ניהול אישי וקרוב יותר לעובדי נמל חיפה ◄ לראשונה בנמלים

נמל חיפה מכריז על ניהול אישי לעובדי תפעול

כחלק מתהליך מתמשך השם דגש על ניהול אישי וקרוב יותר של כל עובד בנמל חיפה, ולאור הראייה העתידית של האתגרים העומדים בפני הנמל ובפני העובדים, החליטה הנהלת נמל חיפה להגדיר את מנהלי העבודה כמנהלים ישירים של עובדי מחלקות התפעול, טרנספורט וסוור.

עד היום, כל עובדי התפעול, כ-450 עובדים, היו כפופים למספר מצומצם של סדרני עבודה ראשיים. השינוי כעת ישפר משמעותית את תשומת הלב הניהולית לה יזכה כל עובד.

איך זה יעבוד?

כל מנהל עבודה יהיה אחראי על קבוצה של 25-30 עובדים, ויהיה הדמות הניהולית אשר מהווה את הכתובת המיידית לעובד בכל נושאי הניהול השוטפים, תוך קיום אינטראקציה עם העובדים שתחתיו, על בסיס קבוע.

דלית ביזן, סמנכ״לית משאבים בנמל, המובילה את התהליך:

אני מאמינה כי קשר אישי יותר, במסגרתו לכל עובד יש גורם ניהולי לפנות אליו, שמכיר אותו במכלול ההיבטים הקשורים אליו, לרבות בנושאים אישיים, תפקוד ותרומה בעבודה, היעדרויות, משמעת וכדומה, יהיה מתאים ומדויק יותר הן לעובד והן לחברה, ויביא לתחושת שייכות והזדהות גבוהה יותר עם הנמל, עם התהליכים שעוברים ועתידים לעבור עליו, תוך כדי העצמת העובדים ומיצוי הפוטנציאל שלהם. אני מאחלת גם לעובדים וגם למנהלי העבודה הצלחה במימוש הפוטנציאל הגלום במהלך המשמעותי הזה.
הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. מריו אמר/ה

  מאפייה ישראלית . לא פחות ולא יותר שממשלת ישראל לא יכלה להתמודד איתה ולבן הביאה את המאפייה הסינית להצטרף לחגיגה

 2. מיר אמר/ה

  אוכלי חינם מקבלים טונות של כסף כולל משאבי אנוש חרטא. בונה.

 3. קר טי אמר/ה

  בושה. כסף משולם שם שלא נדע.

 4. פיני אמר/ה

  בחיפה יש את אחת האונברסיטאות הכי טובות. אין סיבה מגוע לא ילוו את המקום החשוב הזה יועצים אירגוניים. מברך על השינוי שנשמע חכם מאוד . בהצלחה לכל העובדים ולנמל חיפה באתגרים הענקים שהם עומדים לפניהם. לא לפחד משינויים. לעיתים המון דברים טובים יכולים לקרות .. העבודה קשה ומגיע לכולם להרוויח בכבוד.

הגיבו כאן לכתבה