באנר גודון 240624

שינויים בתנועת הרכבות • לא תתאפשר נסיעה רציפה בין חיפה לת"א

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור עתלית ביום שישי 5/7/24...

"יצאתי מהמים כולי כחולה" • בילוי בבריכה בחיפה

(חי פה) - מתרחצים בבריכת "גלי חיפה" גילו בצאתם...
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר גורדון 240624
באנר קריית אתא עצמאות 080524
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב
באנר מוזאוני חיפה 230624

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

ב״זכרון בסלון״ בשנה הבאה – נשמע גם את סיפוריהם של העולים מחבר העמים

טטיאנה לוי דואגת לכולם טטיאנה לוי, 67, רכזת עולים ותרבות...

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

רחוב נורדאו המדרחוב הראשון בעיר חיפה • יוסי לובלסקי

גלגולו של פסאז' שתמהיל הבילוי והפנאי הועתק למתחמי בטון...

"מי שגר ליד בית הספר יודע כמה זה בלתי נסבל" • תושבי השכונה בחיפה מיואשים

(חי פה בשכונות) תושבים שמתגוררים בכרמל מערבי בסמוך לבית הספר היסודי "אילנות" טוענים שאיכות חייהם נפגעת בשל הקירבה לבית הספר. לטענתם, הם סובלים מהרעש, מהאורות ומחוסר התחשבות, זאת על אף שהתקיימה ישיבה משותפת עם העירייה ועם הנהלת בית הספר ועל אף הוראה מפורשת של בית המשפט, בית הספר לא עושה דבר על מנת ללכת לקראתם ולצמצם את הפגיעה בהם עד כמה שניתן.

"מי שגר פה, יודע בדיוק על מה אני מדבר"

"אנחנו הגענו להסכמה מול הנהלת בית הספר", מספר אחד התושבים המתגורר קרוב מאוד לבית הספר, "וההסכמה הזו גובתה בבית המשפט. התקבלה החלטה שהנהלת בית הספר תפעל על מנת שלא יהיה רעש מבית הספר, שיפגע באיכות החיים שלנו. מי שגר ליד בית ספר, יודע בדיוק על מה אני מדבר. נעזוב לרגע את כל ההורים שמגיעים בבוקר להביא את הילדים שלהם וחוסמים את הרחוב ואותו דבר כשמוציאים את הילדים ונתרכז רק ברעש הבלתי פוסק שאנחנו שומעים מבית הספר", הוא אומר.

"סובלים מרעש בכל שעות היום"

"במהלך יום הלימודים יש כריזות שוב ושוב, שאנחנו שומעים בבית שלנו כאילו היינו גם אנחנו בבית הספר. אבל גם כשהלימודים מסתיימים, ועל פניו אמור היה להיות שקט, גם אז המצב לא משתפר. בבית הספר אילנות יש אחה"צ פעילות של הצופים. ילדים מרעישים בזמן הצופים, אבל מה שהכי מפריע לנו זה שהם נשארים אחרי הפעילות ומדברים ומרעישים, ולפעמים הם עוזבים את בית הספר בשעה 22:00 או אחרי. במהלך כל שעות היום אנחנו יושבים בבית וסובלים".

"חשוב גם להבין שפנסיונרים יושבים בבית לאורך כל היום, לעומת אנשים צעירים, שמעבירים חלק ניכר מהיום שלהם בעבודה. אנחנו מרגישים שאנחנו מתעוררים עם הרעש של בית הספר והולכים לישון איתו. אנחנו גם לא מצליחים להבין למה אין טיפת התחשבות בנו. נראה לנו שבקלות רבה אפשר היה להרעיש פחות, אבל לאף אחד לא אכפת".

"עשינו פגישה עם ההנהלה והעירייה ושום דבר לא השתפר"

יש לציין שלא מדובר בוויכוח חדש בין השכנים לבית הספר. לפני 5 שנים נערכה בבית הספר פגישה בהשתתפות מנהלת בית הספר דאז, יעל רהב ליכט, יו"ר הנהגת ההורים, נציג השכונה ומנהלת המחלקה לחינוך יסודי בעירייה דאז, אילנה ווגמן. הישיבה נערכה בגלל תלונות של השכנים והוחלט בה שמנהלת בית הספר תעדכן מראש את השכנים על אירועים מיוחדים בבית הספר שיגרמו לרעש מוגבר. בנוסף, ההנהלה תשתמש בכריזה בבית הספר רק בשעות חירום ותדאג לשמור על השקט בבית הספר עד כמה שאפשר בשעות המנוחה, בין 14:00 ל-16:00. לטענת השכנים, על אף ההסכמות, בפועל לא נעשה דבר ואיכות חייהם ממשיכה להיפגע.

