עליזה ואלינור הן הרוח הקהילתית המופלאה של קריית ים • הצביעו להן והשפיעו – גיבורות השנה שלנו!

עליזה אלקיים עבאדי ואלינור זאבי (צילום: ליעד סגל)

עליזה אלקיים עבאדי ואלינור זאבי מקריית ים – הצביעו להן לגיבורות השנה

במעמד מרגש ומיוחד, עלו על הבמה נשים וגברים, אשר כולם, כל אחד ואחת מהם, תרמו תרומה מיוחדת לחברה הישראלית. ובהם שתי נציגות מדהימות במיוחד שמייצגות את הרוח הקהילתית המיוחדת של קריית ים. התקיים טקס גיבורי וגיבורות השנה של מפעל הפיס ומאקו

עליזה אלקיים עבאדי

עליזה אלקיים עבאדי, יקירת העיר, זכתה באות על פועלה המשותף עם חנה קריסטל, בהקמת מועדון "זהב בדורות", המשמש כבית ומקום להנאה, פנאי וחיברות למאות גמלאיות וגמלאי העיר. עליזה וחנה הקימו ביחד את המיזם בהתנדבות מלאה, ועל כך זכו שתיהן גם באות יקירות העיר קריית ים.


אלינור זאבי

הזוכה השנייה באות היא אלינור זאבי, אשר יחד עם איילה בר – פעילה חברתית ומתנדבים נוספים, הקימה את מרכז "רינת הים" – משחקייה ומקום מפגש לילדים ומשפחות ברחוב אשר. שמו של המקום הוא לזכרה של אחותה, רינת ג'ינו ז"ל, אשר נפטרה בטרם עת והותירה את המשפחה עם חלל גדול בליבם. מתוך הכאב מצאה אלינור כוחות לגייס תרומות ולהיות פעילה ומעורבת בשלבי בנייתו והפעלתו, וכיום מאפשר המקום פעילות חברתית נגישה ובטוחה למאות ילדים בשבוע.


עליזה אלקיים עבאדי ואלינור זאבי (צילום: ליעד סגל)

נבחרו מבין אלפי מועמדים

המיוחד בשתי המתנדבות ובשני המיזמים שנבחרו מתוך אלפי מועמדים, הינו הבית הקהילתי המשותף להם, מרכז קהילתי דורות מבית רשת המתנ"סים קריית ים ובשיתוף פעולה מלא עם עיריית קריית ים.

במרכז קהילתי דורות קהילה ענפה ומגובשת של מתנדבים ועובדים כאחד, כאשר את הפעילות במיזמים הנבחרים מובילים עם המתנדבים אולגה בר, עידו שלמון וענת מקונן ובהנהלת האחת והיחידה – אוסנת צמח הכהן. הצוות המגובש עושה מעל ומעבר להביא לשכונה ג' ולקריית ים בכלל, פעילות ויזמות חברתית דוגמת רינת הים, זהב בדורות, מדרחוב ויצמן ועוד.

אז איך אפשר להודות לעליזה, חנה, אלינור, איילה, עידו, אולגה, ענת, אוסנת וכל המתנדבים והעובדים? כולם נכנסים לרשימת אנשי השנה ומצביעים לשתיהן – עליזה אלקיים עבאדי ואלינור זאבי.

הצביעו והשפיעו – בקישורים:


לא ניתן להגיב