תחרות סאפ SUP נחשולים 29/10/2016 – אליפות ישראל | וידאו מהשטח מאת ירון כרמי

טובי החותרים של ישראל נפגשו לאירוע ססגוני ומרגש אשר ארגנו חברי קיבוץ נחשולים במפרץ הצפוני הקסום של חוף דור

יום שמש, ללא גלים, עם מים צלולים ואווירה נהדרת. כל אלה תרמו לחגיגה הספורטיבית אשר קיבלה את פניהם של מאות חותרי ה-SUP, אשר הגיעו לקיבוץ נחשולים בשבת, ה- 29/10/2016.

צפו בכתבת הוידאו שצילמנו באירוע.
צילום: ירון כרמי. עריכה: עומר כרמי

גור_שטיינברג.jpg

גור שטיינברג‏גור שטיינברג ממפיקי האירוע וגולש על בעברו, ציין כי האירוע כולו מופק על ידי מתנדבים
אשר הגיעו מהקיבוץ. הם לבשו חולצות צהובות רישמיות של צוות ההפקה וכך ניתן היה לזהות אותם בתוך הקהל הרב אשר היה על החוף ביום התחרות.

‏שטיינברג ציין כי הפקת התחרות היא פרויקט אשר נמשך כשנה, החל מהיום שבו מתחילים להגות את עצם קיום האירוע ועד לרגעים האחרונים שבהם נרתם צוות ענק של מתנדבים אשר פועל בשטח להפקת האירוע. במהלך השבוע האחרון עבדנו סביב השעון, ציין שטיינברג.

גל_פרידמן_-_מדליסט_אולמפי_ומאמן_קבוצות_חתירה.jpg

גל פרידמן – מדליסט אולמפי ומאמן קבוצות חתירה‏גל פרידמן מדליסט האולימפי, ציין כי חתירה ב-SUP היא ספורט לכיף וכושר גופני. פרידמן ציין כי חשיבות העיסוק בחתירה ‏באופן תחרותי היא בתרומה של התחרות למוטיבציה של החותרים להגיע לים באופן סדיר ולהעלות את רמת החתירה והכושר הגופני שלהם.

כרמל_סלע_וירון_כרמי.jpg

כרמל סלע – ראש המועצה האזורית חוף הכרמל וירון כרמי – עורך חי פה‏כרמל סלע ראש מועצה אזורית חוף כרמל ציין כי המועצה מסייעת ותורמת לפעילויות ספורטיביות מגוונות בחוף הכרמל, תוך מיקום במועדונים של נחשולים ושדות ים. המועצה רואה חשיבות עליונה בעידוד הספורט‏, הן התחרותי והן העממי.

‏בגמר התחרויות יצא לדרך מקצה עממי, בו הייתה הזדמנות לילדים קטנים עם הוריהם לחוות סיבוב קצר של חתירה על המסלול עצמו.

אמיר_אבינועם.jpg

אמיר אבינועם

 

‏אמיר אבינועם, מנהל חברת לגונה, אשר מייבאת את גלשני האיכות מחברת F-one, הצרפתית, ציין כי קיים מגוון רחב של גלשנים, כאשר כל חותר בוחר את הדגם הרצוי ‏לו, ‏בהתאם למשקלו, לסגנון הגלישה שלו, לרמת הגלישה שלו, ולתנאי הים.

‏עוד ציין אמיר אבינועם כי ספורט ה-SUP תפס תאוצה אדירה בישראל ובעולם בשנים האחרונות מכיוון שהוא פותח פתח לים גם עבור אלה שאינם גולשים בענפי הגלישה המסורתיים. זהו הספורט ‏המאפשר פעילות לאורך כל השנה ותורם לבניית כושר גופני לצד הנאה וחיבור לים.
חותרי ה-SUP עומדים גבוה על הגלשן ולכן נקודת המבט שלהם על המים היא שונה בכך שהם יכולים לראות את קרקעית הים ואת הדגים כך נוצרת תחושה שאתה בתור גלויה מוסיף אבינועם.

09_-_אליפות_ישראל_בחתירה_-_ירדן.JPG

 

 


| כתבות נוספות על גלישה בערוץ של ירון כרמי:

 

 

לא ניתן להגיב