פצוע בהתהפכות רכב

רכב התהפך בנשר (צילום: איחוד הצלה)

(חי פה) – רכב התהפך ברחוב צה"ל בנשר


רכב התהפך בנשר, ברחוב צה"ל.
מתנדבי איחוד הצלה במקום, מדווחים על פצוע קל.

רכב התהפך בנשר (צילום: איחוד הצלה)
הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. עוזי אברהם אמר/ה

  מישהו בכלל מתפלא שכה רבות הן תאונות הדרכים בישראל, וזאת לא רק מהיום אלא כבר שנים כה רבות, יש לנו כיום ערב רב של נהכים יהודים וערבים כאחד, ובעיקרם צעירים שחושבים שההישג כולו שייך רק להם. לצער כולנו שהמשטרה לא נוכחת בכל פינה בארצנו, והצער הגדולל ביותר של כולנו שבמדינת ישראל לא קיימים נוקשים וקשה לכולנו להבין מדוע, ואין כל פלא שכמות כה גדולה של תאונות והרוגים בכבישי כארץ.

 2. חייקה אמר/ה

  תחליטו הרכב התהפך ברחוב צהל בחיפה או בנשר?

 3. חייבים יד ברזל. חייבים להפסיק את הג'ונגל אמר/ה

  חישבו באיזה פראות וטירוף צריך נהג רכב לנהוג כדי להתהפך בצורה כזו עם רכב בגודל כזה.
  צריך להכניס את צה"ל לתמונה. מחסומים, בדיקות רשיונות ורכבים על בסיס יומי, חילוט מיידי של רכב לא תקין / רשיון חשוד או נהג שעבר עבירה עם הרשעות קודמות. שיפוט מהיר, קנסות מיידיים, חילוט רכבים מכירתם תוך ימים ספורים.
  חייבים לגמור את הטירוף הג'ונגל. צריך לתפוס דרך מצלמות נהגים שעוקפים בפראות, לחכות להם בצמתים להוציא אותם מהרכב להציג להם את הסרטון של נהיגה פרועה ושייפרדו מרשיון הנהיגה לחמש שנים + קנס גבוה.
  מיידית תאונות הדרכים נחתכות בחצי.
  אופנועי וולט ואחרים נוסעים בפראות בין מכוניות. מדינה שפויה מוציאה חוק: כל אופנוע שייתפסו עובר בין רכבים חונים או נוסעים בעקיפה מסוכנת דרך מדרכה / אי תנועה / כניסה בניגוד לחוקי התנועה כדי "לקצר" את הדרך יורד מהכביש ל-30 יום ואלף שקל קנס. לתפוס כל יום 100 כאלה עד שייסעו כמו בני אדם.
  תוכניות מטופשות של "מניעה" לא יעזרו, רק הפחד מקנסות וחילוט מיידי של רכבים.

 4. איך לטפל בנהגים בלי רשיון אמר/ה

  בנוסף כדי לסיים מיידית את תופעת הנהיגה בלי רשיון בישראל: כל אדם שייתפס נוהג בלי רשיון מאבד כל זכויות בביטוח לאומי, כל אפשרות לקצבאות מהמדינה בהווה ובעתיד מיידית. נתפס פעם נוספת נוהג בלי רשיון כל קרובי משפחתו דרגה ראשונה מאבדים זכויות בביטוח לאומי.
  מהרגע שחוק כזה עובר נגמרה תופעת הנהיגה בלי רשיון, מבטיח לכם.

הגיבו כאן לכתבה