חובות של יותר מ-3.5 מיליון ש"ח • 7 כלי רכב הוחרמו

הפעילות בעספיה ודאלית אל כרמל (צילום: דוברות המשטרה ורשות המיסים)

7 כלי רכב הוחרמו בגין חובות מס

מהמשטרה ומרשות המיסים נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
נמשכת פעילות המשטרה ורשות המיסים במסגרת "מסלול בטוח": משטרת ישראל ורשות המיסים הובילו אתמול (ד' 16/6/22) מבצע אכיפה כלכלית בכפרים עוספיה ודאלית אל כרמל נגד בעלי חובות מס המסתכמים במעל 3 מיליון ש״ח.

הפעילות בעספיה ודאלית אל כרמל (צילום: דוברות המשטרה ורשות המיסים)

במסגרת פעילות מבצעית "מסלול בטוח" והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית לחיזוק המשילות וההרתעה – רשות המיסים ומשטרת ישראל, ממשיכות לשלב זרועות עם גורמי אכיפה נוספים על מנת למקסם ולייעל את יכולת האכיפה מול גורמים עבריינים וחייבי מס.

בתוך כך, אתמול, החל משעות הלילה המאוחרות, פעלו שוטרי תחנת נשר בשת"פ לוחמי יס"מ עם היחידה הארצית לאכיפת הגביה (הוצל״פ) ברשות המיסים, בכפרים דאלית אל כרמל ועוספיה, מול מספר תושבי הכפרים, בעלי חוב מס כולל של מעל 3.5 מיליון ש״ח, כאשר סך הכל עוקלו 7 כלי רכב, לבעלי החוב.

עיריית טירת כרמל – רחב
הפעילות בעספיה ודאלית אל כרמל (צילום: דוברות המשטרה ורשות המיסים)

רשות המיסים ומשטרת ישראל ימשיכו לפעול בכל הכלים העומדים לרשותן ובשיתוף פעולה על מנת לאכוף את כלל החוקים בכל מקום וזמן, וזאת על מנת לשמר את המשילות ויכולת ההרתעה ולהביא בין היתר להגברת השוויון בנטל המס בקרב האזרחים.

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
 1. מקסים אמר/ה

  עכשיו רק צריך שזה יהפוך לנוהל,
  ושמערכת המשפט לא תהפוך את ההחלטה,
  ושרשות המיסים תתחיל לגבות באופן סדור כמו שהיא שואבת את הכסף של כל שאר שומרי החוק במדינה.

  הרתעה לא מושגת באמצעות הרפתקה אחת.

 2. אברהים אמר/ה

  גביית מסים לא קשור בפשע הרצחות.אלה שני מסלולים נפרדים כך אתם המשטרה מזלזלים באנטלגנציה של כל המגזר כשמוכרים לו אם מחרימים רכבים בדליה זה מלחמה בנשק בסכנין לוקשים.שם רוצחים ואלה מחפשים רווח והפסד.

הגיבו כאן לכתבה