די בכך שמוחים נגד ראש ממשלה שכל העם בחר בו גם עושים זאת בשעה שבה תחלואת הקורונה עולה ומתפרצת. כל מפגין שמגיע בעת הזאת ביודעין שהתחלואה מתפרצת ומסכן את שלום הציבור באמתלה של "מחאה לגיטימית" צריך להיות אזוק ומובל לכלא בנימוק של סיכון בריאות הציבור. די לטיפשות, מגיפה מסוכנת משתוללת בחוץ וזו לא העת להפגין נגד ראש ממשלה נבחר.

 48. אייל אמר/ה

  יש לאסור כל פעילות מצעד או תהלוכה שמביא בה לחסימת שדרות מוריה. אין ציר חלופי למוריה שאר הצירים מאלצים לבצע עקיפה גדולה.
  יש את רחבת העיריה וגן הזכרון תפגינו שם למה ברכס?

 49. ירון אמר/ה

  איך כותבים כזו כתבה ארוכה בלי מילה אחת או קישור שמספר בגין מה התהלוכה…

לא ניתן להגיב