בית ספר אילנות (צילום: אלבום פרטי)

לישיבה בבית הספר קדם דיון בבית המשפט השלום בפני השופט רון סוקול, שקבע שלא יערכו שיעורים או כל פעילות אחרת בבית הספר ובמגרשי הספורט בשעות שבין 14:00 ל-16:00 ואחרי השעה 20:00 או בימי חג ומועד. בימי שישי הפעילות בבית הספר אמורה להסתיים לא יאוחר מהשעה 14:00. סוקול קבע עוד כי הנהלת בית הספר אמורה לדאוג לשילוט ברור המזהיר מקיום פעילות בבית הספר מעבר לשעות שנקבעו.

לטענת השכנים על אף הוראה ברורה מבית המשפט הנהלת בית הספר מתעלמת מהדברים ומאפשרת פעילות בשטחה בשעות מאוחרות. יותר מכך, המטרה של השופט הייתה לדאוג לאיכות החיים של השכנים, על אף שהם מתגוררים בסמוך לבית ספר יסודי, אבל בפועל בית הספר פועל כרצונו, ולא חושב לרגע איך זה לחיות במרחק כמה מאות מטרים מבית הספר.

טענה נוספת שהשכנים מעלים, נוגעת לתאורה של בית הספר, שלדבריהם מפריעה להם. השופט סובול קבע שהפרוז'קטורים הנמצאים בחצר בית הספר או בבנייניו יכובו בכל יום החל מהשעה 21:00 ובימי שישי החל מהשעה 16:00. השכנים טוענים, שגם כאן הנהלת בית הספר לא מקפידה לשמור על ההוראות.

ממשרד החינוך במחוז נמסר לחי פה בתגובה כי הנושא ייבדק מול הנהלת בית הספר.
תגובת העירייה לכתבה תצורף כשתתקבל.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

מיכל גרובר
מיכל גרובר
מיכל גרובר | כתבת חינוך • נדל"ן • חברה צרו קשר: 054-4423911 מייל למיכל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

46 תגובות

 1. אני גר ברחוב הסנה המדובר. מבחינתי רעש הילדים הוא רעש של חיים ושמחה. תענוג. וגם הרחוב תמיד יהיה מתוחזק טוב ובטוח מבחינת פשיעה.
  מבחינתי בית הספר הוא בונוס לאוהבי החיים. פחות לאוהבי השקט. אבל כל מקום והנתונים שלו שהקונים צריכים לחשוב אם הם רוצים סביבה חיה או שקטה.

 2. אני גרתי 21 שנה ליד בית הספר ולא הרגשתי שום מטרד אם כל הרעשים שהיו. אכשיו אני גרה במקום אחר גם ליד בית ספר והבית ספר עובד עד שעות מאוחרות כי יש להם חוגים גם למבוגרים. ולא מפריע לי הרעש. לדעתי קשור לאופי של כל אחד.

 3. אני גר ברחוב. הרעש לא מפריע. איפה רציתם שהילדים ישחקו? תאורת החצר חיונית. ברור שיש רעש ילדים בהפסקות. אז מה? למה זה צריך ולהפריע?! אני מבין שלאותו גמלאי מתלונן אין נכדים בבית הספר ולא איכפת לו שילדים קטנים ינדדו ללמוד בשכונות מרוחקות. אגב, גם במקומות הללו מתלוננים, אז היכן ילמדו ילדי השכונה?
  ולגבי הצופים, הם פעילים אחר הצהריים, כלומר, לאחר השלאף שטונדע.

 4. גם בית ספר"ביחד"בהגליל מצפה.
  רמקולים בקולי קולות.כל יום.פעילויות בכל מיני שעות מוזרות.אין עם מי לדבר.
  איך אשרו בית ספר שאין בו מקלט? שאין דרך מילוט,רק מאות מדרגות בכל כיוון?
  שבונים ועושים-לא בטוח שעם רשיונות.

