הכי יקר: החלוץ פרנטזי פיירו חתם אצל הירוקים מחיפה

פרנטזי פיירו (צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה)

רכישה יקרה של מכבי חיפה – החלוץ פרנטזי פיירו

מועדון הכדורגל הירוק הודיע בסוף השבוע (שישי, 1.7.2022) על החתמה מרשימה, איכותית ומשמעותית ביותר כשהשחקן החלוץ פרנטזי פיירו בן ה-27 חתם בקבוצה לשלוש שנים, עם אופציה לשנה נוספת.

פיירו נחת בישראל ביום שישי בבוקר (1/7/22) עבר את הבדיקות הרפואיות הנדרשות וחתם בקבוצה.

פרנטזי פיירו (צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה)

פיירו נחשב לשחקן היקר ביותר שחתם במועדון החיפאי הירוק. בעונה החולפת שיחק פיירו בליגה השנייה בצרפת, וסיים אותה במקום הרביעי בטבלת מלכי השערים, אחרי שב-34 הופעות כבש 15 שערים והוסיף ארבעה בישולים. כמו-כן פיירו משחק גם בנבחרת האיטי, בה כבש עד כה 14 שערים ב-22 משחקים.

פרנטזי פיירו (צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה)

למי שלא מכיר, פרנטזי פיירו נולד בהאיטי וגדל במסצ'וסטס ארה"ב. במשך ארבע שנים הוא שיחק ולמד בקולג'ים בארצות הברית (Northeastern University, Coastal Carolina University) ובגיל 21 שיחק כבר ב"רידינג יונייטד" מליגת הפיתוח האמריקאית. משם עבר ל"מוסקרון" מהליגה הבלגית הבכירה כשבשלושת העונות האחרונות שיחק בקבוצת "גנגאן" מהליגה הצרפתית השנייה, שם רשם 78 הופעות, כבש 28 שערים ובישל עוד שישה.

פרנטזי פיירו (צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה)

לאחר מעמד החתימה אמר פיירו:

אני שמח לחתום במועדון גדול כמו מכבי חיפה עם שאיפות גדולות. אני מתרגש מאוד לפתוח פרק חדש בחיים שלי, עם האוהדים הנפלאים האלה והאצטדיון המדהים הזה. מחכה כבר לעלות על הדשא.
פרנטזי פיירו עם גל אלברמן (צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה)

מנהלה המקצועי של המועדון הירוק, גל אלברמן, אמר:

שמחים על הצטרפותו של פרנזי פיירו. פרנזי יוסיף לקבוצה איכות, פיזיות ומנהיגות. אנו מאחלים לו התאקלמות מהירה, רגעים משמחים וכמובן שערים רבים. ברוך הבא לביתך החדש והירוק פרנזי פיירו.
הגיבו כאן לכתבה