מוצרים פיננסיים אונליין שכדאי להכיר

קרדיט לתמונה: pixabay

העידן בו אנו חיים כיום הוא יותר מכל דבר אחר העידן הדיגיטלי, עידן ה"אונליין". המהפכה הדיגיטלית של עשרים השנים האחרונות, והתאוצה המשמעותית לה היא זכתה במהלך השנתיים האחרונות בהן מגפת הקורונה העבירה פעילויות רבות עוד יותר להיערך מרחוק, יצרו עולם בו ניתן לבצע כיום מגוון רחב ביותר של פעולות יומיומיות אונליין, מכל מקום ובכל שעה. כך גם בתחום הכספים והפיננסים, הרלבנטי עבור כולנו. להלן כמה אפשרויות וסוגים שונים של מוצרים פיננסיים אונליין, ופעולות שניתן לבצע כיום ביתר קלות, מהירות ופשטות דרך האינטרנט ומכל סמארטפון או מחשב.

פתיחת חשבון בנק אונליין – אפילו פתיחה של חשבון בנק היא כיום פעולה אשר אינה מצריכה מאיתנו להיות נוכחים "פיזית" בסניף הבנק. לפחות בחלק מהבנקים הגדולים ניתן למצוא כיום אפשרות לפתיחת חשבון אונליין, בתהליך פשוט ומהיר שלוקח כמה דקות בלבד. כמובן שבמידה ואתם משתמשים באפליקציה של הבנק תוכלו לרוב לעשות זאת דרכה, אך גם דרך אתר הבנק (הפתוח ונגיש לכולם) ניתן כיום לפתוח חשבון במהירות ובקלות. בהחלט שירות פיננסי חשוב שכדאי להכיר, ויכול לשחרר אותנו מהמתנה בתור בסניף, קביעת פגישות והפסד של שעות עבודה יקרות לצורך כך.

מחשבון הלוואה – הלוואות לסוגיהן הרבים והשונים הן מהמוצרים הפיננסיים הנפוצים והחשובים ביותר בארץ ובעולם. לפני שנוטלים הלוואה, מכל סוג שהוא, כדאי מאוד להבין טוב מה בדיוק התנאים שלה ומה משמעותם עבורנו. לצורך כך מומלץ להשתמש במחשבון הלוואה, אותו גם כן ניתן למצוא באתר הבנק (כמו גם אינספור מחשבוני הלוואה שונים באתרים אחרים). מחשבון הלוואה מאפשר לנו להזין כמה נתונים עיקריים בנוגע להלוואה בה אנו מתעניינים (למשל – גובה ההלוואה או משך תקופת ההחזר הרצויה) ואז לראות בדיוק מה יהיו הנתונים החשובים האחרים, בהתאם. למשל – נזין את גובה ההלוואה הרצויה ואת תקופת ההחזר הרצויה ונוכל לראות מה יהיה גובה ההחזר החודשי. ניתן גם לשנות כל אחד מהנתונים ולראות כיצד הוא משפיע על הנתונים האחרים.

אונליין תוכלו למצוא גם מחשבוני משכנתא, ייעודיים עבור סוג הלוואה זה. השימוש במחשבון שכזה מומלץ עבור כל מי שמתכנן (או אפילו רק שוקל) לנטול משכנתא, או הלוואה מסוג אחר כלשהו. (היכנסו ללינק למידע נוסף על שימוש במחשבון הלוואה).

הגשת בקשה להלוואה או אישור עקרוני למשכנתא – לא רק בירור פרטים בנוגע לאפשרויות ההלוואה או המשכנתא העומדות בפניכם תוכלו לקבל אונליין, אלא גם לבקש את ההלוואה עצמה ולבצע תהליכים משמעותיים לקראת קבלת משכנתא. בחלק מהבנקים ניתן כיום להגיש בקשה אונליין לקבלת הלוואה מהירה ולקבל אותה לאחר כמה ימים, בכלל בלי להגיע לסניף הבנק. כמו כן, ניתן לקבל אונליין אישור עקרוני ראשוני לקבלת משכנתא לרכישת נכס נדל"ן, אשר יאפשר לכם להתקדם משמעותית בתהליך נטילת המשכנתא. את כל אלו ניתן לעשות כאמור אונליין, בלי לבזבז אפילו דקה אחת על להגיע לסניף או לעמוד בתור. בהחלט שווה בדיקה…

הגיבו כאן לכתבה