 5. פותר את הבעיה בשבוע…
  שימו רמקולים גדולים במרפסת. מוזיקת טראנס בפול ווליום לכיוון הבית ספר. ולכו לעבודה…..
  אחרי יום אחד שלא יוכלו ללמד, יבואו ויתחננו להסדר.

 6. לצערי התושבים הגיעו אחרי שכבר בית הספר הזה היה קיים.עוד לפני שבנו את הדירות של המסכנים האלה.
  בדיוק כמו אלה שהגיע לחיפה בעקבות העבודה.בבתי הזיקוק.או בחיפה כימיכלים.והיום הבנים שלהם זועקים חמס.ומבקשים להעביר את המפעלים לאיזור של מישהו אחר

 7. לדעתי מרבית התלונות לא במקום.
  התושבים יודעים מה זה להיות שכן של בית ספר ולגור ליד או בסמוך לבית ספר.
  אולי הייתי מסכים עם הכריזות והרעש אחרי השעה 9 בערב אבל שאר התלונות לא ממש מתקבלות. תושבי האזור מרביתם גרים פה אחרי שנבנה בית הספר. חלק גדול מהם למדו באותו בית ספר. כנראה שם יש פנסיונרים שהתררו משינתם. תמשיכו לישון או תעברו דירה.

 8. אני מקנא בדיירים הנמצאים מאות מטרים מחצר בית הספר . אנחנו מתגוררים בפרדס חנה כרכור במרחק של רוחב כביש מבית ספר שדות . אנו פנסיונרים שנמצאים בבית כל היום כשרכשנו את הדירה , במקום בית הספר היתה שלולית חורף יפהפיה שחיות בר כמעט הגיעו לפתחנו . הקמת בית הספר פשוט הורסת את חיינו . המוסיקה ברמקולים להפסקה ולסיומה הנהוגה כיום יכולה להוציא אדם משלוותו . בנוסף ישנה פעילות של כיתות צהרון ותנועות נוער מתמשכות עד לשעה 1800 מגרש כדורסל הנמצא כ70 מטרים מהבית שבו מתנהלים שיעורי ספורט ברמקול – מטריף ולעיתים הרמקול אינו קיים והמורה שואג בעוצמה שחלונות הבית מזדעזעים .
  לא פנינו למועצה ולא לבית משפט מאחר וידענו שבהחלטה בין כמה פנסיונרים או ילדי בית הספר אין לנו סיכוי לזכות . אחד הדיירים פנה לבית משפט והוראות השופט אינן מתקיימות . בתקופת החופשות מגרש הכדורסל נישאר פתוח וצעירים מגיעים ב- שלוש לפנות בוקר ! ! ! לשחק קט – רגל עם צעקות וקללות פניתי מספר פעמים לאבטחה המקומית הצעירים עושים עצמם מתפזרים ועשר דקות כששוטרי הסיור עוזבים — הפרחחים חוזרים לשחק .
  הדירה מהממת אבל הרמנו ידיים . היא למכירה . יש שלט גדול בחוץ למי שהחגיגה מתאימה לו .
  כדי לשרוד חובה על בני הזוג לעבוד שעות רבות מחוץ לבית ואם ברשותם ילדים בגיל גן או בית ספר – המקום יתאים לצרכיהם . שאלתי היחידה איך חכמי חלם תוקעים מפעל לצעקות , צרחות , צפצופי מכוניות של הורים הקוראים לילדיהם לאיסוף , איך כל הברדק הזה מוקם ללא מחשבה מינימלית . 400 ילדים שנאספים בוקר וצהריים חוסמים כביש חד סיטרי , חונים בחניות הדיירים בהמתנה לילדים שיצאו מבית הספר ומריבות אין סופיות על תפיסת החניות וכך הברדק מתנהל כבר מספר שנים . כפי שציינתי הדירה למכירה והקונה יתוגמל על ידי במתנה יקרת ערך – פקקי אזניים למניעת רעש או חירשות לקונה ולאשתו .

 9. לא לדאוג, בקרוב הודות לחי0ונים יהיו הרבה פחות ילדים וקשישים. אז יהיה שקט.

