סערה וצעקות רמות במועצת העיר • ניסיון להוציא את עו״ד ליאור דץ מהאולם – צפו

מ"מ ראש העיר הורה להוציא את עו"ד ליאור דץ מהאולם

עם פתיחת הישיבה המיוחדת בנושא דו"ח הביקורת שנערך בעקבות ביצוע הביקורת החקירתית על ידי משרד רואה החשבון בר לב, ניסו להוציא את עו"ד ליאור דץ, לאחר שצעק כי הטלפון שלו נפרץ ונשלח חוקר פרטי לעקוב אחריו. עוד הוסיף כי היה נותן להם לבדוק את הנייד אם רק היו מבקשים.

עו״ד דץ מסרב בתוקף לצאת מהישיבה • צפו


צעקות והתבטאויות קשות במועצת העיר ◄ צפו


מ"מ ראש העיר נחשון צוק ביקש מהיועצת המשפטית ימית קליין לשלוח בכתב כי יו"ר ועדת הביקורת יוסי שלום יכול להקריא את הסיכום. גם קליין וגם מבקר העירייה הסבירו כי שלחו מסמך לעינת קליש.הגיבו כאן לכתבה

9 תגובות
 1. אבי כהן אמר/ה

  עצוב

 2. ליאור דץ הקעקוע הזה פשוט מזעזע אותי אמר/ה

  עו"ד ליאור דץ על היד שלך קעקוע של צ'ה גאוורה????
  איש קיצוני נתעב ודוחה, הורס את מדינתו קובה, שהילל ושיבח הוצאות להורג בלי משפט, הילל מוות ורצח אנשים כולל שבויים, אלים ודוחה.. על הזרוע שלך… אתה לא מתבייש?
  אבדת אצלי כל הערכה. מזעזע.

 3. יאנה אמר/ה

  משהו נורא מתרחש בעיריה.האם עוזרות הצעקות הללו ובשביל מה???

 4. פיטר פן גוטמן אמר/ה

  נחשון צוק משחק אותה דיקטטור צעצוע אין לו אח ורע בארץ התנהגותו מבישה את חיפה בכל הארץ הוא ובובתו

 5. צ אמר/ה

  אנחנו משלמים מיסים…אנחנו תושבי העיר..לא מבינים.. כל מה שאנו שומעים הם צעקות….מריבות…לא ברור על מה ולמה….חבל שהילדים שלנו רואים שככה מתנהלת עיר…אני ממש מתביישת…מה קרה ל..אהבת את רעל כמוך? איפה ערכים? איפה כבוד האדם וחירותו? מה עם זכויות אדם? אני ממש מתביישת..

 6. חייבים לבחור הפעם אנשים תותחים בתחומם אמר/ה

  כתבו לפני : "חבל שרואים שככה מתנהלת עיר"
  תיקון: חיפה לא מתנהלת.
  העיריה בברדק אטומי, אין מנכ"ל, ראשי אגפים התפטרו, אחרים ממודרים ומפוחדים לדבר, היועצת המשפטית נרמסה כשומר הסף, איפשרה את החוזים האישיים במנהלת 2030 שלא ברור איך עליה לא הגישו נגד קליש וצוק כתבי אישום, על פגיעה במליוני ש' כספי ציבור להעסקת יועצים שקרית ללא חוזים בשכר מופרך וללא שחלקם בכלל התייצבו בחיפה או הפיקו משהו.
  כבר על זה היה צריך להתנהל היום משפט.
  אין שום מקום לאנשים כאלו והם ממשיכים להרוס את העירייה הם אנשיהם.. השובריזם ההזוי, מסתובב כמו מריונטה בחליפה גדולה שתי מידות עליו, תרתי משמע, ומצטלם עם שלטי רחובות לקושש צומי וצפיות לעצמו לרשימת הכלום שחושב להקים…
  מספיק ודי. תכניסו למועצה אנשים ראויים!!!
  תכניסו אנשים מנוסים בניהול גופים גדולים. תכניסו מהנדסים עם ראייה חדשנית ויכולות ביצוע, תכניסו אנשי כספים לפקח באמת על ההוצאות, תכניסו אנשי משטרה וחוק להחזיר בחיפה את הבטחון האישי שנרמס. אל תבחרו בכל מיני קלישאות ודוגמנים נוסח עציוני פנים יפות ורזומה כלום. תבחרו במי שנמצאים בעמדות ניהול וביצוע בגופים רציניים לפחות 10-15 שנה.
  ראש ממשלה בלי תעודת בגרות עם תואר דוקטור מזוייף
  ומורשעים בתור ראשי ערים דיקטטורים נטולי קואליציה עירונית
  מדינה הזויה

  1. א.א. חיפה אמר/ה

   בעיר טבריה ראש העיר לשעבר קובי … היו עליו תלונות רבות על תפקודו. אז היה שר הפנים דרעי הוא מיד פיטר אותו מתפקידו כראש העיר. לדעתי צריך לפנות לשרת הפנים איילת שקד מכתב המתאר את חוסר תיפקודה כראש העיר וובגללה תושבים סובלים ולא ניתן שכך ימשך. ולדרוש
   בבקשה לפטר את קליש ולדאוג לאחד הראוי להחליפה
   כעת העיריה מקרטעת זה נורא וכל התושבים רק סובלים מהזנחה פושעת .

 7. א.א. חיפה אמר/ה

  נראה ונשמע נורא. האם רציני כל מה שקורה בעיריה. הם מתנהגים כילדים קטנים רבים על בעיות האישיות שלהם והבית בוער ולאף אחד לא אכפת . האמת משהו צריך להציל את חיפה . מצמן ממש נורא

 8. עוברת אורח אמר/ה

  רבותי בעירייה – חזירי הבר מציפים את רחוב חניתה !!!! בנווה שאנן.
  אי אפשר לצאת בערב מהבית. אי אפשר לעשות קניות, לא לשבת על ספסל בערב, לא לצאת לצעדה ספורטיבית, לא לעשות טיול עם חברה . בעצם – כלום !!!
  החזירים מתנחלים בעיקר בפארק הנמצא בסמוך לסופר אקט.
  למה אתם לא לוקחים אותם משם ?
  למה לא מרדימים ולוקחים במשאית ?
  מה כל כך קשה ?
  עד מתי נסבול מהמאה הזו ?????

הגיבו כאן לכתבה