 10. השתגעתם???
  רעש של חינוך זה רעש שאי אפשר לכבות.
  שהעירייה תתעסק בדברים חשובים יותר ושהתושבים יברכו את העשייה. גם חינוך אי אפשר לעשות בעיר הזאת עכשיו?????
  עצבים

 11. אני חיפאי שגר בשכונת הואדי ויש ברדיוס של השכונה לפחות 4 בתי ספר יסודיים ותיכונים ויש לציין את בית ספר אחווה במיוחד שהוא בתוך תוכה של השכונה ויש לציין שהמנהלת שם מנהלת את הבית ספר בצורה מעולה והיא מאד מאד דואגת לשכנים ולשכונהנאבל הכי הרבה לילדים ובשיח תרבותי על מטרד או הפרעה מצד הבית ספר שמתקבלת תלונה היא ישר מטופלת על ידה ולמופת והייתי מציע למנהלים שלא יודעים איך לנהל את זה להתייעץ איתה וכך תשתפר השכנות בין כולם מאחל לכם בהצלחה

 12. 1. הבית ספר לא נבנה לפני שבוע. הוא כבר שם שנים. אי אפשר לבחור לגור לידו ואז להתלונן.
  2. אי אפשר להשתיק ילדים. ילדים ורעש הולכים ביחד.
  3. התלונות על רעש, על חיות בר, אפילו על פסנתר במרכז הכרמל.. מציפים את העיר בצורה קיצונית. לפני 30 שנים לא היינו שומעים שום תלונות.. מה השתנה ? התושבים. לכן, אתם והתלונות שלכם לא רצויים בעיר. לכו מפה למדבר או משו.

 13. מי שקונה דירה ליד בית ספר יודע בדיוק לאן הוא נכנס. אני גר 100 מ' מבית הספר

  • לא כולם יכולים לקנות דירה איפה שהם רוצים.
   יש אנשים שקונים כי זה המקום היחידי שהם מצאו. ויש אנשים שעובדים בלילה וישנים ביום. בוודאי שלגור בקרבת בי"ס יכול להוות מטרד. השאלה היא האם זאת אחריות בכלל של ביה"ס או של ההורים – בבתי ספר לא מקנים ערכים, רק אינפורמציה. הורים צריכים לחנך את הילדים שלהם לאהבת הזולת, כך שהם מעצמם לא יזיקו בשעות לא שגרתיות.

 14. הרעש הוא טבעי לסביבת בית ספר.
  לצערי, לילדים ,נערים החיים בכרמל מערבי אין שום מגרש אחר לשחק בו!! .עיריית חיפה לא דאגה למגרש כדורסל או כדורגל שפתוח גם בשבת כמו ברב השכונות והם נאלצים לשחק שם.

 15. יש למדוד את רמת הרעש בגבול בית הספר ולהשמיע מוזיקה בשילוב פרקי קריאה, באותה עוצמה בדיוק מבתי השכנים.

 16. אין בעיה עם קולות התלמידים זה באמת מעניק חדווה אבללל הצופים מטנפים את הסביבה גם מבחינת לכלוך מעשי וגם מבחינת רעש ממש רעש זה לא מרגיש כאילו יש להם הנהגה ערכית והדרכה צמודה. מה גם שההורים בביה'ס הזה מאוד עצלנים ובמקום לחנות וללכת שתי דקות לאסוף את ילדיהם הם בוחרים לחסום חניות פרטיות רק לשתי דקות ושוכחים שכמוהם יש עוד עשרות

 17. עזבנו את הכרמל לטובת הדר קרוב לשוק תלפיות מאושרים ביותר!

 18. בית ספר זה רעש של חיים…מה החלופה למקם באיזור תעשיה?

 19. קניתם בית ליד בית ספר … מה ציפיתם לשמוע ?, מוזיקה קלאסית….
  הפכנו לעיר של זקנים פנסיונרים ….בכל מקום אתה נתקע באוטו אחרי איזה זקן שנוסע על 30 !

 20. קראתי את התגובות והזדעזעתי.
  אנחנו חיים במדינה שבה לאף אחד כבר אין אמפתיה.
  השכנים סובלים באמת. למה לא לנסות לעזור?
  אם הכריזה נשמעת בבתים אז היא חזקה מדי. אפשר להחליש כך שבבית הספר ישמעו ובשכונה פחות. אפשר גם להפחית את כמות ההודעות שבכריזה – בית ספר זה לא מכירה פומבית.

 21. מאוד פשוט לטפל במפגע הרעש.
  מותר לשכנים לשים מוזיקה ומגברים… כל יום… בזמן הלימודים. הרעש יפריע למהלך התקין של הלימודים בבית הספר, תלמידים ומורים.
  מוזיקה או כל רעש שיפריע…
  בנוסף, אפשר משך שבוע אן שבןעיים,שתושבי השעונה יאחרו לעבודה ויבצעו חסימה של הרחוב… נסיעה איטית באזור בית הספר כך שתמע כניסת ההורים. פגיעה הדדית תעזור לצד הפוגע, לקבל החלטות מייטיבות עם אנשי השכונה.

 22. תתחילו במערכות הכריזה. גם כשיש רעש הילדים לא חרשים. תורידו למחצית את הווליום.
  ואם כבר- אז עדיף מערכת ווטסאפים לתלמידים וצ'קלקות עם אורות על מערכת כריזה שאפילו חרש יכול לשמוע. ממש מפגע תברואתי. באותה הזדמנות גם לסלק מהמסגד בכבביר את המערכת כריזה שלו. שיעברו לווטסאפים. עוד קהל שחי לפני 50 שנה וכופה עצמו על כולנו.

 23. בית ספר אילנות נמצא ברחוב הסנה כבר מסוף שנות ה50. (למי שלא יודע הוא שכן קודם ברחוב אילנות פינת דרך הים מתחת לבית הכנסת, ומכאן שמו). סביר להניח ש 99% מהמתלוננים בחרו לקנות את דירותיהם מתוך ידיעה שהם רוכשים את דירתם ליד בית הספר. למה בדיוק הם ציפו ?

 24. בטח לסגור. בתי ספר, בתי חולים, בתי אבות, בתי כנסת, ספריות, תאטרונים, לסגור הכל כי זה נורא מפריע…

 25. זה כמו שאלה שגרים ליד נתב"ג פתאום יתלוננו על הרעש.
  נתב"ג היה לפני שנים, וגם בית ספר אילנות.
  סביר שהם קנו את הדירה, בית הספר היה כבר קיים.
  תעברו. הרבה הורים ירצו לגור קרוב לבית הספר

 26. גם לי מפריעים מאד בתי האבות בחיפה – סיוט ועוד ועוד בתי אבות נבנים פה.
  מבקרים רבים חוסמים את הרחובות סביב בתי האבות.
  משאיות ציוד ואספקה כמו אזור תעשייה באות יוצאות כל הזמן
  וגם רעש של אמבולנסים, הצוות מתחלף ומוקדם בבוקר עושה רעש ברחוב
  סיוט תסגרו את כל בתי האבות

 27. איזה תלונות טיפשיות וקטנוניות….
  בכול שכונה יש בית ספר פעילות ושמחת חיים רק פה יש קבוצה של אנשים קטנים.
  בבוקר יש רבע שעה של עומס עד 12 ריק ואז רק באים לאסוף את הילדים.
  מי שגר מול הבית ספר נהנה מפרטיות מה שאין כמעט בשכונה

 28. אנחנו תושבי חלסטורה מוכנים לקלוט את בית הספר ואת כל תלמידיו לעירנו. אנו מספיק רחוקים מהעיר חיפה ולכן נוכל להבטיח שהרעש שיעשו התלמידים וביה"ס שיעבור לתחום הרשות שלנו, כמו גם התאורה, לא יפריעו לאף תושב בחיפה.
  הערה: ההסעות עליכם. מרחק הנסיעה סביר.

 29. למה מצפים? שיוציאו את בתי הספר מהעיר. ילדים מרעישים. אין מה לעשות. כמובן שבית הספר יכול לצמצם ולהשקיט את הכריזות ולהתחשב בדיירים, אבל ילדים הם חלק מהחיים שלנו והם לפעמים מרעישים…

 30. נהייתה עיר של טרחנים. צעירים מחפשים בתים בקרבת גנים ובתי ספר, הם מוזמנים לעבור לכפר.

  • דירה עלובה בכרמל לא מסוגלת לממן בית בכפר. תשמור את עצות האחיתופל שלך לעצמך. גרנו פה עוד לפני שמישהו חשב על שמנדריק כמוך וזכותינו להמשיך לגור פה.

 31. כל ילדותי והורי שגרו ברחוב בצלאל מול בית ספר גאולה היה "רעש" של תלמידים. ובערב התאמנה שם מקהלה. בשבתות היו צופים ובמגרש תמיד שיחקו כדורגל אף פעם לא הםריע לנו ה"רעש" להיפך זה היה תענוג לשמוע קולות של ילדים שמחים. תחשבו על הרעש בצורה חיובית ותהנו מחדוות הנעורים שנשמעת בצהלת הנוער שלנו.

 32. חייבת ורוצה להזדהות עם הסובלים.
  אני גרה ברמת התשבי שואדי לוטם מפריד ביננו לבין המפגע הזה.
  קולות הכריזה וקולם של המכריזים ממש מפריע לנו.
  אפשר להנמיך את עוצמת קול הרמקול הנוראי הזה.
  אם מעבר לואדי שומעים כל מילה,מה מצב אוזני התלמידים והמורים??¿

 33. עכשיו לפנסיונרים המליונרים מפריעים ילדים ובתי ספר.
  עוד מעט הם ידרשו לסגור גני ילדים כי משם באים הילדים שעושים רעש בבתי הספר.
  תקשיבו העיר הזאת עם תושבים בני 60 שירדו מהפסים. תמכרו ותעברו אם לא טוב לכם.
  כל עוד לכם היו ילדים בגיל בית ספר זה היה בסדר נכון? ברגע שאין לכם אז ביה"ס מטרד נכון?

 34. לא רק בית ספר אילנות, גם בית ספר חוגים ברחוב לאון בלום, בלתי נסבל, הרעש, הזבל, החניה שתפוסה רוב היום(למרות שיש לבית ספר חניונים משלו). הקללות, הצפירות בבוקר, העומסי תנועה, תכנון גרועה !

  • גם בית ספר"ביחד"בהגליל מצפה.
   רמקולים בקולי קולות.כל יום.פעילויות בכל מיני שעות מוזרות.אין עם מי לדבר.
   איך אשרו בית ספר שאין בו מקלט? שאין דרך מילוט,רק מאות מדרגות בכל כיוון?
   שבונים ועושים-לא בטוח שעם רשיונות.

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

שינויים בתנועת הרכבות • לא תתאפשר נסיעה רציפה בין חיפה לת"א

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור עתלית ביום שישי 5/7/24 וכן ביום שישי 19/7/24 בשל עבודות לתחזוקת המסילה; בשל העבודות תופסק זמנית תנועת הרכבות בין...

מסרקנית טורפת שטרפה מסרקנית זהרורית • התמונה שלי משתתפת בתחרות צילום של הנשיונל ג'יאוגרפיק • אשמח להצבעה ושיתוף

שלום לכולם, אחרי אינסוף תיעודים מיוחדים מתחת למים בריף בת גלים, בחרתי את התמונה של מסרקנית טורפת שטרפה מסרקנית זהרורית לתמונה המשתתפת בתחרות של...

כדורגל: קבלו את המדים החדשים של האדומים לעונת 2024/25

מועדון כדורגל הפועל לאוס מדיה חיפה חשף בראשון 23/06/24 את מדי המשחק שלו לעונה הקרובה. בנוסף צולם קמפיין תלבושות בהשתתפות ילדות וילדים שאוהדים את...

פרוטקשן בחיפה • בעלי עסקים נסחטו באיומים במשך חודשים

(חי פה) - בעלי עסקים נסחטו באיומים ונדרשו לשלם עשרות אלפי שקלים. נגד 4 חשודים הוגש כתב אישום בבית המשפט בחיפה. פרקליטות מחוז חיפה...

מנוע מקרר עלה באש בדירה בחיפה • האישה הספיקה להימלט

(חי פה) - שריפה פרצה בדירה בחיפה לאחר שמנוע המקרר נידלק. מכבאות והצלה נמסר לחי פה: שריפה פרצה בדירה ברחוב ציון שבחיפה אמש (שני 24/6/24)...